#113LenzkirchEen blauw aardewerken pendule met messingen frame.
#877Twee boeken over Ferrari:- “Ferrari 70 years”. Dennis Adler. Ed. Quarto publishing. 2016.- “Het ultieme verhaal van Ferrari”. Brian Laban. Ed. Parragon. Bath, 2002.
Deux livres en relation avec Ferrari:- “Ferrari 70 years”. Dennis Adler. Ed. Quarto publishing. 2016.- “Het ultieme verhaal van Ferrari”. Brian Laban. Ed. Parragon. Bath, 2002.No longer availableEstimate: € 26 / 30 -
Une bague en or blanc et jaune sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,35 ct.No longer availableDim. 6,20 gEstimate: € 500 / 600 -
#562“Compositie”. Olieverf op paneel. Achteraan toegeschreven aan Ph. Van den Berg.
”Composition”. Huile sur panneau. Attribution au dos à Ph. Van den Berg.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#176Een Louis Philippe secretaire van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan een lade en doucine onder het marmeren blad.
#791Een lot van vijf kleine houten koekoeksklokjes. Zonder sleuteltjes. Eén slinger manco.
Un lot de cinq coucous en bois sans clés. Un balancier manquant.No longer availableDim. h: 11 - 13 cmEstimate: € 25 / 35 -
#250Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,11 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1,37 ct.
Un bracelet à maillons en or blanc serti de diamants ayant un poids total de ± 1,11 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 1,37 ct.No longer availableDim. 7,42 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#71Een karaf en een paar zeshoekige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. De kandelaars gemerkt van Val St. Lambert.
#390“Toi et moi”. Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljantjes, een robijn en een saffier met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
”Toi et Moi”. Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants, un rubis et un saphir ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 4,55 gEstimate: € 350 / 450