Other lots in this auction
-
#52Louise Surlemont“Begijnhof met non.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Béguinage et béguine”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 24,5 x 17,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#332R. Clarot“Grote Markt Brussel”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1940.
”Grande Place, Bruxelles”. Une aquarelle. Signée et datée 1940.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#41Een oude knuffelbeer in plexi presenteervitrine.
Un ancien ours en peluche sous vitrine plastique.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#67Een oud scheepsroer.
Un vieux gouvernail.No longer availableDim. Ø 65 cmEstimate: € 40 / 50 -
#206Een tweeledige buffetkast van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl met onderaan twee paneeldeuren en bovenaan met twee gevitreerde deuren met gekleurd glas in lood.
Un buffet à deux corps en chêne sculpté Malinois Renaissance à deux portes panneaux en dessous et deux portes vitrées au dessus avec vitraux.No longer availableDim. 235 x 145 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#235Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met twee kleuren diamant met een gezamenlijk gewicht ± 2,63 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti de diamants en deux couleurs ayant un poids total de ± 2,63 ct.No longer availableDim. 22,23 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#148Albasten tafelstuk in de vorm van een druiventros.
Une pièce de table en albâtre sous forme de grappe de raisins.No longer availableDim. L. 37 cmEstimate: € 35 / 50 -
#43Een oude apothekersweegschaal. Incompleet.
Une balance de pharmacie ancienne. Incomplète.No longer availableDim. 48 x 50 x 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#189Leon BruninPeriod: 1861-1949“La cascade”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso eveneens gedateerd 1913.
”La cascade”. Huile sur panneau. Signé et daté au verso 1913.No longer availableDim. 38,5 x 30,2 cmEstimate: € 400 / 600 -
#71Een botermes en een vismes met 800‰ zilveren handvatten. In etui. Bijgevoegd een tweede etui met een dubbel vleesbestek met zilveren handvatten.
Un couteau à beurre et un couteau à poisson, manches en argent 800‰ dans un étui. Nous ajoutons un deuxième étui avec un double couvert à viande à manches en argent.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#232Corneille“La reine du monde”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 91/150 en gedateerd ‘98 buiten de plaat.
”La reine du monde”. Une lithographie. Signée, numérotée 91/150 et datée ‘98 hors planche.No longer availableDim. 67 x 47 cmEstimate: € 300 / 350 -
#114Edmond Thomas“Kom en eet mee aan onze tafel”. Een glasraam in lichtbak. Gesigneerd en gedateerd 1987.
”Viens et mange avec nous à table”. Un vitrail dans un bac lumineux. Signé et daté 1987.No longer availableDim. 55 x 46 cmEstimate: € 100 / 120

