Similar lots by type
-
#664
Een Chinese scroll met een landschap. Inkt op papier. Gesigneerd.
Un scroll chinois avec un paysage. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 175 x 47 cmEstimate: € 100/160 -
#319J. De Busschere
“Dorpszicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1929.
”Vue sur le village”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1929.No longer availableDim. 31 x 42 cmEstimate: € 35/45 -
#282L. Voets
“Watermolen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Moulin à eau”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 43 x 54 cmEstimate: € 60/100 -
#294Jean Govaerts
“Masseller”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Masseller”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 45 x 53 cmEstimate: € 40/60 -
#329J. De Busschere
“Hoevezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1932.
”Vue fermière”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1932.No longer availableDim. 40 x 54 cmEstimate: € 40/60 -
#19
“Zicht op Praag” gesigneerd Gall en E.A. Evenals “Gestilleerd zicht op Novgorod”. Resp. een kleurenets en een aquarel op papier.
“Vue sur Prague” et “Vue stylisée sur Novgorod”. Respectivement une eau forte en couleurs et une aquarelle sur papier.No longer availableDim. 10 x 12,5 & 11,5 x 15 cmEstimate: € 30/40 -
#89Jozef VinckPeriod: Berchem 1900 - Mortsel 1979
“O.L.V. van Antwerpen”. Aquarel op papier. Gesigneerd. We voegen er een boek over de kunstenaar aan toe.
”O.L.V. van Antwerpen.” Aquarelle sur papier. Signée. Nous ajoutons un livre portant sur l’artiste.No longer availableDim. 37 x 25 cmEstimate: € 50/80 -
#102Joseph Van LuppenPeriod: 1834 - 1891
“Het bosbeekje”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘73.
”Le ruisseau dans le bois”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘73.No longer availableDim. 96 x 63 cmEstimate: € 120/140 -
#522
“Zonnebloemen”. Aquarel op, papier. Gemonogrammeerd.
”Tournesols”. Aquarelle sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 48 x 35 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#385
Likeurstelletje van Boheems glas, bestaande uit een flacon, een borrel en een schaaltje. Omstreeks 1900.
Un ensemble à liqueur comprenant un flacon, un verre et une coupelle. +- 1900.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#610
Een 18 karaats wit en roze kleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale amethist van ± 3,37 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’une améthyste centrale de ± 3,37 ct.No longer availableDim. 6,55 gEstimate: € 1700/1800 -
#424Kashgai
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Carpette d’Orient en laine. Faite main.No longer availableDim. 170 x 135 cmEstimate: € 40/60 -
#339Piet JacobsPeriod: 1921-2010
“Uitgestrekt landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1964. Letsel.
”Paysage étendu”. Huile sur toile. Signée et datée 1964. Dégât.No longer availableDim. 50 x 120 cmEstimate: € 100/150 -
#708
Een paar schaaltjes van Chinees porselein met een blauw op wit decor. Onderaan gemerkt.
Deux petits plats en porcelaine de Chine avec un décor bleu et blanc.No longer availableDim. Ø: 15 cmEstimate: € 50/80 -
#222Ernest MidyPeriod: 1878 - 1938
“Landschap met berken”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1916.
”Paysage de bouleaux”. Huile sur toile. Signée et datée 1916.No longer availableDim. 49 x 79 cmEstimate: € 150/200 -
#595
Een hanglantaarn van brons en glas in Lodewijk XVI-stijl.
Lanterne de vestibule en bronze et verre de style Louis XVI.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 460/500 -
#39Floris Jespers
“Knotwilgen”. Tekening. Gesigneerd.
”Saules têtards.” Un dessin signé.No longer availableDim. 12 x 16,5 cmEstimate: € 50/80 -
#826
Een mahoniehouten wandconsole in Régencestijl met een wit marmeren blad.
Console en acajou de style Régence à tablette en marbre blanc.No longer availableDim. b: 90 cmEstimate: € 120/200 -
#756
Een klein classeermeubeltje met toldeurtje en versierd met sober inlegwerk.
Un petit meuble de classement avec une porte pivotante, décoration incrusté sobre.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 60/100 -
#42
“Koeien in de wei”. Ets. Binnen de plaat gemonogrammeerd W.J.V.T. (Wouter Johannes van Troostwijk) en gedateerd 1810.
”Vaches dans la prairie.” Une eau-forte. Porte le monogramme W.J.V.T. (Wouter Johannes van Troostwijk) dans la planche, datée 1810.No longer availableDim. 15 x 19 cmEstimate: € 20/25 -
#779
Een rond bijzettafeltje met tussenblad. Slijtage.
Une petite table avec tablette ajustable. Usures.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 25/35