Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
‘Landschap met veerboot’. Olieverf op doek, naar de 19e eeuw. Niet getekend.

‘Landschap met veerboot’. Olieverf op doek, naar de 19e eeuw. Niet getekend.

‘Landscape with ferryboat’. Oil on canvas, from the 19th century. Not signed.
Dim. 40/50 cm
SKU: 2701260449.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 28 January 2026 19:00
Catalogue #449
Estimate: € 100 / 160
Interested in this lot?
Place a bid ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #542

    “Zittend naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.

    "Sitting nude". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. 69,5 x 49,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #590

    Abstract expressionistisch schilderij. Acryl op doek, niet getekend. Afkomstig uit de collectie van Guy van den Bulcke.

    Abstract expressionist painting. Acrylic on canvas, not signed. From the collection of Guy van den Bulcke.
    Place a bid ›
    Dim. 81/65 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #524
    Pauwaert

    ‘Platbodems onder zeil’. Olieverf op papier. Getekend.

    'Flat-bottomed boats under sail', oil on paper. Signed; M. Pauwaert.
    Place a bid ›
    Dim. 49/64 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #554
    Pierre Diner
    Period: 1832 - 2015

    “Jeune danseuse”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Pierre Diner.

    "Young dancer", a painting, oil on canvas, signed Pierre Diner.
    Place a bid ›
    Dim. 125 x 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #462
    Léon Delderenne

    “Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Delderenne. Beschadigde kader.

    "Farm view". A painting, oil on panel, signed L. Delderenne. Damaged frame.
    Place a bid ›
    Dim. 35 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #434
    Alex Wauters
    Period: 1899–1965

    “Prostituee op uitkijk”. Een schilderij, inkt en gouache op papier. Onderaan gesigneerd.

    "Prostitute on the lookout." A painting, ink and gouache on paper. Signed at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. 49 x 68 cm
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #539

    “Zicht op zee”. Een schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd.

    "View of the sea." A painting, oil on canvas, not signed.
    Place a bid ›
    Dim. 68,5 x 58,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #359
    Gerrit Lakmaaker

    ‘Abstracte compositie’, gemengde techniek van hoogdruk, acryl en potlood op papier. Getekend Lakmaaker 1990, nr. 16 uit een oplage van 25 exemplaren.

    Place a bid ›
    Dim. 55/74 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #543
    Joseph Caron
    Period: 1866-1944

    ‘Boszicht’. Olieverf op doek, getekend.

    ‘Forest View’. Oil on canvas, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 37/60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #494
    Robert Arens
    Period: 1905-1998

    “Stilleven met kan en fruit”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Arens. Toegevoegd een boek over het leven en werk van de kunstenaar.

    "Still life with jug and fruit". A painting, oil on panel, signed by Arens. Accompanied by a book about the life and work of the artist.
    Place a bid ›
    Dim. 42.5 x 53.5 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #580

    ‘Zonder titel’. Action painting, acryl op doek. Niet getekend.

    'Untitled'. Action painting, acrylic on canvas. Not signed.
    Place a bid ›
    Dim. 70/60 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #489

    “Twee koppen”. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat.

    "Two heads". Engraving. Signed outside the plate.
    Place a bid ›
    Dim. 44 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #569
    Jean-Guy Beernaert
    Period: 1928 - 1999

    “Bosdreef”, een églomisé, olieverf op glas, gesigneerd J.G. Beernaert.

    "Bosdreef", an églomisé, oil on glass, signed J.G. Beernaert.
    Place a bid ›
    Dim. 80 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #394
    Armand Jamar
    Period: 1870-1946

    “Staand naakt”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Standing nude". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. 73 x 60 cm
    Estimate: € 180 / 260
  • #492
    Period: 1960

    “Melancholische Piérrot”, een schilderij, olieverf op paneel. Niet gesigneerd, circa 1960.

    "Melancholic Pierrot", a painting, oil on panel. Not signed, circa 1960.
    Place a bid ›
    Dim. 33 x 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #432
    Paul Hagemans
    Period: Antwerpen 1884-1959

    ‘Boszicht’. Olieverf op paneel. Getekend.

    'Boszicht'. Oil on panel. Signed.
    Place a bid ›
    Dim. 27/35 cm
    Estimate: € 180 / 260
  • #544

    Thankawiel, een schilderij, gemengde techniek op gemaroufleerd doek.

    Thankawheel, a painting, mixed technique on marouflaged canvas.
    Place a bid ›
    Dim. 73 x 46,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #239

    ‘Landschap met koeien en schapen’, olieverf op doek. Met meerdere scheuren in het doek, niet getekend.

    Place a bid ›
    Dim. 68/92 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #499
    Lucas Meersman

    ‘Rood fabeldier’, een brutalistisch impasto oliverfschilderij op paneel. Getekend L. Meersman.

    Place a bid ›
    Dim. 72-77 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #552
    L Moens

    “Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Farm view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. 22 x 31 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #444
    Frans Siaens

    ‘Bloemenvaas’. Olieverf op doek, getekend.

    ‘Flower vase’. Oil on canvas, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 40/30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #452

    “Heilige Cecilia met harp”, op zijde genaaid borduurwerk, niet gesigneerd. Kleine schade bovenaan het doek.

    "Musical saint", silk-sewn embroidery, unsigned. Small damage at the top of the canvas.
    Place a bid ›
    Dim. 100 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #592

    “Koeien in de sloot”, een schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd.

    "Cows in the Ditch", a painting, oil on canvas, unsigned.
    Place a bid ›
    Dim. 65 x 100 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #534
    Frans Gys

    Zicht op de Zimmertoren, Lier. Olieverf op doek.

    View of the Zimmer Tower, Lier. Oil on canvas.
    Place a bid ›
    Dim. 50/70 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #180

    Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met twee centrale briljanten van 0,64 ct. G VS1 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,16 ct.

    An pear 18 kt yellow gold earrings set with two central brilliant cut diamond of 0.64 ct. G VS1 and diamonds with a total weight of 0.16 ct.
    Place a bid ›
    Dim. 2,86 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #568

    Acht wanddecoratie van zwart gelakt metaal.

    Eight wall decorations made of black lacquered metal.
    Place a bid ›
    Dim. 52 x 42 cm en kleiner
    Estimate: € 40 / 80
  • #166
    Colombo Mobili

    Een commodemet bijhorende spiegel in Regency stijl met een malachietdecor, gemerkt Colombo Mobili, in de stijl van Maison Jansen.

    A commode with matching mirror in Regency style with malachite decoration, marked Colombo Mobili, in the style of Maison Jansen.
    Place a bid ›
    Dim. 85 x 128 x 58 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #14
    Massimo Italy

    Een vlakke spiegel met een kader van meerkleurig gedecoreerd porselein. Gemerkt Massimo Italy, met schade aan één bloem.

    A flat mirror with a frame of multi-colored decorated porcelain. Marked Massimo Italy, with damage to one flower.
    Place a bid ›
    Dim. 56/44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #437

    Een paar dekselpotten van Blanc de Chine aardewerk.

    A pair of lidded jars made of Blanc de Chine earthenware.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 32 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #411

    Een grote voorraadpot van blauw-wit geglazuurd Chinees aardewerk, met Wanli decor.

    A large storage jar of blue and white glazed Chinese pottery, with Wanli decoration.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 42, Ø 35 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #279
    Tilla Van Hees

    Portret van Aloïs De Laet, olieverf op schilderspaneel. Getekend Tilla Van Hees. Tilla Van Hees leerde schilderen in het atelier van Aloïs De Laet.

    Portrait of Aloïs De Laet, oil on panel. Signed by Tilla Van Hees. Tilla Van Hees learned to paint in the studio of Aloïs De Laet.
    Place a bid ›
    Dim. 53/40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #352
    Jack Godderis
    Period: 1916-1971

    ‘Amerikaans straatbeeld’, olieverf op papier. Getekend Godderis ‘54.

    "American street scene", oil paint on paper. Signed Godderis '54.
    Place a bid ›
    Dim. 26/37 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #261

    Een organische glaspasta schaal, getekend Max Verboeket.

    An organic glass paste bowl, signed by Max Verboeket.
    Place a bid ›
    Dim. H 11, B 43, D 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #165
    Edmond Verstraeten

    “Bosrand bij herfst.” Olieverf op doek. Draagt monogram E.V. gedateerd 1930.

    "Bosrand in autumn." Oil on canvas. Monogrammed E.V. dated 1930.
    Place a bid ›
    Dim. 45 x 55 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #373
    Catherine Dossogne

    “Omwikkelde Dame.” Terracotta. Gedateerd 2011. Gesigneerd in potlood.

    "Wrapped Lady." Terracotta. Dated 2011. Signed in pencil.
    Place a bid ›
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #21

    “Heilige moeder met kind”, een polychroom betonnen beeld, naar de oudheid.

    "Sacred mother with child," a polychrome concrete statue, in the style of antiquity.
    Place a bid ›
    Dim. h 43 cm
    Estimate: € 50 / 75
View all auction items ›

Antiekveiling 27 & 28 Januari 2026

600 loten verwacht Tentoonstelling Vr. 23 & Zat. 24 januari van 10.00 tot 17.00.

27 January 2026 19:00
28 January 2026 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 January 2026 19:00
Bid deadline: 28 January 2026 18:00

Notice: Please fill out your billing information on your account page before placing a bid.

Gelieve uw adres gegevens te vervolledigen alvorens te bieden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More