Similar lots by type
-
#589Marie-Jo Lafontaine
Een grafisch geassembleerd werk. Toegeschreven aan.
Assemblage graphique. Attribué.No longer availableDim. 56 x 83 cmEstimate: € 220 / 260 -
#399Johannes LuykenPeriod: 1649 - 1712
“Het belegh der Stadt Antwerpen in den Jaeren MDLXXXIV en MDLXXXV”. Een laat XVIIe eeuwse ets met een voorstelling van de slag om de Kouwensteinsedijk.
“Het belegh der Stadt Antwerpen in den Jaeren MDLXXXIV en MDLXXXV”. Eau forte de la fin du XVIIe siècle représentant la bataille de Kouwensteinsedijk.No longer availableDim. 27,5 x 35,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#452
Een oude ingekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd.
Ancienne gravure sur bois japonaise. Signée.No longer availableDim. 34 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#730
Een lot van vier reproducties, twee schilderijen en een houtsnede.
Lot de quatre reproductions, deux peintures et une gravure sur bois.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#392Georg Mathaus SeutterPeriod: 1678 - 1757
“Mappa Geographica, Regionem Mexicanam Et Floridam”. Een oude ingekleurde kaart. Ausberg, Ca. 1730.
“Mappa Geographica, Regionem Mexicanam Et Floridam”. Ancienne carte en couleurs. Ausberg, Ca. 1730.No longer availableDim. 48 x 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#724Frans Masereel
“Grand place - Bruxelles”. Een houtsnede. Gemonogrameerd en gedateerd 1961 binnen de plaat en gesigneerd buiten de plaat.
“Grand’Place - Bruxelles”. Gravure sur bois. Monogrammée et datée 1961 dans la planche et signée hors planche.No longer availableDim. 45 x 32 cmEstimate: € 100 / 120 -
#492
“Le sommeil”. Een litho naar een werk van Paul Delvaux, uitgegeven bij “Le bateau lavoir” 1972.
“Le Sommeil”. Litho d’après une oeuvre de Paul Delvaux. Ed. Le Bateau Lavoir 1972.No longer availableDim. 16 x 22 cmEstimate: € 200 / 300 -
#344Charles PinotPeriod: 1817 - 1874
“Rue Daniette à Rouen”. Ets. Gesigneerd en genummerd 86/190 buiten de plaat.
“Rue Daniette à Rouen”. Eau-forte. Signée et numérotée 86/190 hors planche.No longer availableDim. 52 x 67 cmEstimate: € 30 / 40 -
#232Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962
“Vénération de la Vierge”. Gesigneerd en genummerd 53/100.
“Vénération de la Vierge”. Signée et numérotée 53/100.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 200 / 220 -
#394Johann Baptist HomannPeriod: 1664 - 1724
“Tabula Generalis Totius Belgii qua Provincia XVII Infer Germania olim fub S.R.I. Circulo Burgundia”. Een oude ingekleurde kaart. Duitsland, 1716.
“Tabula Generalis Totius Belgii qua Provincia XVII Infer Germania olim fub S.R.I. Circulo Burgundia”. Ancienne carte en couleurs. Allemagne, 1716.No longer availableDim. 51 x 59 cmEstimate: € 120 / 200 -
#729Roger Hebbelinck
Een paar zichten op Hamme. Ingekleurde etsen. Gesigneerd buiten de plaat.
Paire de vues sur Hamme. Eaux fortes en couleurs. Signées hors planche.No longer availableDim. 32,5 x 42 cmEstimate: € 50 / 60 -
#364Frans Hens
“Het vlot te Antwerpen” & “Hoevezicht”. Twee etsen. Gesigneerd en resp. genummerd 31/100 & 94/100 buiten de plaat.
“Le Radeau d’Anvers” et “Vue de ferme”. Deux eaux-fortes. Signées et respectivement numérotées 31/100 et 94/100 hors planche.No longer availableDim. 15 x 26 & 18 x 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#519
Een paar oude Japanse ingekleurde houtsneden met Geisha’s en krijgers. Beide gesigneerd. XIXe eeuw.
Paire de gravures sur bois japonaises colorées. Représentant des geisha et des guerriers. Signées. XIXe siècle.No longer availableDim. 31 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#540Oosterlynck
“Marine met zeilboot en meeuwen”. Lithografie. Gesigneerd en met “épreuve d’artiste” buiten de plaat.
“Marine au voilier et aux mouettes”. Lithographie. Signée et “épreuve d’artiste” hors planche.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 50 / 80 -
#395Nicolaus Jansenius
Een oude rasterdruk met een kaart van Antwerpen en omgeving, omringd door afbeeldingen van haar grootste bijzonderheden. Ca. 1675. We voegen er een oude ingekleurde ets met een zicht op Antwerpen aan toe.
Ancienne carte d’Anvers et environs entourée des plus importants édifices. Vers 1675. Nous ajoutons une eau forte en couleurs représentant Anvers.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#52Frans Verbaet
“Begijnhof te Lier”. Kleurenets. Gesigneerd en épreuve d’artiste buiten de plaat.
“Béguinage de Lierre”. Eau-forte en couleurs. Signée et “épreuve d’artiste” hors planche.No longer availableDim. 25,5 x 33,5 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#259
“Schots landschap met schapen”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
“Paysage écossais aux moutons”. Huile sur toile. XIXe siècle.No longer availableDim. 39 x 59 cmEstimate: € 160 / 200 -
#448
Een lot van acht Ethiopische kruizen van verzilverd metaal.
Lot de huit crucifix éthiopiens en métal argenté.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#790
Een paar wit marmeren tuinvazen.
Une paire de vases de jardin en marbre blanc.No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#108Bronicro
Een dame en een heer van verzilverd brons op wit metalen sokkel. Naar ontwerpen van A. Caudez. We voegen er een lamp met een jonge dame en met geslepen kristallen kap aan toe. Voetstuk gebroken.
Homme et femme en bronze argenté sur socle en métal blanc. D’après des dessins de A. Caudez. Nous ajoutons une lampe avec une jeune femme et un abat-jour en cristal taillé. Base cassée.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#720H. Alken
“Essex to wit” en “Waré Horse - Dash these Hot Horses...”. Twee Londense ruitersprenten in de reeks “Hunting Recollections”. 1 zonder glas.
“Essex to wit” et “Waré Horse - Dash these hot horses”. Deux estampes aux chevaux de Londres, dans la série “Hunting Recollections”. 1 sans verre.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#398
Een lot porselein, bestaande uit een jongen en een meisje met bloemen, twee zittende dames en vijf hangeschilderde kleine plaquettes als broches van Limogesporselein.
No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#128Lalique, France
Een achthoekige sierschaal van kleurloos en deels gesatineerd kristal. Onderaan gemerkt.
Plat octogonal en cristal incolore partiellement satiné. Marque sous la base.No longer availableDim. b: 26,5 cmEstimate: € 140 / 160 -
#533
Een schaaltje met bijpassend mesje van 800‰ zilver.
Petit plat et couteau assorti en argent. 800‰.No longer availableDim. 132,90 gEstimate: € 50 / 80 -
#384
Vergulde smeedijzeren spiegel.
Miroir en fer forgé doré.No longer availableDim. H. 78 cmEstimate: € 40 / 50 -
#552
Een gevarieerd lot glaswerk, bestaande uit karaffen en borreltjes, zes grote glazen, een toiletstel, schaaltjes en een vaasje.
Lot de verrerie varié comprenant des carafes, des gouttes, six verres, une garniture de toilette, des petits plats et un petit vase.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#410
Een luchter van kristal en koper, versierd met gekleurde glazen pendeloques en druiventrosjes.
Lustre en cristal et cuivre décoré de pendeloques et de grappes de raisins en verre de couleur.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#387
Een lot Keuls steengoed, bestaande uit een schenkkan, een tabakspot en zes pullen.
Lot de grès de Cologne comprenant une verseuse, un pot à tabac et six chopes.No longer availableEstimate: € 40 / 60