#325Annyta Lolyta
Drie verschillende wintersjaals van wol en zijde. Toerako. Magenta. Universe grey.
Trois châles divers en laine et soie. Tourako. Magenta. Universe Grey.No longer availableDim. 150 x 60 en 140 x 28 en 130 x 25 cmEstimate: € 150/200 -
#146
Een eikenhouten koffer met gegalbeerd deksel.
#359
Twee prenten naar de klassieke oudheid.
#301
Twee XIXe eeuwse houten hoeden/pruikenstaanders.
#199
“Char de fermier”. Huile sur toile. D’après et avec une signature “C. Van Leemputten”.No longer availableDim. 59 x 53 cmEstimate: € 100/150 -
#265Mulberry
“Hiver”. Een sjaal van merino wol.
#799Joël KassPeriod: °1937
“Fluitspeler”. Litho. Gesigneerd en genummerd 94/190.
Joueur de flûte. Litho. Signée et numérotée 94/190.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 20/30 -
#600
#332Jean Rigazzi
“Kleurrijke marine”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#269C. Menzel, Bruxelles
Een oude boekenpers van gietijzer en messing.
Presse à livres ancienne en fonte et laiton.No longer availableDim. 65 x 31 cmEstimate: € 100/120 -
#310
Een 18 karaats roze gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,46 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,26 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,46 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,26 ct.No longer availableDim. 4,57 gEstimate: € 800/900 -
#652
Een tafeltje met ivoor en diverse houtsoorten ingelegd decor van een moeder en een kind met boog en dieren bij een rivier. De poten in de vorm van olifantenkoppen.
Petite table incrustée d’ivoire et de différentes sortes de bois. Décor d’une mère à l’enfant tenant un arc et d’animaux près d’une fleuve. Pieds en forme de têtes d’éléphant.No longer availableDim. Ø: 61 cmEstimate: € 200/300