Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Landschap met hoeve”. Een gewassen pentekening. Gesigneerd.
Jules Van Paemel
Period: 1896-1968

“Landschap met hoeve”. Een gewassen pentekening. Gesigneerd.

”Paysage et fermette”. Un lavis. Signé.
Dim. 45 x 60 cm
SKU: 2708190814.
Auction day: 28 August 2019 19:00
Catalogue #814
Estimate: € 25 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Van Paemel

  • #334
    M. Van Paemel

    “Poort in het bos”. Pastel op papier. Gesigneerd.

    ”Portillon dans les bois”. Pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 62 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #364
    M. Van Paemel

    “Stilleven”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘88.

    ”Nature morte”. Aquarelle sur papier. Signé et daté ‘88.
    No longer available
    Dim. 69 x 54,5 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #79
    Charles Houben
    Period: 1871 - 1931

    “Wandelaarster in een landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Promeneuse et paysage”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 25 x 34 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #411

    Twee siervazen van verguld Brussels porselein met oren in de vorm van hermenfiguren en op de buik versierd met meerkleurige beeltenissen van Sint Nicolaas en Sint Augustinus in cartouches op rode fond.

    Deux vases en porcelaine de Bruxelles doré à anses sous forme de figures Hermes et des représentations de Saint Nicolas et Saint Augustin sur le ventre en cartouches sur fond rouge.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #516
    Hoseinabad

    Een handgeknoopte Perzische wollen loper.

    ”Jeune femme”. Techniques mixtes sur papier. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 318 x 161 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #660
    Jacques Leleu Collection

    Een vintage kersenhouten tweezits bank met losse linnen kussens met een bloemenmotief.

    Un canapé à deux places vintage en cerisier.
    No longer available
    Dim. 145 x 97 x 95 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #222

    “Toren en ruiters in een romantisch landschap”. Olieverf op doek. Restauratie.

    ”Tours et cavaliers dans un paysage romantique”. Huile sur toile. Restaurations.
    No longer available
    Dim. 51 x 65 cm
    Estimate: € 260 / 360
  • #470

    Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.

    Fauteuil en chêne tourné de style Renaisssance recouvert de cuir.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #140

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.

    Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.
    No longer available
    Dim. 4,40 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #26

    Een eikenhouten tafeltje met klapblad met binnenin een spiegel. Het geheeld versierd met ingelegde motieven van diverse houtsoorten. Spiegel gebarsten.

    Une table à abattant en chêne, miroir à l’intérieur. Le tout décoré de motifs incrustés en divers sortes de bois. Miroir fissuré.
    No longer available
    Dim. 75 x 60 x 45 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #899

    Een reeks van zeven Elzas wijnglazen. Bijgevoegd een gegraveerd kirstallen glas naar aanleiding van de troonsbestijging van Koningin Elizabeth II

    Une série de sept verres à vin d’Alsace. Nous ajoutons un verre en cristal en souvenir du couronnement de la reine Elizabeth II.
    No longer available
    Dim. h: 18 & 16 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #718

    Zeven diverse beeldjes van Chinees porselein.

    Sept statues en porcelaine de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #573

    Een neushoorn van brons. Japans werk.

    Un rhinocéros en bronze. Travail japonais.
    No longer available
    Dim. l: 33 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #501

    Een kopje en een schoteltje van Chinees porselein, versierd met een meerkleurig decor van pioenen. XIXe eeuw.

    Une tasse et un petit plat en porcelaine de Chine, décoration polychrome de pivoines. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 9 & 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling 27 & 28 Augustus 2019

De veiling is volledig - 900 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar. Er kan opnieuw binnengebracht worden van dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 september.

27 August 2019 19:00
28 August 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More