Other lots in this auction
-
#400Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct.
Une bague en or blanc et jaune sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,35 ct.No longer availableDim. 6,20 gEstimate: € 500 / 600 -
#177Een oude glazen stolp op wit porseleinen voet. Eronder twee flessen van “Les Grappes Jaunes” van 1815
Une ancienne cloche en verre sur pied en porcelaine blanche. dessous deux bouteilles “les grappes Jaunes” de 1815.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 260 / 320 -
#900“Napoleon” & “Jongen met mand”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. XIXe eeuw. Eerste met kleine schilfer.
”Napoléon” & “ Garçon et panier”. Deux statues en porcelaine polychrome. XIXème siècle. Le premier à un éclat.No longer availableDim. h: 12 & 16 cmEstimate: € 32 / 40 -
#123Een paar porseleinen beelden - “De houtsprokkelaar.” en “Het bloemenmeisje.” Italiaans werk.
Une paire de statues en porcelaine: “Le ramasseur de petit bois “ et “ La fille aux fleurs”. Travail italien.No longer availableDim. 76 x 72 cmEstimate: € 40 / 50 -
#89“Stadszicht”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening ‘Sironi”.
”Vue de ville”. Huile sur toile. Porte la signature ’Sironi’.No longer availableDim. 45 x 59 cmEstimate: € 80 / 120 -
#896Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine noué main.No longer availableDim. 211 x 134 cmEstimate: € 50 / 60 -
#192J. BeeckhoutTwee stadszichten naar de Hollandse School. Een paar pendanten. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Une paire de pendants, deux vues de villes d’après l’école hollandaise. Huile sur panneau. Signés.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 350 / 450 -
#893AynsleyEen Engels theeservies van wit, kobaltblauw en verguld porselein, bestaande uit theekopjes met onderschoteltjes en met bordjes. Compleet voor twaalf personen.
Un service à thé anglais en porcelaine cobalt, blanche et dorée, comprenant tasses et sous-tasses et assiettes. Complet pour douze convives.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#271Een paar schelpen van meerkleurig Muranoglas.
Une paire de coquillages en verre Murano polychrome.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#731Matchbox King Size K-9“Claas combine harvester”. Een speelgoedvoertuig. Zeer goede staat. In originele doos.
”Claas combine harvester”. Un jouet. Très bon état. Emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#210Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct. en een centrale amethist van ± 2,60 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,65 ct et une améthyste centrale de ± 2,60 ct.No longer availableDim. 6,62 gEstimate: € 650 / 750 -
#243Pierre-Emmanuel I DielmanPeriod: 1800 - 1858“Schapen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Moutons”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 21 x 29 cmEstimate: € 250 / 400

