Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Landschap met drinkende koeien aan de vijver”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
Frans De Bruyn
Period: 1867-1943

“Landschap met drinkende koeien aan de vijver”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

"Landscape with Drinking Cows by the Pond". A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
Dim. 41 x 58,5cm
SKU: 2105240552.
Categories: doek, Schilderij, XIXe eeuw, XXe eeuw.
Auction day: 22 May 2024 19:00
Catalogue #552
Estimate: € 300 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by De Bruyn

  • #542
    Frans De Bruyn
    Period: 1867-1943

    “Landschap met hoeves en drinkende koeien aan de vijver”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Landscape with farms and drinking cows by the pond." A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 41 x 58,5cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #39
    Rik De Bruyn

    “Kruik met rozenboeket”. Een schilderij, olieverf op doek. Verso toegeschreven aan Rik De Bruyn.

    "Pitcher with Rose Bouquet". A painting, oil on canvas. Attributed to Rik De Bruyn on the reverse.
    No longer available
    Dim. 59 x 49 cm
    Estimate: € 60 / 80

Similar lots by type

  • #175
    G. Claassen

    “Portret van Ds. Eleazar Swalmius”. Een schilderij, olieverf op doek. Bovenaan gesigneerd. Naar het werk van Rembrandt.

    "Portrait of Rev. Eleazar Swalmius". A painting, oil on canvas. Signed at the top. After the work of Rembrandt.
    No longer available
    Dim. 114 x 94 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #712

    Een grote design eet-vergadertafel.

    A large design dining-conference table.
    No longer available
    Dim. 74 x 240 x 100 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #326

    Een tafellamp op basis van een kunststoffen beeld naar voorbeeld van Moreau en met twee lichtpunten.

    A table lamp based on a plastic sculpture inspired by Moreau, featuring two light points.
    No longer available
    Dim. h 78 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #646

    Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een koffiepot, een theepot, een suikerpot, een melkkannetje en een dienblad.

    A coffee and tea set in silver-plated metal consisting of a coffee pot, a teapot, a sugar bowl, a creamer, and a tray.
    No longer available
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #466

    Een vintage Mid-Century design hanglamp met gechromeerde stang, 6 lichtpunten in melkglazen kappen met cirkelvormig decor. Gemerkt Napako, stijl Expo Brussel ‘58.

    A vintage Mid-Century design pendant lamp with chrome rod, 6 light points in milk glass shades with circular decor. Marked Napako, Expo Brussels '58 style.
    No longer available
    Dim. 76 x 54 x 54 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #556

    Een groot bas-reliëf in terracotta met als voorstelling de heilige familie in de Kerststal. Aangekocht als gemaakt door Jan Antheunis. Gerestaureerd.

    A large terracotta bas-relief depicting the Holy Family in the Nativity scene. Acquired as made by Jan Antheunis. Restored.
    No longer available
    Dim. h 65 x l 79 x d 16 cm
    Estimate: € 240 / 320
  • #702

    Een set van twee gesculpteerde armstoelen met een Gobelinstof bekleed.

    A set of two carved armchairs upholstered in Gobelin fabric.
    No longer available
    Dim. 118 x 68 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #586

    Een 19e eeuws heiligenbeeld in terracotta, onderaan gerestaureerd en mist één hand.

    A 19th-century terracotta religious statue, restored at the bottom and missing one hand.
    No longer available
    Dim. h 101 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #676
    Wiskemann

    Een verzilverd metalen koffie- en theeset op dienblad. Alle 5 stuks dragen hetzelfde monogram. De koffie- en theepot alsook het melk- en suikerpotje zijn gemerkt Wiskemann.

    A silver-plated coffee and tea set on tray. All 5 pieces bear the same monogram. The coffee and teapot, as well as the creamer and sugar bowl, are marked Wiskemann.
    No longer available
    Dim. h 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #536
    Mercator

    Een vintage design bureau met 5 archief-en 2 materiaalladen. Gefineerd teakhout gedragen op metalen frame. Serie “Alpha” door Mercator.

    A vintage design desk with 5 filing drawers and 2 material drawers. Veneered teak wood supported by a metal frame. "Alpha" series by Mercator.
    No longer available
    Dim. 78 x 156 x 78 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #692
    Delfts Polychrome

    Een meerkleurig, polychroom aardewerken knobbelvaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.

    A multi-colored, polychrome earthenware knobble vase with floral decoration. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 59 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #558

    Een Chinese lachende Boeddha in steen gehouwen, in zittende positie.

    A Chinese laughing Buddha carved in stone, seated position.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #706

    Een geëboniseerde vitrine met glas-in-lood, twee basreliëf tegels en een jonkheer- en dame op koperen plaatjes.

    An ebonized display case with stained glass, two bas-relief tiles, and a young gentleman and lady on copper plates.
    No longer available
    Dim. 168 x 105 x 42 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #713

    Een moderne badkamervitrine met 3 glazen schabben en verlichting. Zwart gelakt houten onderstel met 4 laden en 2 deurtjes.

    A modern bathroom display cabinet with 3 glass shelves and lighting. Black lacquered wooden base with 4 drawers and 2 doors.
    No longer available
    Dim. 186 x 37 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #696

    Een paar Franse Empire-stijl armstoelen met vergulde delen, bekleed in een groene stof met goudkleurige Chinoiserie motieven.

    A set of French Empire-style armchairs with gilded parts, upholstered in green fabric with gold Chinoiserie motifs.
    No longer available
    Dim. 106 x 70 x 75 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #635

    Een kerkelijke hanglamp/olielamp in geel koper. Bovenaan versierd met een kruis.

    A church hanging lamp/oil lamp in yellow copper. Decorated with a cross at the top.
    No longer available
    Dim. h 200 x Ø 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #711
    VTWonen

    “Bank Cube”. Een paar Charcoal gestoffeerde fauteuils met koudschuim, waarop een dekbedlaag gevuld met siliconen en polyether-sticks, op metalen poten. Gemerkt VTWonen.

    "Bank Cube". A pair of Charcoal upholstered armchairs with cold foam, topped with a duvet layer filled with silicone and polyether sticks, on metal legs. Marked VTWonen.
    No longer available
    Dim. 70 x 100 x 100 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #675

    Een lot van 22 verzilverd metalen items bestaande uit dienbladen, schaaltjes, vaasjes en een kandelaar.

    A lot of 22 silver-plated metal items including trays, bowls, vases, and a candlestick.
    No longer available
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #276

    Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een dienblad, een koffiepot, een theepot, een melkkannetje, een suikerpot en een suikertang.

    A coffee and tea set in silver-plated metal consisting of a tray, a coffee pot, a tea pot, a milk jug, a sugar bowl, and a sugar tongs.
    No longer available
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #606

    Een antieke Engelse verlengbare tafel op wieltjes met verschillende soorten fineer ingelegd.

    An antique English extendable table on wheels with various types of veneer inlay.
    No longer available
    Dim. h 76 x b 91 x l 93 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #710
    Villeroy & Boch

    Een porseleinen jardinière, groen en wit met guirlandes in het decor, gemerkt Villeroy & Boch. Onderaan een grote barst in de voet.

    A porcelain jardinière, green and white with garlands in the decoration, marked Villeroy & Boch. Large crack in the base.
    No longer available
    Dim. h 108 x Ø 30 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #496

    Een marqueterie vitrinekast van gefineerd wortelhout, Louis-Philippe stijl.

    A marquetry display cabinet in veneered burr wood, Louis Philippe style.
    No longer available
    Dim. 190 x 55,5 x 96 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #707

    Een art-deco commode met spiegel in massief eik en een oranje-rood marmeren blad.

    An art-deco chest of drawers with mirror in solid oak and an orange-red marble top.
    No longer available
    Dim. h 164 x b 110 x d 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #701
    Bruder

    Een groot wollen tapijt, verso gemerkt.

    A large wool carpet, marked on the reverse.
    No longer available
    Dim. 330 x 340 cm
    Estimate: € 150 / 250

Other lots in this auction

  • #647

    Een lot van drie Imari porseleinen borden met traditioneel decor, twee met bloemenvaas en een abstract.

    A lot of three Imari porcelain plates with traditional decoration, two with floral vase and one abstract.
    No longer available
    Dim. Ø 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #446
    Le Corbusier Cassina, Italia
    Period: 1887-1965

    “LC10”. Een rechthoekig vintage design salontafel met mat zwart frame, gechromeerd metalen poten en glazen blad. Ontwerp door Le Corbusier, Pierre Jeanneret and Charlotte Perriand voor Cassina. Onderaan gemerkt, gesigneerd en genummerd.

    "LC10". A rectangular vintage design coffee table with matte black frame, chromed metal legs, and glass top. Designed by Le Corbusier, Pierre Jeanneret, and Charlotte Perriand for Cassina. Marked, signed, and numbered at the bottom.
    No longer available
    Dim. 32,5 x 120 x 80 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #77

    Een grote kristalglazen vaas met gesculpteerd geometrische patronen.

    A large crystal glass vase with sculpted geometric patterns.
    No longer available
    Dim. 45 x Ø 24 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #333
    Valmazan

    “Valmazan - Spain”. Een kandelaar in verzilverd metaal voor drie kaarsen gemonteerd om een schaal. Gemerkt.

    "Valmazan - Spain". A candelabra in silver-plated metal for three candles mounted around a dish. Marked.
    No longer available
    Dim. 9 x 47,5 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #663
    Canon

    Een analoog fototoestel, Canon T70 met 3 lenzen, Canon FD 50mm 1:1.4, Canon FD 35-70mm 1:3.5-4.5 en een Sigma zoom, 75-210mm 1:3.5-4.5. Met draagtas, boekjes en andere toebehoren.

    An analog camera, Canon T70 with 3 lenses, Canon FD 50mm 1:1.4, Canon FD 35-70mm 1:3.5-4.5, and a Sigma zoom, 75-210mm 1:3.5-4.5. Comes with a carrying case, manuals, and other accessories.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #219

    Een set art-deco boeksteunen met windhonden in bronsgepatineerd koper en zwart marmer.

    A set of Art Deco bookends with greyhound figures in bronzed copper patina and black marble.
    No longer available
    Dim. h 29 x l 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #418

    Een porseleinen Imari sierbord met floraal decor. Onderaan gemerkt.

    A porcelain Imari decorative plate with floral design. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. Ø 47 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #91
    Stig Lindberg Gustavsberg
    Period: 1916-1982

    Een Zweeds aardewerken vintage design vaas uit de “Grazia” reeks, nr 221. Onderaan gemerkt.

    A Swedish earthenware vintage design vase from the “Grazia” series, nr 221. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 26,5 x 12,5 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #216

    Een sterk geaderd, rood marmeren zuil in Korintische vorm met bronzen details. Draaibaar tableau bovenaan. Herstelling aan hoekje.

    A strongly veined, red marble Corinthian column with bronze details. Rotating tabletop on top. Repair to a corner.
    No longer available
    Dim. 115 x 25,5 x 25,5 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #156
    Val Saint-Lambert

    Randschade aan de achterkant!! Een grote kelkvormige vaas met voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt. En met label.

    Un grand vase de forme calice à piédouche de cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué en bas. Et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 50 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #304

    Een set van 9 groen gekleurde geslepen kristallen wittewijnglazen.

    A set of 9 green cut crystal white wine glasses.
    No longer available
    Dim. H: 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #633

    Een varia lot van 5 Zuid-Amerikaanse artefacten, beeldjes en instrumenten uit aardewerk, been en steen.

    A mixed lot of 5 South American artifacts, figurines, and instruments made of pottery, bone, and stone.
    No longer available
    Dim. H: 6-18 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2024

Veiling volledig - 715 loten. Tentoonstelling: vr. 17 &  zat. 18 mei.

21 May 2024 19:00
22 May 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More