Other lots by Jespers
#443
Een kleine zittende Boeddha van messing.
#344Jules Van AelPeriod: 1912 - 1997
#807Metrax
#56
Een serveerwagentje van gefineerd hout en messing.
#729Félicien RopsPeriod: 1883 - 1898
#477
Konica analoog fototoestel met diverse lenzen. In tas.
#34
“Rozen”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
#92P. Tack
“Eglise près de la bouche d’une rivière”. Huile sur panneau. Signée et inscrit “naar Mastenbroek”.No longer availableDim. 39 x 66 cmEstimate: € 120/200 -
#581
Een balustervaas van polychroom Chinees porselein met decor van personages, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen en omgeven met bloemenmotieven in roze, groen, geel en goud. Oren in de vorm van fo-hondenkoppen. Canton, XIXde eeuw. Minuscule schilfer aan de bovenrand.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à décor famille rose de personnages, d’oiseaux, de papillons et de fleurs dans des cartouches, entourés de motifs floraux en vert, rose, jaune et or. Anse en forme de têtes de chiens de Pho. Canton, XIXe siècle. Eclat minuscule au bord supérieur.No longer availableDim. H. 35,5 cmEstimate: € 200/300 -
#473
Een gelobde schotel van Japans porselein met een roestrood decor van bloemen.
#320
Bague en or blanc et jaune sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 6,93 gEstimate: € 400/500