Other lots in this auction
-
#226
Een tweeledige beeldenkast van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met leeuwenkoppen en kariatiden.
Un buffet à deux corps en chêne sculpté, décoration de têtes de lions et de cariatides.No longer availableDim. 210 x 155 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#868
Een tulpenvaasje en een tabakspot van Vlaams aardewerk.
Un petit tulipier et un pot à tabac en faïence de Flandre.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#470
Een gebeeldhouwd houten wandrekje. XIXe eeuw.
Une étagère en bois sculpté. XIXème siècle.No longer availableDim. b: 48 cmEstimate: € 40 / 50 -
#476
Beloutsj bidkleed van wol.
Un tapis de prière en laine Beloutch.No longer availableDim. 142 x 100 cmEstimate: € 30 / 40 -
#141Carosa Disseny
“Minnaars”. Een beeld van donkergepatineerd zamak. Gesigneerd.
"Amants". Une statue en régule patinée. Signée.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 200 / 240 -
#841
Een XIXe eeuws gefineerd naaikoffertje met spiegel in het deksel.
Un petit coffret de couture à miroir dans le couvercle. XIXème siècle.No longer availableDim. 16 x 35 x 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#6Mulberry, Just Campagne
Twee handtassen van leder en stof. We voegen er een toiletzakje van Longchamp aan toe.
Deux sacs à main en cuir et tissu. Nous ajoutons un sachet de toilette de Longchamp.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#813
Een kleine messingen Boeddha met staander.
Un petit Bouddha en laiton avec support.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#692
“Nieuwjaar. Een dansende man en kind”. Houtsnede. Kubota Shunman (?).
”Nouvel An. Un homme qui danse et un enfant”. Une gravure sur bois. Kubota Shunman. (?).No longer availableDim. 20 x 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#597
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van personages.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de personnages.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 150 / 160 -
#259
“Moedermelk redt den zuigeling”. Een oude propaganda-affiche naar aanleiding van de week van de borstvoeding.
”Lait maternel qui sauve le nourrisson”. Une ancienne affiche de propagande à l’occasion de la semaine de l'allaitement.No longer availableDim. 116 x 77 cmEstimate: € 40 / 60 -
#77Studio Vandersteen
“De Rode Ridder”. Een lot eerste drukken:- 7: De val van Angkor.- 9: De draak van Moerdal. (X2)- 10: Storm over Damme.- 12: De Hoorn van Horak.- 15: De Zwarte wolvin.- 17: De zeekoning.- 20: Kerwyn, de magiër.- 22: De ring van Merlijn. - 74: De vete.- 157: Avalon.- 167: Het masker van de draak.Bijgevoegd latere drukken van ‘Het gebroken zwaard’, ‘De parel van Bagdad’, ‘De vuurgeest’ en ‘Het geheim van Sint-Idesbald’. De laatste met gesigneerde tekening van Claus Scholz en gesigneerd (..)
”De Rode Ridder”. Un lot de premières éditions:- 7: De val van Angkor.- 9: De draak van Moerdal. (X2)- 10: Storm over Damme.- 12: De Hoorn van Horak.- 15: De Zwarte wolvin.- 17: De zeekoning.- 20: Kerwyn, de magiër.- 22: De ring van Merlijn.- 74: De vete.- 157: Avalon.- 167: Het masker van de draak.Nous ajoutons des éditions plus tardives de: ‘Het gebroken zwaard’, ‘De parel van Bagdad’, ‘De vuurgeest’ et ‘Het geheim van Sint-Idesbald’.Ce dernier avec dessin signé par Claus Scholz et(..)No longer availableEstimate: € 30 / 40