Other lots in this auction
-
#438Twee gebeeldhouwde meubelopzetten met hoofden. Eén beschadigd.
Deux coiffes de meubles à têtes sculptées. Une avec dégâts.No longer availableDim. b: 95 & 75 cmEstimate: € 30 / 50 -
#524Nora Verbeek“Back to Stonehenge”. Een ets. Gesigneerd, gedateerd 2009 en genummerd 5/8 buiten de plaat.
”Back to Stonehenge”. Une eau-forte. Signée, datée 2009 et numérotée hors planche.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#659Een ivoren Corpus Christi op een zwartgelakt kruisbeeld in een vergulde kader in barokke stijl. Eén vingertje manco. XIXe eeuw.
Christ en ivoire sur crucifix en bois noirci dans un cadre baroque doré. Un doigt manque. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 1200 / 1500 -
#60Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een rookkwarts van ± 8 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de quartz fumé de ± 8 ct.No longer availableDim. 9,71 gEstimate: € 250 / 350 -
#817Een paars glazen schaal met messingen fries met gestileerde personages in het decor. Vermoedelijk Val St. Lambert.
Une coupe en verre mauve à frise en laiton et personnages stylés dans le décor. Probablement Val St. Lambert.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 60 / 70 -
#451Een paar verzilverd metalen vechtende hanen.
Une paire de coqs en combat en métal argenté.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#247Een paar Art Deco tafellampen.
Une paire de lampes de table Art Déco.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 220 / 240 -
#179Célestine Vermoelen“Damesportret. Genoveva Vermoelen-Coussement”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Portrait de dame. Genoveva Vermoelen-Coussement”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 76 x 65 cmEstimate: € 200 / 220 -
#578Een platte en een diepe schotel van blauw en wit Chinees porselein met een decor van vogels in een landschap.
Un plat profond et un plat en porcelaine de Chine bleue et blanche, décor d’oiseaux dans un paysage.No longer availableDim. Ø: 25 & 22 cmEstimate: € 70 / 90 -
#244Een paar kindjes van zandsteen.
Une paire d’enfants en pierre de sable.No longer availableDim. 42 x 40 x 65 cmEstimate: € 460 / 480 -
#547Een devotiekalender van bamboe met tien voorstellingen rond een voorstelling van Ganesh. Thais werk.
Un calendrier de dévotion en bamboe à dix représentations autour d’une représentation de Ganesh. Travail Thais.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#714Een spiegel in goudgepatineerde houten lijst.
Un miroir à encadrement en bois doré.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 40 / 60

