Other lots by Van Paemel
-
#334M. Van Paemel
“Poort in het bos”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Portillon dans les bois”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 62 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#364M. Van Paemel
“Stilleven”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘88.
”Nature morte”. Aquarelle sur papier. Signé et daté ‘88.No longer availableDim. 69 x 54,5 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#244Just Campagne
Een rode lederen handtas.
Un sac à main en cuir rouge.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#701Stefaan TesselyPeriod: °1933
“Leielandschap met hoeves”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage, la Lyse et fermettes”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#157
Een gevarieerd lot met gedeeltelijke glazenserviezen. grotendeels geslepen kristal. Totaal 77 stuks.
Un lot de différents services de verres. Principalement en cristal taillé. 77 pièces au total.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#446
Een gebeeldhouwde cabrioletfauteuil in Lodewijk XV-stijl. We voegen er een voetbankje met dezelfde bekleding aan toe.
Un fauteuil cabriolet sculpté, style Louis XV. Nous ajoutons un repose-pieds avec le même revêtement.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#2Gerard GoudaenPeriod: 1927 - 2003
Twee houtsneden. Gesigneerd en resp. genummerd 54/250 & 38/200 buiten de plaat.
Deux gravures sur bois. Signées et resp. numérotées 54/250 & 28/200 hors planche.No longer availableDim. 27 x 27 & 23 x 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#436
Een rond bijzettafeltje op centrale poot.
Un petite table sur pied central.No longer availableDim. h: 66 cm Ø 59 cmEstimate: € 40 / 60 -
#441
Twee inktpotjes van meerkleurig en verguld porselein, waarbij één in de vorm van een soldaat (kleine beschadiging) en één in de vorm van een pijprokende Chinees. XIXe eeuw.
Deux encriers en porcelaine polychrome et dorée, dont un sous forme de soldat ( petit dégât) et l’autre sous forme d’un chinois qui fume la pipe. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 50 / 80 -
#518
Een Chinees vaasje van rood porselein op sokkeltje
Un petit vase de Chine en porcelaine rouge et socle.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#652
Een Victoriaanse commode met twee grote en twee kleine laden en een zwart marmeren blad. Blad gerestaureerd.
Commode victorienne ouvrant à deux grands et à deux petits tiroirs et à tablette en marbre noir. Tablette réparée.No longer availableDim. 92 x 135 x 67 cmEstimate: € 80 / 120 -
#815Steiff
“Molly”. Pluchen hond met merk.
”Molly”. Un chien en peluche. Marque.No longer availableDim. 20 x 55 cmEstimate: € 30 / 40 -
#708Val Saint-Lambert
Een serie van zes cognacglazen met geslepen initialen. Onderaan gemerkt.
Une série de six verres à cognac, initiales gravées. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#821
10 boeken, religie, filosofie e.d. De Genoude. “La Sainte Blble” Deel 1 (O.T.). Pourrat Paris 1834. Geïllustreerd, In-4. Enz. enz.
10 livres, religion, philosophie, e.a. De Genoude. “La Sainte Bible”. Partie 1. (Ancien Testament). Pourrat Paris 1834. Illustrée, In-4. Etc.No longer availableEstimate: € 40 / 50