#479Lenaerts“Siena”. Olieverf op doek. Gesigneerd
#43Een bronzen gedenkplaat in reliëf op stenen sokkel.
#104Gaspar Huybrechts“Sint Franciscus zegent de menigte” & “Ignatius van Loyola”. Twee gravures naar werken van Rubens.
#166Een gebogen Engelse commode van mahoniehoutfineer met drie grote en twee kleine laden.
Une commode courbée en bois de placage acajou à trois grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. 111 x 106 cmEstimate: € 200 / 240 -
#445Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een donkerblauwe kleursteen van ± 5 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’une pierre de couleur bleue foncée de ± 5 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 80 / 120 -
#140Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
#322“Jezus zei tegen Simon: 'Wees niet bang, voortaan zul je mensen vangen (Lucas)”. Een gravure naar een werk van Peter Paul Rubens door Schelte Adamszoon Bolswert.
#594Hildebrandt“Vrouwenfiguur”. Een achterglasschildering. Gesigneerd.
“Personnage féminin”. Eglomisé. Signé.No longer availableDim. 51 x 39 cmEstimate: € 180 / 240 -
#731Drie kleine amuletten van gebeeldhouwd ivoor in de vorm van miniatuurmaskers. Congo, begin XXste eeuw.
Trois petites amulettes en ivoire sculpté en forme de masques miniatures. Congo, début XXe siècle.No longer availableDim. L. 5 cmEstimate: € 60 / 80