#461
#8
Een lot van elf messingen kandelaars, waarbij vijf paar en een enkele
#408
Vijf verschillende koffiekannen van tin, waarbij één zonder deksel.
#616
#719
Drie frames met telkens negen aardewerken tegels. Omstreeks 1800.
#153
#152Victor GilsoulPeriod: 1867 - 1939
“Watermolen in Vlaanderen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#164
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘ N (?) van Dyk’
#39
”Dancers”. Une lithographie. Numérotée 7/30 hors planche. Signature illisible.No longer availableDim. 37 x 24,5 cmEstimate: € 40/50 -
#859
Een lot wagons voor spoortype HO:- Märklin - Duitse goederenwagon met transformator van AEG.- Märklin - Lange open goederenwagon. - Märklin - Korte open goederenwagon.- Märklin - D-trein-rijtuig. In originele doos.- Jouef - Pullman rijtuig. in originele doos.
Un lot de wagons pour rails type HO/- Märklin -Wagon marchandise avec transformateur AEG.- Märklin - Long wagon marchandise.- Märklin - Court wagon marchandise ouvert.- Märklin - Wagon passager D; Emballage d’origine.- Jouef - Wagon passagers Pullman. Emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#793
Een paar aardewerken vazen met meerkleurig en verguld decor van planten en met messingen monturen.
Une paire de vases en faïence, décors polychromes et dorés de plantes, montures en laiton.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 70/80 -
#51
Un lot de trois verseuses en étain, resp. 0,5, 1 et 1,5 l. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 27,5 cmEstimate: € 50/80