Similar lots by type
-
#95Nin
“Landweggetje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chemin de campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 29 cmEstimate: € 50/80 -
#51J. Deman
“Hoevezicht” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 49 x 59 cmEstimate: € 80/100 -
#108Ferdinand RousseauxPeriod: 1892 - 1971
“Spelend jongetje op het neerhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924.
“Petit garçon jouant”. Huile sur toile. Signée et datée. 1924.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 44 x 60 cmEstimate: € 100/140 -
#71
“Portret van een oude Arabische man” en “Portret van een officier”. Respectievelijk olieverf op doek en een églomisé (barst over de gehele rechterzijde).
No longer availableOnline onlyDim. 80 x 60 en 55 x 43 cm -
#60Albert CaulletPeriod: 1875 - 1950
“Koeien aan de Leie”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.
“Vaches au bord de la Lys”. Huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 28 x 36 cmEstimate: € 200/240 -
#61
“Bloemenstilleven”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Onduidelijk gesigneerd en gedateerd 1947.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile marouflé. Illisiblement signée et datée 1947.No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. 36 x 31 cmEstimate: € 40/50 -
#107Philip
“Portret van een clown”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘72.
“Portrait d’un clown”. Huile sur toile. Signée et datée 1972.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50/80 -
#129
Een paar marines. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
Paire de marines. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableOnline onlyDim. 9 x 14 cmEstimate: € 100/150 -
#160Alfred Bollaert
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1968.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée et datée 1968.No longer availableOnline onlyDim. 64 x 83 cmEstimate: € 40/60 -
#68H. Alti
“Stilleven met kreeft”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1956.
“Nature morte au homard”. Huile sur toile. Signée et datée 1956.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 57 cmEstimate: € 40/60 -
#91J. Dardenne
“Chiny sur Semois”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Chiny sur Semois”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 31 cmEstimate: € 100/120 -
#109P. Mertens
“Kinderportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait d’enfant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#45Clémence BironPeriod: °1889-?
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 30/60 -
#59Marcel StobbaertsPeriod: 1899-1979
“Herenportret”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd en achteraan toegeschreven aan Marcel Stobbaerts. Gedateerd 1933.
“Portrait d’homme”. Huile sur toile. Illisiblement signée et attribuée au verso à Marcel Stobbaerts. Datée 1933.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 28 cmEstimate: € 200/300 -
#156G.H.B.
“De baadster”. Olieverf op board. Gemonogrammeerd. Oude toeschrijving aan Breitner op de keerzijde.
“La baigneuse”. Huile sur carton. Monogrammé. Ancienne attribution a Georg Breitner au verso.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 28,5 x 22,5 cmEstimate: € 200/300 -
#157Pol Boudry
“Portret van een oud vrouwtje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait d’une vieille femme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 28.00 €Dim. 30 x 25 cmEstimate: € 100/120 -
#98Lei Tomsin
“Boefje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.
“Le petit escroc”. Huile sur toile. Signée et datée 1949.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#52
“Marine bij maanlicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marine au clair de lune”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#116
“Boszicht”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Paysage boisé”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#106J. Peeters
“Stilleven met fruit en aardewerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1985.
“Nature morte aux fruits et aux faïences”. Huile sur toile. Signée et datée 1985.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#158Jos BeeckPeriod: 1912-1986
“Trommelspeler”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Tambour”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 80 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#54César De Cock
“Landschap met boerderijen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysages aux fermes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 39 x 49 cmEstimate: € 40/80 -
#161Aloys de Lignière
“Peersbos (sic)”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1927. Titel op verso.
“Peersbos (sic)”. Huile sur panneau. Signé et daté 1927. Titre au verso.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 46 cmEstimate: € 120/200 -
#58W. Hadermann
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 24 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#104Jef Van Brabant
“Boszicht”. Gouache op papier. Gesigneerd.
“Paysage boisé”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#57
Twee pentekeningen:- Georges Cornet. “Duinen” (30 x 15 cm). Oost-Indische inkt. Gesigneerd en gedateerd 1929.- Willy Cools. “Man met snor” (20 x 24 cm). Oost-Indische inkt. Gesigneerd.
Deux dessins à l’encre:- Georges Cornet. “Dunes” (30 x 15 cm). Encre de Chine. Signé et daté 1929.- Willy Cools. “Homme aux moustaches” (20 x 24 cm). Encre de Chine. Signé.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60 -
#124Duclos & Wicar
“Les Suites de la Guerre”. Ingekleurde ets naar Rubens.
“Les Suites de la Guerre”. Eau-forte colorée d’après Rubens.No longer availableOnline onlyDim. 23 x 32 cmEstimate: € 50/100 -
#80
Lot van vier etsen.- Léon Salles. “Le Billet Doux”. Gesigneerd en genummerd 22/60 buiten de plaat. (30 x 21 cm).- Léon Salles. “Blinde bedelvrouw”. Gesigneerd en genummerd 146/200 buiten de plaat (30 x 24 cm).- “Huishouden van Jan Steen”. Ets naar Cornelis Visscher (43 x 34,5 cm).- “St-Augustinuskerk te Antwerpen”. Ets naar John Coney (38 x 48 cm).
Lot de quatre eaux-fortes.- Léon Salles. “Le Billet Doux”. Signée et numérotée 22/60 hors planche. (30 x 21 cm).- Léon Salles. “Mendiante aveugle”. Signée et numérotée 146/200 hors planche (30 x 24 cm).- “Ménage de Jan Steen”. D’après Cornelis Visscher (43 x 34,5 cm).- “Eglise St. Augustin d’Anvers”. D’après John Coney (38 x 48 cm).No longer availableOnline onlyEstimate: € 80/100 -
#22
“Volkeren van verscheyde Landgewesten” en “Landbeschrijfkundig Nieuwjaar, of Zeden en gewoonten van de voornaamste volken der wereld”. Twee ingekleurde oude prenten in kader.
“Volkeren van verscheyde Landgewesten” et “Landbeschrijfkundig Nieuwjaar, of Zeden en gewoonten van de voornaamste volken der wereld”. Deux estampes colorées et encadrées.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60 -
#131Lucien Laurent-GsellPeriod: 1860-1944
“Vrouwen in een interieur”. Tekening in blauw potlood. Gesigneerd.
“Femmes dans un intérieur”. Dessin en crayon bleu. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 14 x 19 cmEstimate: € 100/150 -
#133Jan D’Haene
Paar surrealistische tekeningen gehoogd met aquarel. Gesigneerd en één exemplaar gedateerd 1979. Glazen gebroken.
Paire de dessins surréalistes rehaussés d’aquarelle. Signés et un exemplaire daté 1979.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 33 x 25 cmEstimate: € 50/80 -
#35J. Van de Veegaete
“Zicht op het begijnhof”. Pastel op papier. gesigneerd en gedateerd 1945.
“Vue du béguinage”. Pastel sur papier. Signé et daté 1945.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 27 cmEstimate: € 40/60 -
#1A. Steel
“Bloemenvaas in en landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘77.
“Vase fleuri sur une table devant un paysage”. Huile sur toile. Signée et datée ‘77.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#4Pol Mara
“Compositie met hoofden”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 141/165 buiten de plaat.
“Composition aux têtes”. Sérigraphie. Signée et numérotée 141/165 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 62 x 44 cmEstimate: € 100/180 -
#30N. Martens
“De doop”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le baptême”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 50 cmEstimate: € 200/240 -
#132
Een lot grafisch werk met drie kleurenlitho’s met Engelse zichten en ééntje met een Duits stadszicht.
Lot de gravures dont trois lithos en couleurs à vues anglaises et une d’une vue de ville allemande.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60