Similar lots by type
-
#685“Moeder en dochter met schaap op binnenkoer” & “Converserende mannen in een interieur”. Beide olieverf op doek.
“Mère et fille avec leur mouton”. et “Hommes conversant dans un intérieur”. Huile sur toile.No longer availableDim. 33 x 45 & 50 x 71 cmEstimate: € 80 / 120 -
#651J. Thielens“Vijverzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1944.
“Vue d’étang”. Huile sur toile. Signée et datée 1944.No longer availableDim. 72 x 90 cmEstimate: € 50 / 80 -
#670Mahoniehouten arts and crafts armstoel. Hoge rugleuning met drie spijlen in de vorm van gestileerde bloemenstengels. Oorspronkelijke bekleding van William Morris.
Chaise art nouveau en acajou. Haut dossier à trois lattes en forme de fleurs stylisées. Tissu d’origine par William Morris.No longer availableDim. H.123 cmEstimate: € 300 / 400 -
#680“Hoeve aan het water” & “Molenlandschap”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd.
“Ferme au bord de l’eau” et “Paysage au moulin”. Huile sur toile. Les deux signées.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#2Indische schrijfkoffer met koperen beslag. Aangekocht in Zanzibar.
Ecritoire indien en bois à montures en cuivre. Acheté au Zanzibar.No longer availableDim. 56 x 36 cmEstimate: € 50 / 80 -
#376Indische schrijfkoffer met koperen beslag. Aangekocht in Zanzibar.
Ecritoire indien en bois à montures en cuivre. Acheté au Zanzibar.No longer availableDim. 56 x 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#594Prinselijke troon uit één stuk gebeeldhouwd. Ethiopië.
Trône princier sculpté en une pièce de bois. Ethiopie.No longer availableDim. H.107 cmEstimate: € 200 / 240 -
#625Een processie van dertien bronzen beeldjes. Met een bijpassende console van zwartgelakt hout.
Procession de treize statuettes en bronze. Avec console assorti en bois laqué noir.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#460Barokke stoel van gebeeldhouwd eikenhout. Versierd met engelenkop en zeemeerminnen. Herstelling. Transsylvanië, omstreeks 1900.
Chaise baroque en chêne sculpté. Décor d’une tête d’angelot et des sirènes. Transylvanie, vers 1900. Réparation.No longer availableDim. H.111 cmEstimate: € 60 / 80 -
#730Een lot van vier reproducties, twee schilderijen en een houtsnede.
Lot de quatre reproductions, deux peintures et une gravure sur bois.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#677“Rivierlandschap” & “De oogst”. Resp. olieverf op doek en op paneel. Beide gesigneerd ‘Karl’.
“Paysage rupestre”. et “La moisson”. Huile sur toile respectivement sur panneau. Les deux signés Karl.No longer availableDim. 65 x 75 & 47 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#613Een diptiek (46 x 41 cm gesloten) en een triptiek (45 x 32 cm gesloten) met rustieke religieuze voorstellingen. Handgeschilderd en met leder ingebonden.
Diptyque (46 x 41 cm fermé) et triptyque (45 x 32 cm fermé) avec représentations religieuses rustiques. Peints à la main et reliés en cuir.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#735Een lot van zes schilderijen. Olieverf en aquarel.
Lot de six tableaux. Huile et aquarelle.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#794Friedrich Thomas“Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1853.
“Portrait de Fille”. Huile sur toile. Signée et datée de 1853.No longer availableDim. 45 x 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#639Chaise longue. Naar een ontwerp van Le Corbusier.
Chaise longue. D’après le modèle par Le Corbusier.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#633Paar hoofden van gebeeldhouwd hout. Makonde, Tanzanië. Met bijpassende sokkels.
Paire de têtes en bois sculpté. Makonde Tanzanie. Avec sellettes assorties.No longer availableDim. 75 x 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#695Een tanka (40 x 31 cm) en twee mandalas (14 x 30 cm) in gouache op papier. Indisch werk.
Tanka (40 x 31 cm) et deux mandala (14 x 30 cm) en gouache sur papier. Travail indien.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#627“Don Quichote”. Standbeeld gemaakt van recuperatiemateriaal, metaalkleurig gespoten.
“Don Quichotte”. Sculpture en matériel de récupération. En peinture métalique.No longer availableDim. H.220 cmEstimate: € 200 / 300 -
#597Een smeedijzeren stoel door Agnès Emery. Met plantaardig motief.
Chaise en fer forgé par Agnès Emery. Motif végétal.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#653Een paar corbeillefauteuils van donker hout, recent bekleed met rode stof. Napoléon III.
Paire de fauteuils corbeilles en bois foncé récemment recouverts de tissu rouge. Napoléon III.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#386Een paar zwartgelakte houten corbeillefauteuils, recent bekleed met gestreepte stof. Voluutpoten vooraan.
Paire de fauteuils corbeille en bois laqué noir. Récemment recouverts de tissu strié. Pieds avant en volute.No longer availableDim. H.111 cmEstimate: € 100 / 120 -
#791Drie bankjes: een poef met klauwpoten, een zitbankje met voluutpoten en armleuningen en een rechthoekig bankje met vier gedraaide poten.
Trois banquettes: un pouf aux pieds griffes, un banc aux pieds volutes et aux accotoirs et une banquette rectangulaire à quatre pieds tournés.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#700Lot van vijf diverse naïeve schilderijen en aquarels.
Lot de cinq tableaux et aquarelles naïfs.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#211“Aartsengel”. Olieverf op doek. Peruviaans werk.
“Archange”. Huile sur toile. Travail péruvien.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#433Een lot porselein en aardewerk, bestaande uit twee Japanse dekselpotjes, vier verschillende borden met een blauw en wit decor (waarvan één Delfts), een kommetje en een zittende Boeddha met zotjes. Meerdere restauraties.
Lot de porcelaines et de faïences comprenant deux pots couverts du Japon, quatre assiettes différentes à décor bleu et blanc (dont une de Delft), un petit bol et un Bouddha assis aux petits garçons. Plusieurs restaurations.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#769Een godslamp van verzilverd koper. Binnenin met olielamp met glazen reservoir.
Lampe de sanctuaire en cuivre argenté. L’intérieur en verre.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#328Een herdenkingsbierpul van het 8e Duitse Infanterieregiment 169 van de reservisten. 1899- 1901. Met een tinnen deksel, versierd met een drinkend soldaat en een Duits wapen.
Chope commémorative de la 8ième Infanterie Allemande 169 des réservistes. 1899-1901. Couvercle en étain décoré d’un soldat allemand et d’une armorie allemande.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50 / 80 -
#717“De stervende Galliër”. Een groep van monochroom wit composiet naar de klassieke oudheid.
“Le Gaulois vaincu”. Groupe en composite monochrome blanc d’après l’antique.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#648Bronzen beeld van de godin Durga op haar tijger. Dokha, Bengalen. Schade aan een poot en de staart van de tijger.
Sculpture en bronze représentant la déesse Durga sur son tigre. Dokha, Bengale. Dégâts à la queue et une patte du tigre.No longer availableDim. 98 x 68 cmEstimate: € 100 / 120 -
#137Lark, ChinaEen viool in koffer. Te besnaren. We voegen er een metronoom en een opvouwbare pupiter aan toe.
Violon dans son coffre. Sans cordes. Nous ajoutons un métronome et un pupitre amovible.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#671“Jongleur”. Een beeld van bruingepatineerd brons.
“Jongleur”. Sculpture en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#251Een oude Duitse zwaardbajonet met koperen handvat. Gedateerd 1875.
Baïonnette-sabre allemande à manche en cuivre. Datée 1975.No longer availableEstimate: € 90 / 110 -
#375CasioDrie roestvrij stalen herenhorloges.
Trois montres homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#725“Personages”. Olieverf op doek. Naïef Afrikaans werk.
“Personnages”. Huile sur toile. Travail naïf africain.No longer availableDim. 58 x 90 cmEstimate: € 20 / 30 -
#487Een lot Cantonporselein, bestaande uit een theepot, een belletje, een klein vaasje, een suikerpot en een sauskom. Grotendeels gemerkt.
Lot de porcelaines du Canton comprenant une théière, une sonnette, un petit vase, un sucrier et une saucière. La plupart avec marque.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#363Plateria Juan EspinosaTwee ronde dekseldoosjes met lepeltjes en een schoteltje van verzilverd metaal. Gemerkt en met stofhoezen. Ecuador.
Deux petites boîtes rondes aux cuillères et un plat en métal argenté. Avec marque et dans des sacs de protection. Equateur.No longer availableEstimate: € 20 / 25

