Other lots in this auction
-
#341
Een lot met betrekking tot D-Day, bestaande uit twee boeken, drie Antwerpse kranten, een lepel van het Amerikaanse leger en een Italiaans bankbiljet van de geallieerden.
Un lot en relation avec D-Day, comprenant deux livres, trois journaux d’Anvers, une cuillère de l’armée américaine et un billet de banque italien des alliés.No longer availableEstimate: € 25/30 -
#813
Een kleine messingen Boeddha met staander.
Un petit Bouddha en laiton avec support.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#574
“Personages in de duinen”. Olieverf op doek. Gemonogramleerd ‘CTA’.
”Personnages dans les dunes”. Huile sur toile. Monogramme ‘CTA’.No longer availableDim. 41 x 52 cmEstimate: € 120/180 -
#171
Een paar bronzen kandelaars in de vorm van een koppel waterdragers.
Une paire de candélabres en bronze sous forme d’un couple de porteurs d’eau.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 120/130 -
#818
Een diep bordje en een plat bord van Chinees porselein, versierd met meerkleurige bloemendecors. XIXe eeuw.
Une assiette profonde et une assiette plate en porcelaine de Chine, décorations de fleurs polychromes. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 16 & 23 cmEstimate: € 45/75 -
#56
Drie bijzettafeltjes met rieten blad. Lodewijk XV-stijl
Trois petites tables à tablettes en roseau. Style Louis XV.No longer availableDim. 52 x 100 cmEstimate: € 25/40 -
#338
Een paar kleurloos kristallen apothekerspotten op voet.
Une paire de pots de pharmacie en cristal incolore sur pied.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 100/150 -
#535
Een vierkante salontafel met een blad van bamboe.
Table de salon carrée avec tablette en bambou.No longer availableDim. 110 x 110 cmEstimate: € 60/80 -
#289
“Madonna met kind”. Olieverf op paneel. Vroeg XIXe eeuw.
”Vierge à l’Enfant”. Huile sur panneau. Début XIXème siècle.No longer availableDim. 75 x 33 cmEstimate: € 200/300 -
#492
Drie Indische gouachetekeningen op zijde, waarbij een Indo-Perzische voorstelling van een civiele rechtszaak, een Mysoreaanse voorstelling van een respectbetuiging aan een hoogwaardigheidsbekleder en een kleine Zuid-Indische scène aan de poorten van een paleis.
Trois dessins de gouache sur soie indiens, dont une représentation indo-persane de procès civil, une représentation mysoréenne de respect et une scène sud-indienne aux portes d’un palais.No longer availableDim. 31 x 21, 30 x 19 & 20 x 14 cmEstimate: € 50/80 -
#740
Een kaarsenluchtertje met paars windglas. Omstreeks 1900.
Un lustre à bougies, verre mauve. +- 1900.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 60/100 -
#840Primex (Märklin)
3 goederenwagons ( 4587, 440, 4581).
Trois wagons à marchandise ( 4587, 440, 4581).No longer availableEstimate: € 30/35