#119Een tweedelige tafel met beschadigd gefineerd blad.
#149Val Saint LambertEen lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
#137Val Saint LambertEen lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
#187Een lot van 20 kleurloos kristallen glazen. In houten vakverdeling.
A set of 20 colorless crystal glasses. In wooden compartments.No longer availableEstimate: € 35 / 40 -
#141Val Saint LambertEen lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
#81Een eikenhouten Mechels bijzetmeubel als boekenkast.
An oak Renaisacnce style sideboard used as a bookcase.No longer availableDim. 108 x 145 x 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#86Een Empire commode met drie laden en groen marmeren blad.
An Empire chest of drawers with three drawers and green marble top.No longer availableDim. 124 x 48 x 85 cmEstimate: € 150 / 250 -
#57Een 11-delig modern bruin lederen salon in twee hoeken.
#176Val Saint LambertEen lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Duc Tallié Fluté.
#32Een eikenhouten barokke tafel met leeuwekoppen. Verlengbaar (zonder bladen). Afgebroken hoek en rand.
An oak baroque table with lion heads. Extendable (without extensions). Broken corner and edge.No longer availableDim. 153 x 108 x 73 cmEstimate: € 40 / 80 -
#46Een lot van 6 vergaderstoelen bekleed in groen leder. Naar Empire voorbeeld.
A set of 6 conference chairs upholstered in green leather. In the style of Empire.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#84Een houten archiefkast met twee schuifdeuren.
A wooden filing cabinet with two sliding doors.No longer availableDim. 196 x 66,5 x 93 cmEstimate: € 50 / 100