Other lots by Brunin
#6
Twee sobere uit-elkaar-schuivende houten bijzettafeltjes.
#103The Coca Cola Company
Een kunststoffen radio met cassettedeck. 1984.
#59
Een borstelkastje van gedreven messing met een spiegeldeurtje en twee borstels.
#72
#127
Klokstel van koper bestaande uit een pendule en twee kandelaars.
#403
Een lot oude apothekerspotten, waarbij vijf porseleinen en één van glas.
#50
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 2,65 gEstimate: € 250/350 -
#120
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1 ct et de rubis ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 9,82 gEstimate: € 1550/1650 -
#25
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.
#744
Een flesvormige lampenvoet van meerkleurig Belgisch aardewerk. Jaren ‘60.
#298
Een antieke metalen kinderweegschaal. Frans werk.
Une balance pour enfants ancien en métal. Travail français.No longer availableDim. b: 56 cmEstimate: € 50/80 -
#264N. Depondt
”Vue fermière”. Huile sur toile. Signée et datée ‘49.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 50/80