#175Een vierzijdig bronzen lantaarn met geslepen glas.
#561Een bronzen Benin-hoofd met vogelkroon. Vroeg 19e eeuw.
A bronze sculpted Benin head with bird crown. Early 19th century.No longer availableDim. 42cmEstimate: € 500 / 750 -
#551Een bronzen Benin-hoofd. Vermoedelijk Oba Ife. Medio 1960.
#713Een lot van 4 Afrikaans bronzen beeldjes.
#267Een tafellamp in tiffany stijl met een voet voorstellend een boomstam met wortels en een florale kap.
#185Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
#554Een bronzen beeld van een gezadeld paard. Naar T’ang voorbeeld.
#653Een Aziatisch bronzen gesculpteerde Champleve jardinière.
An Asian bronze sculpted Champleve jardinière.No longer availableDim. 19 x Ø21cmEstimate: € 40 / 60 -
#658Een bronzen vaas met Aziatisch decor. Bodemloos op houten sokkel.
#688Een Zuid Oost Aziatisch bronzen beeldje van een zittende Boeddha en een Boeddha hoofd.
#98“Jachthond met buit”. Een verguld bronzen beeldje van een hond met haas in bek.
"Hunting dog with catch". A gilded bronze figurine of a dog with a hare in its mouth.No longer availableDim. H: 12 cmEstimate: € 120 / 180 -
#666MalayerEen oosters handgeknoopt wollen tapijt.
#537“Toba on his mule”. Een brons gepatineerd beeld van een Aziatische ruiter op ezel, met perkament in hand.
"Toba on his mule". A bronze patinated sculpture depicting an Asian rider on a mule, holding a scroll in his hand.No longer availableDim. 45 x 45cmEstimate: € 250 / 350 -
#571José ChapellierPeriod: °1946“Fantôme Jésus à la Croix”. Een verguld bronzen beeld. Gesigneerd.
#347Een bronzen inkthouder met leeuwenkop en twee potjes.
A bronze sculpted inkwell with a lion's head and two small pots.No longer availableDim. 13 x 32cmEstimate: € 50 / 75 -
#743Een Afrikaans vrouwenmasker in brons met wollen versiering op metalen sokkeltje.
An African women's mask in bronze with wool decoration on a metal base.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 40 / 60
#55Giorgio Armani CollezioniEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 155 x 44 cmEstimate: € 100 / 130 -
#205NouveltaEen handtas van nachtblauw leder. Gemerkt. Met stoftas.
A handbag made of midnight blue leather. Marked. Comes with a dust bag.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 25 / 50 -
#92Rudi de VosPeriod: °1944“St. Rombouts toren Mechelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#83Verzilverd metalen plateau met twee geslepen kristallen karaffen.
Silver-plated metal tray with two cut crystal decanters.No longer availableDim. H: 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#14J CooperSchots landschap met de runderen, olieverf op board, gesigneerd en gedateerd 1863.
Scottish landscape with cows, oil on board, signed and dated 1863.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 40 / 80 -
#532Een vergulde, rood- en zwartgelakte houten lijst met 18 ofudas.
#601“Breaking Cover”, “Full Cry” & “The Death”. Drie Engelse jachtprenten naar Henry Thomas Walken, achter glas. Omstreeks 1900.
"Breaking Cover", "Full Cry" & "The Death". Three English hunting prints after Henry Thomas Walken, behind glass. Circa 1900.No longer availableDim. 19 x 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#234‘Stilleven met bloemen’, een schilderij, olie op doek gesigneerd Y. Willems in vergulde kader. Het doek heeft een herstelling op 2 plaatsen.
'Still life with flowers', a painting, oil on canvas signed Y. Willems in a gilded frame. The canvas has been repaired in two places.No longer availableDim. h 63 x b 83 cmEstimate: € 60 / 80 -
#131“Lepel”, Een diatonisch accordeon uit hout, leder en brons. Vemoedelijk Duitse makelij. Eind 19e eeuw.
#423Een paar Chinees porseleinen dekselvaasjes met vergulde details.
A pair of Chinese porcelain lidded vases with gilded details.No longer availableDim. 12cmEstimate: € 25 / 35 -
#470Een 18 karaats geelgouden hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
An 18 karat yellow gold pendant set with antique-cut diamonds with a total weight of approximately 0.60 ct.No longer availableDim. 1,32 gEstimate: € 600 / 700