#187
Paire de sculptures en bronze d’un garçon et d’une fille. L’une signée Cellini, l’autre Breigerant. Avec socles en marbre.No longer availableDim. h ± 36 cmEstimate: € 200/300 -
#230
Een eikenhouten tweedeursgarderobe. XIXe eeuw.
#420
Een paar Engelse notenhouten stoelen.
#65Christofle
Een bestek van verzilverd en verguld metaal. 82 stuks. Waaronder telkens negen stuks van messen, lepels, vorken, dessertlepels - dessertvorken en koffielepeltjes. Acht stuks kleine mesjes en zes stuks gebakslepeltjes. Sla-en groentenbestek. Taartschep, suikertang, sauslepel, botermesje en zes messenleggers.
Couvert en métal argenté et doré. 82 pièces. Chaque fois neuf couteaux, fourchettes, cuillères et fourchettes à dessert et cuillères à café. Couvert à salade et à légumes. Pelle à tarte, pince à sucre, cuillère à sauce, couteau à beurre et six porte-couteaux.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#120Vendome
Een horloge met 18 karaats geel gouden polsband.
Montre à bracelet en or jaune 18 ct.No longer availableDim. bruto: 23,15 gEstimate: € 350/450 -
#650Mori
Een handgeknoopt Afghaans wollen tapijt.
#126
Een oud drukkerskastje met twaalf laden.
#2Leo JordaensPeriod: 1944-2000
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#808
Een lot van tien messingen olielampen, waarbij twee zonder lampenglas.
#253
Een vierdelig Frans zilveren bestek in etui.
#345
#280
Een kubistisch beeld van brons.
Sculpture cubiste en bronze.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 1000/1200