Other lots in this auction
-
#16Il BisonteVijf verschillende handtassen van leder en één van stof.
Six différents sacs à main dont cinq en cuir et un en tissu.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#260Dinh VanEen lederen halssnoer in originele doos.
Collier en cuir dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#776Een Perzische wollen karpet.
Une carpette de Perse en laine.No longer availableDim. 190 x 140 cmEstimate: € 50 / 80 -
#559Dries Van den BroeckPeriod: 1923 - 1995“Dilerium”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd: Dec 1969.
”Composition”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 85 cmEstimate: € 100 / 120 -
#743Een lot van drie bronzen plaquettes met reliëfdecors. De grootste gerestaureerd.
Un lot de trois plaquettes en bronze à décor en relief. La plus grande avec restaurations.No longer availableDim. Ø: 29 cm; h: 19 cmEstimate: € 100 / 120 -
#130Twee ovale amethisten met een gezamenlijk gewicht van ± 8,46 ct.
Deux améthystes ovales ayant un poids total de ± 8,46 ctNo longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#633Een zittende Boeddha van verguld brons.
Un Bouddha assis en bronze doré.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 260 / 280 -
#764Alfons Van BeurdenStilleven met fruit. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 56 x 67cmEstimate: € 300 / 400 -
#719Vijf meerkleurig porseleinen wandklokjes. Gerestaureerd.
Cinq petites pendules murales en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 21 & 25 cmEstimate: € 50 / 55 -
#7Een lot houtsnijwerk, bestaande uit een lampenvoet met een beer, een wijwatervaatje, een pijpenrekje met karikaturaal mannetje, een lot diertjes en twee reliëfs, waarbij een afbeelding van de stervende leeuw van Luzern.
Un lot de gravures sur bois, comprenant un pied de lampe avec un ours, un bénitier, un porte-pipes avec un petit bonhomme en caricature, un lot de petits animaux et deux reliefs, dont un représentant le lion mourant de Lucerne.No longer availableDim. h: 24 - 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#397Een sac-a-perlesplafonnière met messingen montuur. We voegen er een klein exemplaartje aan toe.
Un plafonnier sac-à-perles à monture en laiton. Nous ajoutons un deuxième plus petit exemplaire.No longer availableDim. Ø: 40 & 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#132Robert DetrixhePeriod: °1935“Spelende kittens”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘R. D.
”Chaton qui joue”. Huile sur panneau. Monogramme ‘R.D.’No longer availableDim. 11,5 x 11,5 cmEstimate: € 120 / 150

