#783“Bacchus”. Een marmeren beeld.
#365Swatch IronyEen roestvrij stalen herenhorloge. Water resistant.
#797Een paar stenen leeuwen.
#798Een paar natuurstenen honden.
#764Een bronzen kaarsenluchtertje met 12 lichtpunten.
#796Een beeld van een staande Boeddha.
#425Een paar tuinvazen in classicistische stijl van terracotta op voetstuk.
#765Luchter van geslepen glas en metaal. Acht lichtarmen.
#795Een stenen tuinbeeld in de vorm van een adelaar.
#772Een gesculpteerde houten hangvitrine.
#800Een paar wit marmeren zuilen.
#787Een sobere houten hallbank.
#285Een paar natuurstenen watergoden. Sokkel: 49 x 177 x 68 cm.
#635Groot eikenhouten buffet met twee deuren. XIXde eeuw.
#415Een paar gietijzeren jardinières in classicistische stijl.
#790Een paar wit marmeren tuinvazen.
#419Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
#785“Leeuw en leeuwin”. Een beeld van natuursteen.
#799Een paar levensgrote liggende stenen leeuwen.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 12,02 gEstimate: € 500 / 600
#397Palais de CristalEen koffieservies van meerkleurig en verguld Brussels porselein, bestaande uit een koffiepot, suikerpot en melkkannetje met tien kopjes met schoteltjes. Onderaan gemerkt.
Service à café en porcelaine de Bruxelles dorée et polychrome comprenant une cafetière, un sucrier et un pot à lait avec dix tasses et soucoupes. Marque au verso.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#76Een lot zilveren bestek, bestaande uit elf grote messen, vijf botermessen (Waarvan één zonder lemmet) , een vork en twee vleesvorken. Allen 800‰, de laatste drie met Duitse keuren.
Lot de couverts en argent comprenant onze grands couteaux, cinq couteaux à beurre (dont un sans lame), une fourchette et deux fourchettes à viande. Toutes les pièces 800‰, les trois dernières aux poinçons allemands.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#516Een armstoel van gesculpteerd eikenhout met een gëetst lederen bekleding, met een barok decor van vogels en bloemen. XIXe eeuw.
Fauteuil en chêne sculpté recouvert de cuir gravé à décor baroque d’oiseaux et de fleurs. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#588Een paar Satsuma vazen met een decor van personages.
Paire de vases en faïence de Satsuma à décor de personnages dans un intérieur.No longer availableDim. H. 30,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#308Een kleine zilveren waterbuffel.
Petit buffle en argent.No longer availableDim. 33,62 gEstimate: € 20 / 30 -
#679GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#306Een handgeknoopt wollen Turks Kazaktapijt.
#629Een barmeubel in Lodewijk XV-stijl met twee maal twee paneeldeuren, versierd met ingelegde koperen motieven.
Meuble bar de style Louis XV ouvrant à deux fois deux portes pleines décorées d’incrustations de cuivre.No longer availableDim. 145 x 95 x 53 cmEstimate: € 200 / 240