#599“Twee fin de siècle dames”. Aquarel.
#747Een tinnen schotel met een reliëfdecor van arabesken. Frankrijk, vierde kwart XVIe eeuw.
Un plat en étain à décor en relief d’arabesques. France, dernier quart du XVIème siècle.No longer availableDim. Ø: 44 cmEstimate: € 200 / 300 -
#164Paul Vankueken“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1-11-1953.
#200Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met een centrale diamant van ± 0,70 ct. en met diamanten een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti d’un diamant central de ± 0,70 ct et de diamants ayant un poids total de ± 1,30 ct.No longer availableDim. 4,75 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#855Een opstapje van notenhout met uitschuifbare trede. Tabletten met vachetteleer bekleed. Engelse stijl.
Une petite marche en noyer à marche coulissante. Tablettes en vachette. Style anglais.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 35 / 50 -
#245Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,76 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 0,76 ct.No longer availableDim. 3,83 gEstimate: € 700 / 800 -
#486Een handgeknoopt Marokkaans wollen tapijt.
#651Een grote Chinees porseleinen zittende Boeddha.
Un grand Bouddha assis en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 460 / 480 -
Deux drageoirs en cristal incolore taillé. Le plus grand avec des éclats au couvercle et à l’intérieur.No longer availableDim. h: 30 & 33 cmEstimate: € 60 / 100