Other lots by Jespers
#422Floris Jespers
#294Floris Jespers
“Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#292Floris Jespers
“Leielandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage de la Lys”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 34 x 48 cmEstimate: € 300/500
#453
Een gevarieerd lot strips, waarbij Suske en Wiske, Nero en Sjors en Sjimmie.
#22Edmond Van DoorenPeriod: 1895-1965
#132Micheline DumontPeriod: 1923 - 1993
“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#550
Nederlandse Staatsiejacht XVIIIde eeuw. Maquette.
Yacht Royal Pays Bas XVIIIème siècle. Une maquette.No longer availableDim. L. 87 cmEstimate: € 80/120 -
#686Kayseri
Een zijden tapijtje gedecoreerd met levensboom.
#30
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband (slot los).
#18
#222Alfons Van Beurden
“Stilleven met paprika’s.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, poivrons”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 67 x 75 cmEstimate: € 300/400 -
#612
#380
#14Frans HensPeriod: 1856 - 1928
”Embarcadère sur l’Escaut”. Une eau-forte. Signée et datée 1896.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 20/30 -
#312M.A. Marcotte
“Rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd boven links.
”Roses”. Huile sur toile. Signature au dessus à gauche.No longer availableDim. 34 x 45 cmEstimate: € 60/100