Other lots in this auction
-
#755Een gefineerd bureautje met een lade onder het klapblad.
Un bureau à un tiroir sous la tablette.No longer availableDim. 101 x 83 x 51,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#607Een paar bronzen plaquettes in art nouveaustijl met afbeeldingen van jonge vrouwen in reliëf.
Une paire de plaquettes en bronze Art Nouveau, décor de jeunes femmes en relief.No longer availableDim. 24 x 9 cmEstimate: € 160 / 180 -
#181Een koffie-en theeservies van verzilverd metaal. Gemerkt Christofle, France. Vierdelig.
Un service à thé et café en métal argenté. marque Christofle, France. En quatre pièces.No longer availableEstimate: € 300 / 350 -
#724Een lot terracotta met onder meer olielampjes, schoteltjes en beeldjes.
Un lot de terre cuite, comprenant des lampes à huile, plats et statues.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#535Een vierkante salontafel met een blad van bamboe.
Table de salon carrée avec tablette en bambou.No longer availableDim. 110 x 110 cmEstimate: € 60 / 80 -
#112Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1945.
”Intérieur”. Huile sur toile. Signée et datée 1945.No longer availableDim. 55 x 66 cmEstimate: € 50 / 80 -
#68“De Grote Atlas van Ferraris”. Gezamenlijke realisatie van de Koninklijke Bibliotheek van België, het Nationaal Geografisch Instituut, Lannoo & Racine. Ed. Lannoo, 2009. In kartonnen stofhoes.
”De Grote Atlas van Ferraris”. Réalisation commune de la Bibliothèque de Belgique, l’Institut Géographique National et Lannoo & Racine. Ed. Lannoo, 2009. Avec housse anti-poussières en carton.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#105Een paar zwarte diamanten in gesloten AIG certificaat van 3,43 ct.
Paire de diamants noirs dans un certificat AIG fermé. 3,43 ct.No longer availableEstimate: € 350 / 450 -
#477Een gebeeldhouwd houten wandsokkeltje met twee draakjes.
Un socle en bois sculpté à deux dragons.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#405Dinh VanEen te herstellen schakelarmband van 18 karaats geel goud en staal. We voegen er een paar oorbellen en een armband van zilver en stof aan toe.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct et acier. Nous ajoutons une paire de boucles d’oreilles et un bracelet en argent et tissu.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#214“Portret van een man en van een vrouw”. Olieverf op doek. Twee pendants. Omstreeks 1850.
”Portrait d’un homme et d’une femme”. Huile sur toile. Deux pendants. +- 1850.No longer availableDim. 27 x 21 cmEstimate: € 300 / 350 -
#807Een antieke Japanse stoommand van zwart- en roodgelakt hout met goudkleurige motieven. Omstreeks 1900.
Un panier à vapeur antique japonais en bois laqué noir et rouge et motifs dorés. +- 1900.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 100 / 120

