Other lots in this auction
-
#19Een lot aangaande St-Gummarus en Lier bestaande uit een boek over Lier uit de reeks ARS BELGICA door J.A. Goris; drie recente (20ste eeuw) bedevaartvlaggetjes van de Sint Gummarusfeesten; een bedevaartvaantje uit het midden van de 18de eeuw en een prent met als onderwerp Sint Gummarus.
Un lot en relation avec St Gommaire et Lierre, comprenant un livre de la série ARS BELGICA par J.A. Goris, trois petits drapeaux de pèlerinage récents (XXème siècle) des fêtes de St Gommaire, un petit drapeau de pèlerinage mi-XVIIIème siècle et une image de St Gommaire.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#89Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“De naaister”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1925.
”La couturière”. Huile sur toile. Signée et datée 1925.No longer availableDim. 59 x 70,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#197Vergulde pendule versierd met een allegorie op de visvangst. Omstreeks 1880. Met sleutel en slinger.
Une pendule doré, décoration d’une allégorie de la pêche. +- 1880. Avec balancier et clé.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 500 / 800 -
#589“Marokkaanse bruid”. Olieverf op paneel. Gesigneerd ‘Chaïbia’.
”La mariée marocaine”. Huile sur panneau. Signé ‘Chaïba’.No longer availableDim. 24 x 24 cmEstimate: € 200 / 300 -
#401AdamsEen wedgewood cachepot met klassieke figuren in reliëf.
Un cache-pot Wedgewood, figures classiques en relief.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#892Een vaas van kleurloos geslepen kristal.
Un vase en cristal taillé incolore.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 25 / 35 -
#670Een tweeledige eikenhouten boekenkast in renaissancestijl.
Une bibliothèque en chêne à deux corps , style Renaissance.No longer availableDim. 235 x 120 x 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#674“Romantisch landschap met personages, vee en een ruïne”
”Paysage romantique, personnages, bétail et une ruine”.No longer availableDim. 27 x 46 cmEstimate: € 550 / 650 -
#893Een paar lage messingen kandelaars.
Une paire de candélabres bas en laiton.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#717Een vaas van Chinees porselein met sang-de-boeufglazuur.
Un vase en porcelaine de Chine à glaçure sang-de-boeuf.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 90 / 120 -
#844Een rookstaander van chroom en bakeliet. Jaren 60.
Un piédestal de fumeur en chrome et bakélite. Années ‘60.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 35 / 45 -
#149Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Bloemenvaas”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Vase à fleurs”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40 / 60

