#493
Een Chinese wijze op ezel in Blanc de Chine.
#345
Een paar grote en kleine 18 karaats wit en geel gouden oorbellen.
#545
Een gebeeldhouwd houten beeld van een biddende man. Laos.
Une statue en bois sculpté représentant un homme priant. Laos.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 80/120 -
#137
“Johannes de evangelist”. Een gebeeldhouwd heiligenbeeld met hangconsole.
”Jean L'Evangéliste”. Une statue de Saint sculptée, avec console.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 180/240 -
#241
Une canne en bois laqué noir à manche argenté représentant deux nus féminins.No longer availableDim. l: 85 cmEstimate: € 100/120 -
#528
Een Guanyin in Blanc de Chine.
#197Otto EerelmanPeriod: 1839 - 1926
”Deux têtes de chevaux”. Huile sur toile marouflé. Etude pour un travail plus important. Porte un monogramme.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 1200/1400 -
#245
Een getorste halsketting met roze mineraal.
#616
Een eikenhouten commode met drie laden.
#566
#231
#358
Een grote en vier kleinere visschotels van meerkleurig aardewerk. Spaans werk.
Un grand et quatre petits plats à poisson en faïence polychrome. Travail espagnol.No longer availableDim. Ø 45 cm Ø 23 cmEstimate: € 50/60