Other lots by Van Paemel
#282M. Van Paemel
#292M. Van Paemel
“Poort in het bos”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Portillon dans les bois”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 62 x 50 cmEstimate: € 60/80
#575Märklin 3048
Une locomotive ‘tender’ BR des voies ferrées allemandes pour rails type HO. Avec générateur de fumée. Emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#384L. De Coster
“Boszicht in de herfst.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue forestière automnale”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 54 x 43 cmEstimate: € 80/120 -
#186
Een eikenhouten commode met vier laden. Omstreeks 1900.
#234
”Abraham sacrifie Isaac, mais est arrêté par l’archange. Paysage italienisant, aux nombreux personnages et immeubles”. Ecole flamande, XVIIème siècle.No longer availableDim. 106 x 92 cmEstimate: € 1800/2400 -
#162R. Heymans
“Brug”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pont”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 100/120 -
#577
#542
Een Japanse houtsnede door Horsai.
Une gravure sur bois japonaise par Horsai.No longer availableDim. 48,5 x 26,5 cmEstimate: € 50/60 -
#248Ernst Gustav DoerellPeriod: 1832 - 1877
#486Gabbeh
Een loper van rode wol.
#602Edgard D’HontPeriod: 1861 - 1941
“Luiks dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#9
Een tinnen spiegeltje op twee leeuwenpootjes.
#829Christian Straetling
“Flight”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
”Vol”. Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 55 x 65 cmEstimate: € 50/80