Similar lots by type
-
#744Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#442Bertha SchiltzPeriod: Antwerpen 1901 - 1990
Twee Scheldezichten. Olieverf op paneel en pastel op papier. Gesigneerd en het eerste gedateerd 1972.
“Deux vues de l’Escaut”. Huile sur panneau et pastel sur papier. Signés et le panneau daté 1972.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 40/60 -
#434Leo JordaensPeriod: 1944 - 2000
“Hoevelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 54 x 49 cmEstimate: € 40/60 -
#739Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Zittend naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nu assis”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 68 x 56 cmEstimate: € 120/200 -
#762Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Jongetje als één van de drie koningen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Petit garçon habillé comme un des trois mages”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 80/120 -
#452Bisardi
“Meisje met parasol”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
“Fille à l’ombrelle”. Huile sur panneau. Signé. Vers 1900.No longer availableDim. 26 x 12,5 cmEstimate: € 60/80 -
#444Van Hiel (?)
“Havenstad”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘72 (?)
“Ville portuaire”. Huile sur panneau. Signé et datée ‘72 (?).No longer availableDim. 15,5 x 36,5 cmEstimate: € 100/120 -
#764Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Vrouwenportret.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 60/80 -
#364Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80/100 -
#152Pieter Van HavermaetPeriod: 1834 - 1897
Twee portretten van een burgerkoppel. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1864.
Deux portraits d’un couple bourgeois. Huile sur toile. Signée et datée 1864.No longer availableDim. 10.0 x 77 cmEstimate: € 1000/1200 -
#752
Een lot van tien lijsten met schilderijen en grafiek.
Lot de dix cadres contenant des peintures et des gravures.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#631Charles MertensPeriod: 1865 - 1919
Een lijst met drie olieverfstudies op paneel. Gesigneerd.
Cadre contenant trois études en huile sur panneau. Signés.No longer availableDim. 16 x 24 cmEstimate: € 200/250 -
#769Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Moeder met kind”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Mère à l’enfant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#749Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Stilleven met witte rozen. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses blanches”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 100/120 -
#42Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80/100 -
#419
Een paar marines. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
Paire de marines. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 9 x 14 cmEstimate: € 100/150 -
#44
“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Beschadiging.
“Vue de village”. Huile sur toile. Sans signature. Dégât.No longer availableDim. 43 x 59 cmEstimate: € 30/40 -
#754Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de fille”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#352
“Vrouw in traditionele klederdracht”. Olieverf op paneel. Omstreeks 1900.
“Femme habillée traditionnellement”. Huile sur panneau. Vers 1900.No longer availableDim. 35 x 27 cmEstimate: € 100/120 -
#779
“Heilige Hiëronymus”. Olieverf op paneel. XIXde eeuw.
“St-Jérôme”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 24 x 20 cmEstimate: € 150/180 -
#759Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 60/80 -
#602Dierckx
“Het verbrande gezicht van de schoonheid”. Olieverf op doek. Op verso gesigneerd en gedateerd.
“Le visage brûle de la beauté”. Huile sur toile. Signée et datée au verso.No longer availableDim. 120 x 90 cmEstimate: € 200/250 -
#412A. Strybol
“Jongetje op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘84.
“Petit garçon à la plage”. Huile sur toile. Signée et datée ‘64.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 100/120 -
#429C. Van Reken
“Hoevezicht in de winter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#522
“Straatzicht met personages”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1955.
“Scène de rue animé”. Aquarelle sur papier. Signée illisiblement et datée 1955.No longer availableDim. 44 x 27 cmEstimate: € 40/50 -
#50
Een 18 karaats geel gouden hanger in de vorm van een kruisje bezet met robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Pendentif en or jaune 18 ct en forme de crucifix serti de rubis ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,66 gEstimate: € 150/250 -
#347Muller frères, Lunéville
Een schemerlampje van gietijzer, versierd met een bloem. De kap van meerkleurig glaspasta. Gemerkt.
Lampadaire en fer forgé décoré d’une fleur. Abat-jour en pâte de verre polychrome. Avec marque.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80/120 -
#635Invar
Een zakhorloge remontoir van plaqué d’or. Genummerd.
Remontoir plaqué d’or. Numéroté.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#290
Een 14 karaats geel gouden ring bezet met amethist.
Bague en or jaune 14 ct serti d’améthyste.No longer availableDim. Bruto: 9,42 gEstimate: € 250/350 -
#381
Een milieu de table van blauw en wit aardewerk, gedragen door leeuwenpoten en handvatten in de vorm van dolfijnen. Onderaan gemerkt.
Milieu de table en faïence bleue et blanche sur des pieds griffes. Manches en forme de dauphins. Marque sous la base.No longer availableDim. L 32 cmEstimate: € 60/100 -
#129
“Lima colonial - Palacio de Torre Tagle”. Een sterling zilveren schotel uitgereikt door de minister van transport en communicatie. 29/05/1972.
“Lima colonial - Palacio de Torr Tagle”. Plat en argent sterling dédicacé au ministre de transport et de communication daté le 29/05/1972.No longer availableDim. +/- 713 gEstimate: € 320/380 -
#279
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 190 x 125 cmEstimate: € 30/50 -
#271
“Christus”. Beeldje van gepolychromeerd lindenhout. XVIIIde eeuws. We voegen er een gipsen wandconsole in Lodewijk XV-stijl aan toe. Enkele manco’s.
“Christ”. Statuette en tilleul polychrome. XVIIIe siècle. Nous ajoutons une console en plâtre de style Louis XV. Quelques manquants.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#147
Een paar messingen kandelaars in barokke stijl en versierd met handgeschilderde porseleinen monturen.
Paire de candélabres de style baroque en laiton et porcelaine peinte à la main.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#682Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946
“Le calligraphe”. Een ingekleurde ets. Gesigneerd en genummerd 7/100 buiten de plaat.
“Le calligraphe”. Eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 7/100 hors planche.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 80/100 -
#594
“Temple Bar in Dr. Johnsson’s time”. Een wassen hoogreliëf. Omstreeks 1900.
“Temple Bar in Dr. Johnsson’s time”. Relief en cire. Vers 1900.No longer availableDim. 25 x 19 cmEstimate: € 100/150