Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Landschap Schilde”. Een schilderij, olieverf op paneel. Achterzijde met label gemerkt.
Albert van Dyck

“Landschap Schilde”. Een schilderij, olieverf op paneel. Achterzijde met label gemerkt.

"Landscape Schilde". An oil painting on panel. Backside with labeled tag.
Dim. 28 x 38cm
SKU: 2609230104.
Categories: Paneel, Schilderij.
Auction day: 26 September 2023 19:00
Catalogue #104
Estimate: € 120 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by van Dyck

  • #312
    Albert van Dyck

    “Zicht op Schilde”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.

    "View of Schilde". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 15 x 25cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #89
    Albert van Dyck

    “Gusta met mand”. Een tekening, houtskool op papier. Onderaan gesigneerd.

    "Gusta with basket". A drawing, charcoal on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 40 x 28cm
    Estimate: € 100 / 150

Similar lots by type

  • #479
    Marcel Cockx
    Period: °1930

    ‘Boszicht’, olieverf op doek, gesigneerd Marcel Cockx.

    'Forest view', oil on canvas, signed Marcel Cockx.
    No longer available
    Dim. h 80 x b 65 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #212
    Hubert De Vries
    Period: 1899-1979

    “Kermis”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Kermis" - A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 33 x 28cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #169
    Henry Schouten

    ‘Twee honden’, een schilderij, olieverf op doek (herdoekt), gesigneerd ‘Henry Schouten’.

    'Two dogs', a painting, oil on canvas (repainted), signed 'Henry Schouten'.
    No longer available
    Dim. h 53 x b 65 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #214

    Een icoon op paneel met 4 afbeeldingen van religieuze taferelen.

    An icon on a panel with 4 images of religious scenes.
    No longer available
    Dim. 40 x 32cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #372

    “Winterlandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, vermoedelijk “Huyghe”.

    "Winter Landscape". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom, possibly "Huyghe".
    No longer available
    Dim. 31 x 40cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #259
    A. Delannoy

    ‘Interieur met Mechelse kast’, olieverf op paneel, gedateerd 1941 en gesigneerd A. Delannoy.

    'Interior with Mechelen cabinet', oil on panel, dated 1941 and signed A. Delannoy.
    No longer available
    Dim. h 50 x b 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #272
    A. van de Vreken

    ‘Os met kar’, olieverf op doek gesigneerd A. van de Vreken.

    'Cart with oxen', oil on canvas signed A. van de Vreken.
    No longer available
    Dim. h 24 x b 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #242
    Eugène Meulemans

    ‘Belgische winter’, een schilderij, olieverf op doek met daarop 2 paarden, gesigneerd Eugène Meulemans, 1921.

    "Belgian winter," a painting, oil on canvas featuring 2 horses, signed by Eugène Meulemans, 1921.
    No longer available
    Dim. h 42 x b 66 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #162
    Willem Dolphyn

    ‘Stilleven met tegel en kwarteleieren’, olieverf op paneel, getekend Willem Dolphyn en gedateerd 72.

    'Still life with tile and quail eggs', oil on panel, signed Willem Dolphyn and dated 72.
    No longer available
    Dim. h 24 x b 33 cm
    Estimate: € 700 / 900
  • #174
    Frans Van Tongerloo

    “Villazicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1952.

    "Cottage in the woods". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated 1952.
    No longer available
    Dim. 45 x 64cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #382

    ‘De Schelde, Baasrode’, olieverf op doek/karton, toegeschreven aan Hector Leplat.

    'The Scheldt, Baasrode', oil on canvas/cardboard, attributed to Hector Leplat.
    No longer available
    Dim. h 19 x b 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #142
    Willem Dolphyn
    Period: 1935-2016

    “Stilleven met kruik, glas en boek”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Still Life with Jug, Glass, and Book". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 58 x 48cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #149

    ‘Winterzicht’, olieverf op paneel, draagt handtekening.

    'Winter view', oil on panel, signed.
    No longer available
    Dim. h 64 x b 83 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #249
    Jef Leener

    ‘Interieur met Leuvense stoof’, olieverf op doek, gesigneerd Jef Leener.

    'Interior with Leuven stove', oil on canvas, signed by Jef Leener.
    No longer available
    Dim. h 45 x b 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #294
    Stephan Goris

    Herder met kudde in bosdreef”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    Shepherd with flock in the woods." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 40 x 30cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #119
    B. Siereveld

    ‘Havenzicht’, olieverf op doek, gesigneerd B. Siereveld.

    'Harbor view', oil on canvas, signed B. Siereveld.
    No longer available
    Dim. h 60 x b 50 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #252
    Van Den Broeck

    “Boerenleven”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.

    “Farm life”. A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 38 x 25cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #159
    Henri De Smeth
    Period: 1865 - 1940

    ‘Portret van Romain Looymans’, olieverf op paneel, getekend Henri De Smeth en gedateerd 87.

    'Portrait of Romain Looymans', oil on panel, signed by Henri De Smeth and dated '87.
    No longer available
    Dim. h 32 x b 27 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #399
    Bogaert

    “Boszicht met bospas”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd onderaan.

    "Boszicht met bospas" translates to "Forest view with forest path". It is a painting done in oil on canvas and is signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 38 x 48cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #202
    Frans Van Tongerloo

    “Weidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd.

    "Weidezicht". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated.
    No longer available
    Dim. 36 x 58cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #164

    ‘Hoevezicht’, olieverf op paneel in vergulde kader, toegeschreven aan Louis Pulinckx.

    'Farm view', oil on panel in gilt frame, attributed to Louis Pulinckx.
    No longer available
    Dim. h 21 x b 30 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #204
    Frans Van Tongerloo

    “Wolken boven de Heide”. Een schilderij, olieverf op board. Dubbel gesigneerd en gemonogrammeerd voor en achterzijde. Gedateerd 1914.

    "Clouds above the Heath." A painting, oil on board. Double signed and monogrammed on the front and back. Dated 1914.
    No longer available
    Dim. 34 x 28cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #209
    Frans Van Tongerloo

    “Oelegem”. Een schilderij, olieverf op board. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1928.

    "Oelegem". A painting, oil on board. Signed and monogrammed. Dated 1928.
    No longer available
    Dim. 28 x 40cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #172
    Frans Van Tongerloo

    “Kalmthoutse Heide”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1919. Craquellé en een kleine perforatie midden.

    "Kalmthout Heath." A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated 1919. Craquelure and a small perforation in the middle.
    No longer available
    Dim. 51 x 65cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #356

    Een rode en witte zitbank in expo ‘58 stijl.

    A red and white sofa in Expo '58 style.
    No longer available
    Dim. 81 x 54 x 105 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #408

    Een beeldje van een Chinese draak in speksteen op een houten sokkeltje.

    A statue of a Chinese dragon in soapstone on a wooden base.
    No longer available
    Dim. h 19 x l 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #206

    Een Engelse mahoniehouten breakfront boekenkast in 2 delen met 4 deuren en 2 laden .

    An English mahogany breakfront bookcase in two parts with four doors and two drawers.
    No longer available
    Dim. 201 x 110 x 38 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #540

    Een 14 karaats geelgouden ring bezet met één centrale solitair diamant van +- 0,80 ct.

    A 14 karat yellow gold ring set with one central solitaire diamond of approximately 0.80 ct.
    No longer available
    Dim. 2,42 g
    Estimate: € 1700 / 1800
  • #234
    Felix De Boeck

    “Binnenvaart”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Schilferschade aanwezig.

    “Inland shipping”. A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. Flaking damage present.
    No longer available
    Dim. 39 x 49cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #651
    Karel Biddeloo

    Willy Vandersteen. “De Rode Ridder”. Een lot met diverse titels, waaronder De slangengod, eerste druk april 1991 en gesigneerd door Karel Biddeloo. De zwarte banier (herdruk 1966), De zwaneburcht (herdruk 1980), Mysterie te camelot (herdruk 1983), De stenen beelden (herdruk 1979) Het derde wapen (Herdruk 1979), De zwarte roos (herdruk 1979), De verzonken klok (eerste druk Augustus 1968), Het testament (eerste druk juni 1969), De hamer van Thor (herdruk 1986), De Lorelei (herdruk 1986) De koraalb(..)

    Willy Vandersteen. "De Rode Ridder. A lot with various titles, including The Snake God, first edition April 1991 and signed by Karel Biddeloo. Ed. Standaard Uitgeverij.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #58

    Een set van 2 olielampen met glazen blakers en messing onderdelen en voorzien van florale motieven.

    A set of 2 oil lamps with glass sconces and brass parts, decorated with floral motifs.
    No longer available
    Dim. h 64 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #395

    Een set van 4 Chinese rood gepatineerde houten bijzettafeltjes.

    A set of 4 Chinese red-patinated wooden side tables.
    No longer available
    Dim. 66 x 50 x 36 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #421

    Een Indonesische kris met een gesculpteerde schede en handvat.

    An Indonesian kris with a sculpted sheath and handle.
    No longer available
    Dim. l 61 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #615

    Een Vlaamse eikenhouten opbergkoffer met gesculpteerde zijpanelen.

    A Flemish oak storage chest with sculpted side panels.
    No longer available
    Dim. 57 x 114 x 47
    Estimate: € 75 / 125
  • #585

    Een houten eettafel op wieltjes, verlengbaar met 3 panelen. Totale lengte 290cm.

    A wooden dining table on wheels, extendable with 3 panels. Total length 290cm.
    No longer available
    Dim. 75 x 107 x 127cm
    Estimate: € 100 / 110
  • #315
    Worcester

    Een notenhouten banjobarometer, gemerkt A Cattaneo, Worcester warranted. Tijdperk Edward VII.

    A walnut banjo barometer, marked A Cattaneo, Worcester warranted. Era Edward VII.
    No longer available
    Dim. 97 cm
    Estimate: € 60 / 70
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More