Other lots in this auction
-
#346Een reeks van vier witgepatineerde stoelen in Régencestijl. Op te frissen.
Une série de quatre chaises à patine blanche, style Régence. A rafraîchir.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#273Een lampenvoet van albast in de vorm van een vasque.
Un pied de lampe sous forme de vasque en albâtre.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 40 / 60 -
#896Pieter Goos“Pascaarte van Engelant, van't voorlant tot Blakeney waer in te sien is de mont van de Teemse ; Rivier van London.” & “Pascaerte vande Bocht van Vranckryck, Biscayen, en Galissen, tusschen Heysant en C. de Finisterre.” Twee deels ingekleurde kaarten van omstreeks 1670.
“Pascaarte van Engelant, van't voorlant tot Blakeney waer in te sien is de mont van de Teemse ; Rivier van London.” & “Pascaerte vande Bocht van Vranckryck, Biscayen, en Galissen, tusschen Heysant en C. de Finisterre.” Deux cartes partiellement colorées, vers 1670.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#846Een eikenhouten kastje met twee laden.
Une petite armoire en chêne à deux tiroirs.No longer availableDim. 68 x 56 x 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#94Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Portret van een dame”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Portrait de dame”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 34 x 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#576Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette de Perse en laine nouée main.No longer availableDim. 201 x 134 cmEstimate: € 50 / 80 -
#354Karel Moers“Portret met schip”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1977.
”Portrait et navire”. Huile sur panneau. Signé et daté 1977.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#366Een armstoel met rieten zit. Régencestijl.
Un fauteuil avec assise en roseau. Style Régence.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#98Een Oekraïense icoon met een voorstelling van Christus. XIXe eeuw. Achter glas. Zonder riza.
Une icône ukraniènne, représentation du Christ. XIXème siècle. Sous verre. Sans riza.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 120 / 200 -
#406Joe ColomboEen “Boby Trolley” van bruin kunststof. Italië, omstreeks 1970. Gemerkt.
Un “Boby Trolley” en plastique brun. Italie, +- 1970. Marque.No longer availableDim. 77 x 44 x 43 cmEstimate: € 120 / 200 -
#832Een lot bronzen kandelaars, waarbij drie koppels en een enkele met vijf lichtpunten. Bijgevoegd een vide-poche op voetje.
Un lot de candélabres en bronze, dont trois paires et un seul à cinq points lumineux. Nous ajoutons un vide-poche sur pied.No longer availableDim. H. 39 cmEstimate: € 50 / 80 -
#624Een siervaas van Saksisch porselein in rococostijl, versierd met een koppel met een geitje. Onderaan gemerkt. Eén hoofdje hersteld.
Un vase de décoration en porcelaine de Saxe, style Rococo, décoration d’un couple et une chèvre.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 60 / 80

