Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Awaiting product image

‘Landschap met koeien en schapen’, olieverf op doek. Met meerdere scheuren in het doek, niet getekend.

Dim. 68/92 cm
SKU: 2701260239.
Categories: doek, Schilderij, XIXe eeuw.
Auction day: 27 January 2026 19:00
Catalogue #239
Estimate: € 50 / 75
Interested in this lot?
Place a bid ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #494
    Robert Arens
    Period: 1905-1998

    “Stilleven met kan en fruit”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Arens. Toegevoegd een boek over het leven en werk van de kunstenaar.

    "Still life with jug and fruit". A painting, oil on panel, signed by Arens. Accompanied by a book about the life and work of the artist.
    Place a bid ›
    Dim. 42.5 x 53.5 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #444
    Frans Siaens

    ‘Bloemenvaas’. Olieverf op doek, getekend.

    ‘Flower vase’. Oil on canvas, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 40/30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #499
    Lucas Meersman

    ‘Rood fabeldier’, een brutalistisch impasto oliverfschilderij op paneel. Getekend L. Meersman.

    Place a bid ›
    Dim. 72-77 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #592

    “Koeien in de sloot”, een schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd.

    "Cows in the Ditch", a painting, oil on canvas, unsigned.
    Place a bid ›
    Dim. 65 x 100 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #462
    Léon Delderenne

    “Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Delderenne. Beschadigde kader.

    "Farm view". A painting, oil on panel, signed L. Delderenne. Damaged frame.
    Place a bid ›
    Dim. 35 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #434
    Alex Wauters
    Period: 1899–1965

    “Prostituee op uitkijk”. Een schilderij, inkt en gouache op papier. Onderaan gesigneerd.

    "Prostitute on the lookout." A painting, ink and gouache on paper. Signed at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. 49 x 68 cm
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #452

    “Heilige Cecilia met harp”, op zijde genaaid borduurwerk, niet gesigneerd. Kleine schade bovenaan het doek.

    "Musical saint", silk-sewn embroidery, unsigned. Small damage at the top of the canvas.
    Place a bid ›
    Dim. 100 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #524
    Pauwaert

    ‘Platbodems onder zeil’. Olieverf op papier. Getekend.

    'Flat-bottomed boats under sail', oil on paper. Signed; M. Pauwaert.
    Place a bid ›
    Dim. 49/64 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #492
    Period: 1960

    “Melancholische Piérrot”, een schilderij, olieverf op paneel. Niet gesigneerd, circa 1960.

    "Melancholic Pierrot", a painting, oil on panel. Not signed, circa 1960.
    Place a bid ›
    Dim. 33 x 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #590

    Abstract expressionistisch schilderij. Acryl op doek, niet getekend. Afkomstig uit de collectie van Guy van den Bulcke.

    Abstract expressionist painting. Acrylic on canvas, not signed. From the collection of Guy van den Bulcke.
    Place a bid ›
    Dim. 81/65 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #543
    Joseph Caron
    Period: 1866-1944

    ‘Boszicht’. Olieverf op doek, getekend.

    ‘Forest View’. Oil on canvas, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 37/60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #554
    Pierre Diner
    Period: 1832 - 2015

    “Jeune danseuse”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Pierre Diner.

    "Young dancer", a painting, oil on canvas, signed Pierre Diner.
    Place a bid ›
    Dim. 125 x 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #432
    Paul Hagemans
    Period: Antwerpen 1884-1959

    ‘Boszicht’. Olieverf op paneel. Getekend.

    'Boszicht'. Oil on panel. Signed.
    Place a bid ›
    Dim. 27/35 cm
    Estimate: € 180 / 260
  • #449

    ‘Landschap met veerboot’. Olieverf op doek, naar de 19e eeuw. Niet getekend.

    ‘Landscape with ferryboat’. Oil on canvas, from the 19th century. Not signed.
    Place a bid ›
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #539

    “Zicht op zee”. Een schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd.

    "View of the sea." A painting, oil on canvas, not signed.
    Place a bid ›
    Dim. 68,5 x 58,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #580

    ‘Zonder titel’. Action painting, acryl op doek. Niet getekend.

    'Untitled'. Action painting, acrylic on canvas. Not signed.
    Place a bid ›
    Dim. 70/60 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #359
    Gerrit Lakmaaker

    ‘Abstracte compositie’, gemengde techniek van hoogdruk, acryl en potlood op papier. Getekend Lakmaaker 1990, nr. 16 uit een oplage van 25 exemplaren.

    Place a bid ›
    Dim. 55/74 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #569
    Jean-Guy Beernaert
    Period: 1928 - 1999

    “Bosdreef”, een églomisé, olieverf op glas, gesigneerd J.G. Beernaert.

    "Bosdreef", an églomisé, oil on glass, signed J.G. Beernaert.
    Place a bid ›
    Dim. 80 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #394
    Armand Jamar
    Period: 1870-1946

    “Staand naakt”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Standing nude". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. 73 x 60 cm
    Estimate: € 180 / 260
  • #489

    “Twee koppen”. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat.

    "Two heads". Engraving. Signed outside the plate.
    Place a bid ›
    Dim. 44 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #544

    Thankawiel, een schilderij, gemengde techniek op gemaroufleerd doek.

    Thankawheel, a painting, mixed technique on marouflaged canvas.
    Place a bid ›
    Dim. 73 x 46,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #542

    “Zittend naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.

    "Sitting nude". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. 69,5 x 49,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #552
    L Moens

    “Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Farm view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. 22 x 31 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #534
    Frans Gys

    Zicht op de Zimmertoren, Lier. Olieverf op doek.

    View of the Zimmer Tower, Lier. Oil on canvas.
    Place a bid ›
    Dim. 50/70 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #330

    Een 18 kt geelgouden ketting.

    An 18 kt yellow gold necklace.
    Place a bid ›
    Dim. 4,79 g
    Estimate: € 360 / 400
  • #92
    Victor Creten
    Period: 1878 - 1966

    “De oude molen”, een aquarel op papier, gesigneerd Victor Creten.

    "The old mill," a watercolor on paper, signed by Victor Creten.
    Place a bid ›
    Dim. 58 x 72 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #429
    Paul Daxhelet
    Period: 1905-1993

    “Afrikaanse dansers”. Een lot van 2 schilderijtjes, gemengde techniek op papier. Onderaan tekst en gesigneerd.

    "African dancers". A lot of 2 small paintings, mixed media on paper. Text at the bottom and signed.
    Place a bid ›
    Dim. 29 x 39 & 39 x 29 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #589
    Guy Van den Bulcke

    Twee etsen door Guy Van Den Bulcke. Getekend buiten de plaat.

    Two etchings by Guy Van Den Bulcke. Signed outside the plate.
    Place a bid ›
    Dim. 50/30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #129
    Heike Davies
    Period: 1976 - ....

    “Adrift”, een schilderij, acryl op doek, gesigneerd en gedateerd 2014.

    "Adrift", a painting, acrylic on canvas, signed and dated 2014.
    Place a bid ›
    Dim. h 150 x b 130 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #323

    Een set van 2 Chinese porseleinen schalen.

    A set of 2 Chinese porcelain bowls.
    Place a bid ›
    Dim. 5.5 x 28 x 22.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #378

    Een grote jardinière uit Japans Imari porselein, gelijmde garst in de bodem.

    A large jardinière made of Japanese Imari porcelain, repaired crack in the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. h 47 x Ø 51 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #123

    Een make-up doos met ingebouwde spiegel, afkomstig uit de 19e eeuw, met schildpadmotief.

    A makeup box with built-in mirror from the 19th century, featuring a tortoiseshell motif.
    Place a bid ›
    Dim. 15 x 11 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #296

    Een zwart geschilderde massief houten zuil.

    A black-painted solid wooden column.
    Place a bid ›
    Dim. 97 x 26 x 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #559
    Jean Kirsch

    “Stilleven met koperen pan”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd (achteraan) 1962.

    "Still life with copper pan", a painting, oil on canvas, signed and dated (on the back) 1962.
    Place a bid ›
    Dim. 33 x 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #368

    Een gekleurd porseleinen beeldje van een jonge stuurman, gekleed als Long John Silver. Spaans werk

    A colored porcelain figurine of a young helmsman, dressed as Long John Silver. Spanish work.
    Place a bid ›
    Dim. H. 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #8
    Algora

    ‘Engeltje met ogudfazant’, een porceleinen beeld onderaan gemerkt Algora made in Spain en genummerd B.6407.

    ‘Little angel with pheasant’, a porcelain figure marked Algora made in Spain at the bottom and numbered B.6407.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Antiekveiling 27 & 28 Januari 2026

600 loten verwacht Tentoonstelling Vr. 23 & Zat. 24 januari van 10.00 tot 17.00.

27 January 2026 19:00
28 January 2026 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 January 2026 19:00
Bid deadline: 27 January 2026 18:00

Notice: Please fill out your billing information on your account page before placing a bid.

Gelieve uw adres gegevens te vervolledigen alvorens te bieden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More