Other lots by Vankueken
Similar lots by type
-
#552
“Strandscène”. Olieverf op doek.
”Scène de plage”. Huile sur toile.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120/180 -
#549
“Dames op straat”. Olieverf op paneel.
”Dames en rue”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 150/200 -
#309Eugene Van MierloPeriod: 1880 - 1972
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue fermière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 200/240 -
#700Indo-Mahai
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine noué main.No longer availableDim. 186 x 121 cmEstimate: € 200/250 -
#379
“Pastorale landschap”. Olieverf op koper. XVIIIde-XIXe eeuw.
”Paysage pastoral”. Huile sur cuivre. XIXème siècle.No longer availableDim. 13 x 16 cmEstimate: € 100/150 -
#569
“Boottochtje Nel”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘R.W’, toegeschreven aan Rik Wouters”. Kleine perforatie.
”Promenade en bateau, Nel”. Huile sur toile. Monogramme ‘R.W.’. Dédicace à Rik Wouters. Petite perforation.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 1000/1500 -
#579
“Zicht op een meer met personages op de oever”. Olieverf op doek.
”Vue sur mer et personnages au bord de la rive”. Huile sur toile.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 300/340 -
#710E. Haegemans
“Stilleven met fruit en kruik”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#564
“Kanaalgezicht”. Olieverf op paneel”. Gesigneerd ‘De kat’.
”Vue sur le canal”. Huile sur panneau. Signé ‘De kat’.No longer availableDim. 34 x 39 cmEstimate: € 300/500 -
#512Jaak SchaepherdersPeriod: 1890-1964
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 80 cmEstimate: € 50/70 -
#289
“Madonna met kind”. Olieverf op paneel. Vroeg XIXe eeuw.
”Vierge à l’Enfant”. Huile sur panneau. Début XIXème siècle.No longer availableDim. 75 x 33 cmEstimate: € 200/300 -
#412Savery
“Leeuw in de wildernis”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Lion dans la jungle”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 19 x 15 cmEstimate: € 40/60 -
#712Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994
“Industrie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Industrie”. techniques mixtes sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 28 cmEstimate: € 80/100 -
#519
Bloemenstilleven”. Olieverf op papier. Gesigneerd ‘Eugen Arc’.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur papier. Signé ‘Eugen Arc’.No longer availableDim. 18 x 18 cmEstimate: € 80/120 -
#584
“Nar”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd ‘Schoonde woerd den Beremen’.
”Fou du Roi”. Huile sur toile. Signature au verso ‘Schoonde woerd den Beremen’.No longer availableDim. 100 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#479
“Vissersboten aan een steiger”. Olieverf op paneel. Recent atelierwerk in de stijl van de XIXe eeuw.
”Bateaux de pêche au quai”. Huile sur panneau. travail d’atelier récent, style XIXème siècle.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 60/80 -
#574
“Personages in de duinen”. Olieverf op doek. Gemonogramleerd ‘CTA’.
”Personnages dans les dunes”. Huile sur toile. Monogramme ‘CTA’.No longer availableDim. 41 x 52 cmEstimate: € 120/180 -
#674
“Romantisch landschap met personages, vee en een ruïne”
”Paysage romantique, personnages, bétail et une ruine”.No longer availableDim. 27 x 46 cmEstimate: € 550/650 -
#374
“Jachttafereel”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Draagt een handtekening.
”Scène de chasse”. Huile sur toile marouflée. Porte une signature.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 120/200 -
#118
Drie olieverfschilderijtjes op koper, waarbij één met een voorstelling van Christus aan het kruis, geflankeerd door twee engeltjes. Op plexiglazen staander.
Trois petites huiles sur cuivre, dont une représentant le Christ et la Croix flanqué par deux anges. Avec support en plexi.No longer availableDim. 18 x 10 cmEstimate: € 50/80 -
#509
“Sumoworstelaars”. Olieverf op board. Gesigneerd
”Des lutteurs sumo”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 12 x 17 cmEstimate: € 80/120 -
#764Alfons Van Beurden
Stilleven met fruit. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 56 x 67cmEstimate: € 300/400 -
#534
“Strandscène”. Olieverf op paneel.
”Scène de plage”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 200/300 -
#894Henri Delattre
“Haven van Perros-Guirec”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Port Perros-Guirec”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#432
“Léon Chandon”. Een oude affiche voor een champagnemerk. Vochtvlekken.
”Léon Chandon”. Une ancienne affiche pour une marque de champagne. Traces d’humidité.No longer availableDim. 70 x 37 cmEstimate: € 50/80 -
#776
Een Perzische wollen karpet.
Une carpette de Perse en laine.No longer availableDim. 190 x 140 cmEstimate: € 50/80 -
#282
“De oogst”. Houtskool op papier. Omgeving Permeke, toegeschreven aan Huber Malfait.
”La récolte”. Fusain sur papier. Entourage de Permeke, attribué à Huber Malfait.No longer availableDim. 38 x 27 cmEstimate: € 150/180 -
#398Val St. Lambert
Twee vaasjes van groen gedubbeld en geslepen kristal, waarvan één pièce unique. Beide gemerkt.
Deux vases en cristal doublé vert taillé, dont une pièce unique. Marques.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100/140 -
#35
Een 14 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.
Bague en or blanc 14 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,15 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 0,36 ct.No longer availableDim. 2,21 gEstimate: € 400/500 -
#390
Een halssnoer met bijpassende oorbellen van zilver met twee hangers van 18 karaats geel goud.
Bracelet et boucles d’oreilles assorties en argent avec deux pendentifs en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 35,70 gEstimate: € 100/150 -
#494Keith Haring
“Compositie”. Zeefdruk. Gesigneerd en A.P. 1/10.
”Composition”. Une lithographie en couleurs. Signée et A.P. 1/10.No longer availableDim. 12,5 x 15 cmEstimate: € 150/200 -
#813
Een kleine messingen Boeddha met staander.
Un petit Bouddha en laiton avec support.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#362
Twee reproducties met zeilschepen. Naar Montague Dawson en K.A. Griffin.
Deux reproductions de voiliers. d’après Montague Dawson et K.A. Griffin.No longer availableDim. 58 x 80 & 55 x 81 cmEstimate: € 25/30 -
#787
Een glazen snuffbottle, een handgeschilderd porseleinen flesje en een crackleware kommetje. Chinees werk.
Un flacon “snuffbottle” en verre, une petite bouteille en porcelaine peint à la main et un bol crackleware. Travail chinois.No longer availableDim. h: 8 cm; Ø: 9 cmEstimate: € 50/80 -
#343
Drie speculaasvormen van gebeeldhouwd hout.
Trois moules à spéculoos en bois sculpté.No longer availableDim. L. 65 cmEstimate: € 50/80 -
#72Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965
“Damesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 61 cmEstimate: € 50/80