Other lots by Van Beurden
Similar lots by type
-
#520
“Landschap bij zonsondergang”. Pastel op papier. Draagt een handtekening: Dijkstra.
“Paysage au crépuscule”. Pastel sur papier. Porte une signature: Dijkstra.No longer availableDim. 42 x 51 cmEstimate: € 80 /100 -
#606
Een maanvormig eikenhouten consoletafeltje met twee scharnierende schuiven. Lodewijk XVIde stijl.
Console en demi-lune en chêne. Deux tiroirs à charnières. Style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 140/160 -
#830
Een Chinese sokkel met marmeren blad.
Socle chinois à tablette en marbre.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 40/45 -
#599
“Berglandschap”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Chantemein.
“Paysage montagneux”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: Chantemein.No longer availableDim. 27 x 40 cmEstimate: € 120 -
#796
Een piëdestal van gedraaid hout.
Piédestal en bois tourné.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#625
“Vee bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Bétail près d’une ferme”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 32 x 25 cmEstimate: € 80/100 -
#629
“Compositie”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Bogart ‘62
“Composition”. Technique mixte. Porte une signature: Bogart ‘62.No longer availableDim. 43 x 56 cmEstimate: € 120/150 -
#826
Een gefineerde salontafel met octogonaal blad op centrale poot, eindigend in vier leeuwenpoten.
Table de salon en bois de placage à tablette octogonale sur pied central terminant en quatre griffes de lion.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#370
Een staande klok van mahoniehoutfineer met sobere gesculpteerde versieringen. Het werk met een eenvoudige koperen wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.
Horloge de vestibule à gaine en placage d’acajou sobrement sculptée. Cadran en cuivre. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 210 cmEstimate: € 200/300 -
#445
“Wilde kastanje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd: Linschoten.
“Châtaigne”. Huile sur panneau. Signé: Linschoten.No longer availableDim. 39 x 28 cmEstimate: € 60/80 -
#574
“Symbolistisch werk”. Olieverf op doek. Gesigneerd Geon en gedateerd 1963.
“Composition symboliste”. Huile sur toile. Signée Geon et daté 1963.No longer availableDim. 89 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#440
“Abstracte compositie”. Collage. Draagt een handtekening: Charrin.
“Composition abstraite”. Collage. Porte une signature: Charrin.No longer availableDim. 15 x 20 cmEstimate: € 100/120 -
#746
Een eikenhouten hallbank.
Banc de vestibule en chêne.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#620
“Stilleven met olielamp”. Olieverf op paneel. Gesigneerd: Vanheel.
“Nature morte à la lampe à huile”. Huile sur panneau. Signé Vanheel.No longer availableDim. 38 x 49 cmEstimate: € 150/200 -
#646
Een eikenhouten kloostertafel.
Table de réfectoire en chêne.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#435
“Hooioppers”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Henri Martin. Kleine vochtvlekjes.
“Meules de foin”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: Henri Martin. Taches d’humidité.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 25/50 -
#615
“Stad bij het water”. Houtskool en waterverf op papier. Draagt een handtekening: Vreedenburgh.
“Ville au bord de l’eau”. Fusain et aquarelle sur papier. Porte une signature: Vreedenburgh.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 120/150 -
#839
Dienblad van gelakt plaatijzer met een Empire schildering van een vrouw en kind op houten staander.
Plateau en tôle laquée représentant une femme et un enfant de style Empire. Sur base en bois.No longer availableEstimate: € 110/130 -
#562
“Interieur met open haard”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Bernard De Hoog.
“Intérieur à l’âtre”. Huile sur panneau. Porte une signature: Bernard de Hoog.No longer availableDim. 54 x 59 cmEstimate: € 80/120 -
#569
“Bloemen”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening. Italiaanse School.
“Fleurs”. Aquarelle sur papier. Porte une signature. Ecole italienne.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 100/120 -
#610
“Bruggetje te Rotterdam”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Mastenbroek.
“Petit pont à Rotterdam”. Huile sur toile. Porte une signature: Mastenbroek.No longer availableDim. 29 x 41 cmEstimate: € 600/800 -
#572
“Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd Chun. Chinese School.
“Paysage”. Aquarelle sur papier. Signée Chun. Ecole chinoise.No longer availableDim. 51 x 69 cmEstimate: € 250/350 -
#825
Een paar Naamse stoelen van gesculpteerd notenhout met rieten zit. Tijdperk Lodewijk XV.
Paire de chaises namuroises en noyer sculpté aux sièges en osier. Epoque Louis XV.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#756
Een eikenhouten klapsecretaire met drie laden onderaan.
Secrétaire à abattant en chêne ouvrant à trois tiroirs.No longer availableEstimate: € 100/140
Other lots in this auction
-
#743
Een art deco vaas van meerkleurig aardewerk met een tulpendecor.
Vase art déco en faïence polychrome à décor de tulipes.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 35/45 -
#560
Een paar vazen van Imariporselein.
Paire de vases en porcelaine d’Imari.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 190/220 -
#123
Een opengewerkt broodmandje van 800‰ zilver (217 g).
Panier ajouré en argent 800‰ (217 g).No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 60/80 -
#810
Een paar haardschermen van verguld brons en ajour messing op een voet in de vorm van een acanthusblad . Vouwen open als een pauwenstaart. XIXe eeuw.
Paire de pare-feu en bronze doré et laiton ajouré sur vase en forme d’une feuille d’acanthe. S’ouvrent en queue de paon. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#51
Een bokaal en een karaf van kleurloos glas met tinnen monturen. De eerste met een geslepen decor van een gems in het bos.
Un pot et une carafe en verre incolore aux montures en étain. Le premier à décor taillé d’un chamois dans un bois.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#670
Een lot XVIIIe eeuwse kopergravures:- 4 exemplaren van Jombert uit “Oeuvres d’Architecture”. Parijs, 1751.- 2 exemplaren van Nieuhof uit “A new general collection of voyages and travels”. Astley.- 7 exemplaren met als thema “Verrerie Françoise” van Benard.- 2 exemplaren van Masquelier naar een werk van Leibe.
Lot de 15 gravures sur cuivre du XVIIIe siècle:- 4 exemplaires de Jombert des “Oeuvres d’Architecture”. Paris, 1751.- 2 exemplaires de Nieuhof du “A new general collection of voyages and travels”. Astley.- 7 exemplaires avec comme thème “Verrerie Françoise” de Benard.- 2 exemplaires par Masquelier d’après l’oeuvre de Leibe.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#95
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,46 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,46 ct.No longer availableDim. 4,12 gEstimate: € 1100/1200 -
#338
Een paar kandelaars van verguld brons in Lodewijk XV-stijl met twee lichtpunten.
Paire de candélabres en bronze doré de style Louis XV à deux lumières.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60/80 -
#506Heriz
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 302 x 198 cmEstimate: € 120/200 -
#674
Een oude foto, gesigneerd door Leopold III in hoedanigheid van Prins. 1925.
Ancienne photo signée par Léopold III, étant prince en ce moment. 1925.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#143
Een aardewerken balustervaas met een polychroom reliëfdecor van bloemen.
Vase balustre en faïence à décor polychrome de fleurs en relief.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 40/60 -
#223
“Les amis du Zoute - Petit Parcours 1960”. Een zilveren golfbeker op zwart marmeren sokkel. 835 ‰.
“Les amis du Zoute - Petit Parcours 1960”. Coupe de golfe en argent 835‰ sur socle en marbre noir.No longer availableDim. 372 g zilverEstimate: € 100/140