#33Een vaas van gesatineerd blauw glas met een tinnen bladerdecor. Begin XXe eeuw.
Un vase en verre satiné bleu à décor de feuillage en étain. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#320Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en een centrale robijn van ± 0,15 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct et d’un rubis central de ± 0,15 ct.No longer availableDim. 5,43 gEstimate: € 450 / 550 -
#319Henk Dekker“Zeeuwse kust.” Potlood op papier. Gesigneerd.
”Côte Zélandaise”. Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 22 x 30,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#56Een paar vierkante fauteuils met zwart lederen bekleding.
#140Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,10 ct. GH. VS2.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 2,10 ct GH. VS2.No longer availableDim. 3,55 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#306Een eikenhouten commode met drie gesculpteerde laden.
Une commode en chêne à trois tiroirs sculptés.No longer availableDim. 80 x 110 x 51 cmEstimate: € 25 / 40 -
#423Twee verschillende albums met Liebig chromo’s.
Deux albums de chromos Liebig.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#258“Strandvermaak”. Olieverf op paneel.Gesigneerd.
”Plaisirs de la plage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#344Joseph Beuys7000 Eichen Kunst Dünger. Draagtas op 700 exemplaren, nummer 35. Met authenticatiestempel van Dokumenta 7.
7000 Eichen Kunst Dünger. Un sac, 700 exemplaires, celui-ci porte le numéro 35. Avec tampon d’authenticité Dokumenta 7.No longer availableDim. 44 x 49 cmEstimate: € 100 / 150 -
#32Kurt PeiserPeriod: 1887-1962“Le Vieux Compagnon”. Gravure. E.A.
#283Pendule van groen marmer met zamakken figuur.
Une pendule en marbre vert et figures en régule.No longer availableDim. H. 69 cmEstimate: € 120 / 200