Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Langwerpige glazen vaas, onderaan gemerkt en gesigneerd Copier.
Leerdam Unica

Langwerpige glazen vaas, onderaan gemerkt en gesigneerd Copier.

Un long vase en verre, marque sous la base et signé Copier.
Dim. H. 39 cm
SKU: 2708190855.
Auction day: 28 August 2019 19:00
Catalogue #855
Estimate: € 60 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #710

    Een verlengbare ovale tafel met tapse poten.

    Une table ovale allongeable à pieds gainés.
    No longer available
    Dim. 110 x 90 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #727

    Een Afrikaans aardewerken hoofd op staander.

    Une tête africaine en faïence sur support.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm (zonder sokkel)
    Estimate: € 120 / 180
  • #441

    Twee inktpotjes van meerkleurig en verguld porselein, waarbij één in de vorm van een soldaat (kleine beschadiging) en één in de vorm van een pijprokende Chinees. XIXe eeuw.

    Deux encriers en porcelaine polychrome et dorée, dont un sous forme de soldat ( petit dégât) et l’autre sous forme d’un chinois qui fume la pipe. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #309

    “Virgo Lactans”. Olieverf op paneel. XVIIe eeuw. Kleine beschadiging bovenaan.

    ”Virgo Lactans”. Huile sur panneau. XVIIème siècle. Petit dégât au dessus.
    No longer available
    Dim. 39 x 28 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #620
    Loewe

    Een LCD-televisie met schermdiagonaal van 101 cm. Met soundbar en op voet.

    Une télévision LCD, 101 cm. Soundbar et sur pied.
    No longer available
    Dim. h: 108 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #122

    Een lot, bestaande uit een oude hoedendoos, een hoed van Borsalino en een houten hoedenvorm.

    Un lot comprenant une ancienne boîte à chapeau, un chapeau Borsalino et un forme à chapeau en bois.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #171

    Een mahoniehouten klapsecretaire in Louis-Philippestijl met twee laden onder het klapblad, een lade en doucine en een grijs marmeren blad bovenaan. XIXde eeuw.

    Secrétaire droit en acajou, ouvrant à deux portes en dessous de l’abattant, le dessus à un tiroir en doucine et à tablette en marbre gris. Epoque Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. 154 x 105 x 47 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #368

    Een violonvormige dekseldoos van kobaltblauw porselein, versierd met vergulde motieven en centraal een handgeschilderde pastorale scène in een cartouche. Zonder merk.

    Une boîte à couvercle sous forme de violon en porcelaine bleu cobalt, décoration de motifs dorés et au centre une scène pastorale peint à la main en cartouche. Pas de marque.
    No longer available
    Dim. 30 x 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #572

    Een paar Chinese gouachetekeningen op rijstpapier.

    Une paire de dessins à la gouache sur papier de riz. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. 45 x 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #239
    Louis Van Kuyck
    Period: 1821-1871

    “Wasvrouw voor een hoeve”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd en gedateerd 1860.

    ”Lessiveuse, fermette”. Huile sur panneau. Monogramme et daté 1860.
    No longer available
    Dim. 39 x 32 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #827

    Een schemerlamp, gemonteerd op een vuursteenpistool in houder.

    Une lampe, monture d’une arme à feu et support.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #270

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct. en een centrale morganiet van ± 4,30 ct.

    Une chaîne en or jaune 18 ct et pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,36 ct et une morganite centrale de ± 4,30 ct.
    No longer available
    Dim. 5,52 g
    Estimate: € 700 / 800
View all auction items ›

Veiling 27 & 28 Augustus 2019

De veiling is volledig - 900 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar. Er kan opnieuw binnengebracht worden van dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 september.

27 August 2019 19:00
28 August 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More