Other lots in this auction
-
#205
Een 18 karaats wit gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 4,87 ct.
Bracelet en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 4,87 ct.No longer availableDim. 15,26 gEstimate: € 2800/3000 -
#484
“Marine”. Aquarel.
”Marine”. Une aquarelle.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 60/100 -
#627
Een bronzen aquamanile in de vorm van een eend. Chinees werk.
Une aquamanile en bronze sous forme de canard. Travail chinois.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 260/280 -
#46
Een antieke houten wieg.
Un berceau en bois antique.No longer availableDim. l: 92 cm h: 80 cmEstimate: € 40/50 -
#591
Een gevarieerd lot met gedeeltelijke glazenserviezen. grotendeels geslepen kristal. Totaal 77 stuks.
Un lot de différents services de verres. Principalement en cristal taillé. 77 pièces au total.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#198
Paar vergulde kandelaars met 6 lichtpunten gedragen door indianen. Omstreeks 1880. Bevestiging van één lichtarm te herstellen.
Une paire de candélabres à six points lumineux portés par des indiens. +- 1880. Un bras nécessite une réparation.No longer availableDim. H. 68 cmEstimate: € 400/500 -
#90
Een 18 karaats roze gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,53 ct. waarvan één verschuifbaar diamantje. Stijl Mesika.
Bague en or rose 18 ct sertie de de diamants ayant un poids total de ± 0,53 ct dont une petite pierre amovible. Style Mesika.No longer availableDim. 2,18 gEstimate: € 700/800 -
#611
Een zittende Guan Yin van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.
Un Guan Yin assis en porcelaine monochrome blanche dans l’esprit du blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 260/280 -
#740
Een kaarsenluchtertje met paars windglas. Omstreeks 1900.
Un lustre à bougies, verre mauve. +- 1900.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 60/100 -
#179Célestine Vermoelen
“Damesportret. Genoveva Vermoelen-Coussement”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Portrait de dame. Genoveva Vermoelen-Coussement”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 76 x 65 cmEstimate: € 200/220 -
#391Boch La Louvière
Kleine jardinière van porselein met polychroom decor. Onderaan gemerkt.
Une petite jardinière en porcelaine, décor polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 50/80 -
#537
Een witgepatineerd olifantenmasker. Azië.
Un masque éléphant à patine blanche. Asie.No longer availableDim. L. 87 cmEstimate: € 60/80