#233Metalen kerstboom.
#231Bronzen kikker.
Une grenouille en bronze.No longer availableDim. L. 25 cmEstimate: € 65 / 75 -
#316Stoel en poef naar een ontwerp van Eames. Melkwit lederen bekleding.
#618Bronzen koro op losse voet versierd met een bloemmotief.
#525Paar ballonvormige wandkandelaars.
#545Art Deco hanglamp.
Une lampe art déco.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#576Ronde tafel in Empirestijl.
#638Rode Murano vaas.
Un vase Murano, rouge.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 50 / 60 -
#637Bulldog van composiet.
#187Bronzen olifant op zwart marmeren voet.
#633Vier gekleurde aardewerken potten.
#549Twee gedeeltelijke drankserviezen van kleurloos glas. 44 stuks.
#667Olie-en azijnstel met twee karafjes.
#601Porseleinen dekselvaas met personages versierd. Chinees werk.
#648Cloisonné tempel met zuiltjes.
#197Bronzen teckel.
Un teckel en bronze.No longer availableDim. L. 42 cmEstimate: € 200 / 220 -
#228Zilverkleurig metalen windlicht.
#623Gemberpot versierd met vogels.
#609Venetiaanse luchter met 6 lichtpunten en geblazen glazen bloemen.
#628Drie aardewerken potten met blauw en wit decor.
#587Flesvaas met witte draak op blauwe achtergrond.
Un vase bouteille avec un dragon blanc sur fond bleu.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 160 / 180
#776Een eikenhouten bijzettafeltje in Regencestijl met tussenblad.
#701Een lot Cantonporselein, bestaande uit twee kommen en twee borden.
Un lot d'objets en porcelaine de Canton, comprenant deux plats et deux assiettes.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#151Herdi“Gesluierde vrouwen”. Een bronzen groepje op arduinen sokkel. Gesigneerd.
"Femmes voilées". Un groupe en bronze sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 120 / 200 -
#96Ovale vergulde spiegel in Lodewijk XVI-stijl.
Un miroir ovale doré, style Louis XVI.No longer availableDim. H. 110 cmEstimate: € 80 / 120 -
#719Twaalf albums met Belgische zegels van de jaren ‘40 tot 2013.
#70Een 18 karaats geel gouden Vlaams kruis bezet met diamanten oude slijp.
Croix flamande en or jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne.No longer availableDim. 5,45 gEstimate: € 250 / 350 -
#706Een antieke poppenkoets.
Un coche pour poupées antique.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#436Een paar mahoniehouten staanders op drie poten en met entretoise.
Paire de sellettes en acajou sur tripodes avec entretoise.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 100 / 120 -
#755Een lot van tien albums en boeken met Belgische en Luxemburgse postzegels.
#119Frans SlagerPeriod: 1876-1953“Plattelandszicht met sloot”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue sur la campagne". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 47 x 37 cmEstimate: € 100 / 150 -
“Nature morte aux fleurs”. Triptyque en huile sur toile. Vers 1900.No longer availableDim. 85 x 50 & 85 x 38 cmEstimate: € 120 / 200