Similar lots by type
-
#244Victor Buyle“Zicht op den weg naar Linth - Boerderij van Peeters”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le chemin qui mène vers Linth - la Ferme Peeters”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 33 x 45 cmEstimate: € 100 / 150 -
#229J. Douven“Meisje met rode paraplu”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Jeune fille et parapluie rouge”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 65 / 75 -
#642Joseph Xavier VindevogelPeriod: 1859 - 1941“Hooimijten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Meules de foin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 18.5 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#34“Paardenkoets”. Olieverf op paneel. Gesigneerd A. Gorcie. Restauratie uit 1980.
”Calèche”. Huile sur panneau. Signé : A. Gorcie. Restauration en 1980.No longer availableDim. 17, 5 x 26,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#14Baudry“Stilleven met bloemen” & “Stilleven met appelen en aardewerk”. Beide gesigneerd en de eerste gedateerd 1951.
”Nature morte, fleurs” & “ Nature morte, pommes et faïence”. Signés et le premier daté de 1951.No longer availableDim. 32 x 30 & 27 x 39 cmEstimate: € 100 / 120 -
#239“Namiddag op het strand”. Olieverf op paneel. Recent atelierwerk naar de late XIXe eeuw.
”Après-midi à la plage”. Huile sur panneau. Travail récent d’après le XIXième siècle. Travail d’atelier.No longer availableDim. 20 x 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#52René HansoulPeriod: 1910 - 1979“De bewening van Christus”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”La Déploration du Christ”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#234Louis Van Engelen“Stilleven met schenkkan en fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Perforatie in neutrale zone.
”Nature morte, verseuse et fruits”. Huile sur toile. Perforation dans le fond neutre.No longer availableDim. 99 x 132 cmEstimate: € 180 / 240 -
#444“Kerkje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Petite église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 17 x 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#439louis Belen“Matin. Rue du Billard - Molenbeek”. Olieverf op board.
”Matin. Rue du Billard - Molenbeek”. Huile sur carton.No longer availableDim. 30 x 27 ccmEstimate: € 60 / 100 -
#502“Vissersboten”. Twee marines, olieverf op paneel. Beide apocrief gesigneerd.
”Bateaux de pêche”. deux marines, huile sur panneau. Signature apocryphe.No longer availableDim. 20 x 24 cmEstimate: € 200 / 240 -
#19J. Grimay“Stilleven met bloemen en perziken”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs et pêches”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#12P. Maudet“Zich op de Isère te Grenoble”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur l’Isère à Grenoble”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 20 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#422Louis Belen“Visser aan kade”. Olieverf op hout.
”Pêcheur au quai”. Huile sur bois.No longer availableDim. 18 x 27 cmEstimate: € 60 / 100 -
#604“Straatzicht”. Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Oepts ‘82’.
”Vue sur la rue”. Huile sur toile. Porte la signature: ‘Oepts ‘82’.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 420 / 480 -
#494Charles VennemanPeriod: 1802 - 1875“Koppel aan een tafel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Couple à table”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 300 / 500 -
#192Frans Laurens“Christoffel Columbus biedt zich aan bij Ferdinand en Isabella van Spanje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1911. Laurens werkte als wapenschilder voor Koning Leopold II.
“Christophe Colomb se présentant devant Fernand et Isabelle d’Espagne”. Huile sur toile. Signée et datée 1911. Laurens était peintre d’armes royal de Léopold II.No longer availableDim. 90 x 110 cmEstimate: € 400 / 600 -
#419“Mannenportret”. Olieverf op board. Zonder signatuur. Omstreeks 1900.
”Portrait d’homme”. Huile sur carton. Sans signature. Vers 1900.No longer availableDim. 19 x 17 cmEstimate: € 100 / 160 -
#194“Femme à la collerette”. Olieverf op doek. Omstreeks 1700. Herdoekt.
”Femme à la collerette”. Huile sur toile. +- 1700. A été retoilée.No longer availableDim. 64 x 50 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#434Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947“Een smid”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
”Un forgeron”. Huile sur panneau. Porte un monogramme.No longer availableDim. 16,5 x 13 cmEstimate: € 120 / 200 -
#219Romain Steppe“Zomers oeverzicht.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur la rive en été”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 250 / 260 -
#209C. De Busschere“Op het veld.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Sur le champ”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 100 cmEstimate: € 360 / 400 -
#32Firmin BaesPeriod: 1874 - 1945“Vissersboot op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en met dedicatie.
”Bateau de pêche sur la plage”. Huile sur panneau. Signé et dédicacé.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#252Stanislas WarniePeriod: 1879 - 1958“Parkvijver”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
”Le lac du parc”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 22,5 x 20,5 cmEstimate: € 120 / 130
Other lots in this auction
-
#479Heerwegh“Landschap”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘95.
”Paysage”. Huile sur papier. Signé et daté ‘95.No longer availableDim. 17,5 x 23 cmEstimate: € 30 / 40 -
#528Afrikaans ritueel slagwapen.
Hache rituelle africaine.No longer availableDim. 44 x 35 cmEstimate: € 30 / 40 -
#719Drie iconen: Johannes de Theoloog, Christus als aartsengel Michael en de Aartsengel Michael. Recent werk.
Trois icônes: Jean le théologien, le Christ en Archange et l’archange Michel. Travail contemporain.No longer availableDim. ± 21 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#430Een messingen olielamp.
Une lampe à huile en laiton.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 30 / 35 -
#207“Pierrot met poedel”. Een bronzen beeld naar een werk van Barye.
”Pierrot et son caniche”. Une statue en bronze d’après une oeuvre par Barye.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 190 / 210 -
#720MärklinEen elektrisch schaalmodel stoomlocomotief met wagon voor spoortype HO. We voegen er een transformator en een twintigtal sporen aan toe.
Un modèle électrique d’une locomotive à vapeur avec wagon pour rails de type HO. Nous ajoutons un transformateur et des rails ( +- 20 pièces).No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#376Een paar gebeeldhouwde stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met resp. roze en grijsblauw fluweel.
Une paire de chaises sculptées style Louis Philippe. Revêtement en velours rose et bleu-gris.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#155Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct. en roze toermalijn met een gezamenlijk gewicht van ± 7,50 ct.
Un bracelet en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,64 ct et une tourmaline rose ayant un poids total de ± 7,50 ct.No longer availableDim. 8,47 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#407Een messingen inktpot in Lodewijk XV-stijl met porseleinen recipiënt.
Encrier en laiton de style Louis XV. Récipient en porcelaine.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#62“Shakespeare à la cour d’Elisabeth” & Charles 1er et Van Dyck à Hampton Court”. Twee gravures door Pierre Cottin. Vochtschade.
”Shakespeare à la cour d’Elisabeth” & “ Charles 1er et Van Dyck à Hampton Court”. Deux gravures par Pierre Cottin. Dégâts d’humidité.No longer availableDim. 45 x 57 cmEstimate: € 40 / 60 -
#553Een bord van Japans porselein met een fijn meerkleurig decor van een bloeiende kerselaar. In fraai etui.
Assiette en porcelaine du Japon à décor fine d’un cerisier en fleurs. Dans un joli étui.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#751Een XIXe eeuws kruisbeeld van gefineerd hout met een gesculpteerd lindenhouten Corpus.
Un crucifix du XIXième siècle en bois de placage avec un Corpus en noyer sculpté.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 40 / 60

