Other lots by Pauwels
#264Henri Joseph Pauwels“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 70 x 53 cmEstimate: € 60 / 100
#389Een gedreven messingen schotel met decor van fruit.
#235Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht ± 0,74 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 0,74 ct.No longer availableDim. 3,52 gEstimate: € 600 / 700 -
#47Drie handgeschilderde miniaturen, waarbij een XVIIIe eeuws met een soldaat in uniform en twee XIXe eeuwse damesportretten, waarvan één keizerin Sissi voorstelt.
Trois miniatures peintes à la main dont une du XVIIIe siècle représentant un soldat en uniforme, les deux autres des portrait de femmes du XIXe siècle dont une représente l’Impératrice Sissi.No longer availableDim. h: 6, 7,5 & 8,5 cmEstimate: € 120 / 160 -
#719Een lot van veertien XIXe eeuwse munten, bestaande uit dertien Zwitserse herdenkingsmunten van 5 Frank en een oude Roebel
Lot de 14 pièces de monnaie du XIXe siècle comprenant 13 pièces commémoratives suisses de 5 francs et un vieux Rouble.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#274“Het overspel.” Olieverf op paneel. XIXde eeuw. Vlaamse School.
#213Joseph d’AstePeriod: 1881 - 1945“Vrouw met mand”. Een bronzen beeld met tweekleurig patina. Gesigneerd.
“Feme à la corbeille”. Sculpture en bronze en deux couleurs. Signée.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 500 / 600 -
#363Een oude spaarpot in de vorm van een man met een muts.
#640Een bronzen luchter met acht lichtpunten.
Lustre en bronze à huit bras de lumière.No longer availableEstimate: € 200 / 240