Similar lots by type
-
#189Edward MoerenhoutPeriod: 1801 - 1893
“De veehoeder”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1864.
“Le berger”. Huile sur toile. Signée et datée 1864.No longer availableDim. 53 x 65 cmEstimate: € 250/350 -
#169Adrianus Cornelis Van NoortPeriod: 1914 - 2003
“Zandvoort” & “Urk”. Twee schilderijtjes, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
“Zandvoort” & “Urk”. Deux peintures, huile sur panneau. Signés.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 320/380 -
#564
“Abstracte compositie”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘GVV’.
“Composition abstraite”. Huile sur toile. Porte le monogramme ‘GVV’.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 220/240 -
#164F. A. Philippe (?)
“Portret van een Markies”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1841. Met kader uit de tijd. Kleine beschadiging.
“Portrait d’un Marquis”. Huile sur toile. Signée et datée au verso 1841. Avec encadrement d’époque. Petit dégât.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 250/300 -
#534
“Compositie”. Acryl op doek. Klein deukje in de rechter bovenhoek.
“Composition”. Acrylique sur toile. Petite bosse au coin droit supérieur.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#669
“Bloemenstillevens”. Twee schilderijtjes, olieverf op paneel. Dragen een handtekening ‘Slebe’.
“Nature morte aux fleurs”. Deux peintures, huile sur panneau. Portent la signature ‘Slebe’.No longer availableDim. 19 x 24 cmEstimate: € 100/120 -
#652L. Schellekens
“Vissersboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1907.
“Bateau de pêche”. Huile sur toile. Signée et datée 1907.No longer availableDim. 23 x 39 cmEstimate: € 40/60 -
#664Vic Verleyen
“Ballerina’s”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ballerines”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 56 cmEstimate: € 120/180 -
#662Harry Elliot
“Stilleven met appelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux pommes”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 53 cmEstimate: € 100/120 -
#209Jules De CortPeriod: 1918 - 1999
“Oude boom bij een korenveld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vieil arbre prés du champ au blé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 88 cmEstimate: € 200/240 -
#539
“Compositie”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
“Composition”. Huile sur panneau. Illisiblement signé.No longer availableDim. 54 x 42 cmEstimate: € 80/120 -
#234Frans Van Kerckhove
“Figuren”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Figures”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 101 x 81 cmEstimate: € 300/400 -
#792
“Zich aankledende dame met hondje aan haar voeten”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
“Femme qui s’habille avec petit chien à ses pieds”. Huile sur panneau. Illisiblement signée.No longer availableDim. 15 x 20 cmEstimate: € 200/240 -
#659
“Sacré-Coeur”. Olieverf op board. Achteraan toegeschreven aan Louis Souher.
“Sacré-Coeur”. Huile sur carton. Attribué à Louis Souher (au verso).No longer availableDim. 34 x 33 cmEstimate: € 120/140 -
#592Dordevic MiodragPeriod: °1936
“Compositie”. Olieverf op papier (?). Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 98 x 70 cmEstimate: € 420/500 -
#174E. Pirin
“Moeder met kind aan een kippenhok”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Mère et enfant auprès du poulailler” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 27 x 34 cmEstimate: € 260/300 -
#529
“Abstracte voorstelling”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
“Représentation abstraite”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 61 x 100 cmEstimate: € 200/240 -
#184F. Vanderdonck
“Kippen”. Een pendant, olieverf op paneel. Beide gesigneerd en gesigneerd 1890.
“Poules”. Un pendant, huile sur panneau. Tout deux signés et datés 1980.No longer availableDim. 19 x 25 cmEstimate: € 420/500 -
#670Hanzenbergh (?)
“Naaktstudie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Etude d’un nu”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 14 cmEstimate: € 60/80 -
#554
“Compositie”. Olieverf op linnen. Draagt een handtekening ‘Malard’.
“Composition”. Huile sur lin. Porte une signature ‘Malard’.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 120/140 -
#680
“Naakt op stoel met wit doek”. Olieverf op doek. Geen signatuur.
“Nu sur une chaise et toile blanche”. Huile sur toile. Pas de signature.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 200/300 -
#572
“Compositie”. Gemengde techniek op paneel. Draagt een handtekening ‘Vostel’.
“Composition”. Techniques mixtes sur panneau. Porte une signature ‘Vostel’.No longer availableDim. 24 x 59 cmEstimate: € 220/240 -
#224J. Coomans
“Danseres”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Danseuse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 133 x 88 cmEstimate: € 300/500 -
#649Wim FlandersPeriod: °1943
“Landschap te Dudzele”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en achteraan gedateerd 1978.
“Paysage à Dudzele”. Huile sur panneau. Signé et daté au verso 1978.No longer availableDim. 25 x 31 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#795
Een houten barometer met zwartgelakte rand. Werkende staat.
Baromètre en bois au rebord peint noir. Etat de marche.No longer availableDim. l: 98 cmEstimate: € 120/200 -
#474Livia Vajda
“In de joodse wijk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Le quartier juif”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 54 x 33 cmEstimate: € 80/100 -
#561
Twee antieke parasolletjes, waarvan één met borduursel en een polychroom houten handvat in de vorm van een roos en het andere met een geëmailleerd bloemendecor.
Deux petites ombrelles, dont une avec de la broderie et un manche en bois polychrome en forme de rose et l’autre à décor floral émaillé.No longer availableDim. 98 & 93 cmEstimate: € 100/150 -
#614
Een eikenhouten tafel met zes gebeeldhouwde poten met drie tussenbladen en twee afgeronde klapbladen. Verlengbaar tot 310 cm.
Table en chêne sur six pieds sculptés et avec trois allonges et deux abattants. Allongeable jusqu’à 310 cm.No longer availableDim. 180 x 120 x 76 cmEstimate: € 120/200 -
#424
Een presse-papier van facetgeslepen glas met vijf ingewerkte bloemen.
Un presse papier en verre taillé en facettes à cinq fleurs incluses.No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 40/50 -
#308
Een zuiltje van gesculpteerd albast. In vijf onderdelen. Gerestaureerd.
Une colonne en albâtre sculpté. En cinq parties. Restauration.No longer availableDim. H. 99 cmEstimate: € 80/100 -
#35
Twee 18 karaats wit en geel gouden kleine ringen, één bezet met een parel en één met fantasiesteen.
Deux petites bagues en or jaune et blanc 18 ct dont une sertie d’une perle, l’autre d’une pierre de fantaisie.No longer availableDim. 3,33 gEstimate: € 100/150 -
#267
Verguld/verzilverd metalen figuur van een bloemenmeisje met gezicht in ivoor op een zwart marmeren voet.
Une figure en métal argenté et doré d'une jeune fille avec des fleurs, le visage en ivoire et un socle en marbre noir.No longer availableDim. H: 20 cmEstimate: € 120/200 -
#88
Messingen schijfkandelaar. Gotische stijl, XIXde eeuw. Losse elektrische montage.
Bougeoir en laiton de style gothique. XIXe siècle. Montage à l’électricité amovible.No longer availableDim. H. 48,5 cmEstimate: € 300/500 -
#57
Een paar karaffen op voet van geslepen rood glas.
Paire de carafes sur pied en verre taillé rouge.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40/60 -
#293
Bronzen jardinière versierd met draken en rocailles. Tijdperk Napoleon III.
Une jardinière en bronze avec une décoration de dragons et rocailles. Période Napoléon III.No longer availableDim. L. 38 cmEstimate: € 200/240 -
#675Goum
Een handgeknoopt zijden kleedje.
Une carpette en soie nouée main.No longer availableDim. 144 x 83 cmEstimate: € 300/500