Other lots by Jordaens
#342Leo JordaensPeriod: 1944-2000
Drie landschappen op paneel. Gesigneerd.
#22Jordaens
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 27 x 22 cmEstimate: € 30/40
#676
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met geometrisch motief.
#798
Een olieluchter met aardewerken kap.
#497
“Vrouw met hand op het hart.” Houten beeld, draagt monogram ‘MJ’.
“Femme tenant la main sur son coeur”. Sculpture en bois monogrammée M.J.No longer availableDim. h 49 cmEstimate: € 50/80 -
#298
Fontein met metalen Bacchus naar de klassieke oudheid.
Fontaine en métal représentant Bacchus d’après l’antique.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 180/240 -
#326
Een klein eikenhouten kastje met twee laden.
Petit meuble à deux tiroirs en chêne.No longer availableDim. 90 x 60 x 33 cmEstimate: € 35/45 -
#404Bailleux (?)
#122Henri Joseph Pauwels
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#433
Porte courrier décoré d’une aquarelle signée et datée Maestricht 1914.No longer availableDim. 50 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#655
Een roodgelakt Chinees barmeubel met twee deuren en met spiegelglas binnenin.
#763Murano
Een kommetje van amberkleurig glas met twee groene vogeltjes op de rand.
#237
Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.