Other lots by Van Paemel
-
#334M. Van Paemel
“Poort in het bos”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Portillon dans les bois”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 62 x 50 cmEstimate: € 60/80 -
#364M. Van Paemel
“Stilleven”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘88.
”Nature morte”. Aquarelle sur papier. Signé et daté ‘88.No longer availableDim. 69 x 54,5 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#861
Een kleine gemberpot en twee schaaltjes van Chinees porselein.
Un pot à gingembre et deux petits plats en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40/50 -
#251
Een commode van mooi symmetrisch mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. Met drie grote laden en een kleinere in de gordel. XIXe eeuw.
Une commode en bois de placage d’acajou joliment symmétrique à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. Ouvrant à trois grands tiroirs et un plus petit en ceinture. XIXième siècle.No longer availableDim. 86 x 106 x 52 cmEstimate: € 120/200 -
#818
Een lot van zes jaarboeken:- “Das Oesterreichische Lichtbild. 1933.- “Das Deutsche Lichtbild”. 1934 t.e.m. 1938.
Un lot de six annuaires:- “Das Oesterreichische Lichtbild. 1933.- “Das Deutsche Lichtbild”. 1934 à 1938.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#533
“Wijze op paard”. Een beeld van monochroom wit porselein.
”Singe à cheval”. Une statue en porcelaine monochrome blanche.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 90/110 -
#236
Een eikenhouten tweedeursgarderobe met gemoulureerde deuren. XVIIIe eeuw.
Une garde-robe à deux portes en chêne et portes à moulures. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 195 x 150 cmEstimate: € 80/120 -
#469
Roos van smeedijzer, toegeschreven aan Louis Van Boeckel.
Une rose en fer forgé, attribué à Loeis Van Boeckel.No longer availableDim. L. 30 cmEstimate: € 30/50 -
#831Atelier Primavera, St. Clement
“Vrouw met fruitmand”. Een beeld van meerkleurig Frans aardewerk. Onderaan gemerkt. Restauratie aan de nek.
”Femme et panier à fruits”. Une statue en faïence de France. Marque sous la base. Restauration au cou.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 30/50 -
#753
Een bronzen kameel. Poten gerestaureerd.
Un chameau en bronze. Pattes restaurées.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 120/200 -
#822Lima
Vijf diverse locomotieven HO.
Cinq locomotives différentes HO.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#430
Een 18 karaats geel gouden ketting met schakels.
Une chaîne à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,50 gEstimate: € 150/200 -
#383
Twee grote diepe sierschotels en een schaal van meerkleurig Frans aardewerk. XVIIIe én XIXe eeuw.
Deux grands plats profonds et un plat en faïence de France polychrome. XVIIIème et XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 34 & 27 cmEstimate: € 120/180 -
#724Beloutsj
Een handgeknoopt Oosters wollen zadelkleed.
Un tapis de selle d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 116 x 59 cmEstimate: € 40/60