Similar lots by type
-
#369“Mijn vermakingen zijn met de mensenkinderen”. Een herdruk van een ets naar een werk van Rubens. Uitgereikt door toenmalig Antwerps burgemeester Schroyens in het Rubensjaar 1977.
“Mijn vermakingen zijn met de mensenkinderen”. Une réédition d’une eau-forte de Rubens. Emise par Mme Schroyens, maire d’Anvers lors de l’année Rubens 1977.No longer availableDim. 46 x 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#332“La promenade du matin”, “La promenade du soir”, “Rose et Colas” & “Mythologische scène”. Vier oude lithografieën.
“La promenade du matin”, “La promenade du soir”. “Rose et Colas” et “Scène mythologique”. Quatre lithographies anciennesNo longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#739Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987“De rede van Antwerpen”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 29/350 buiten de plaat.
”La rade d’Anvers.” Une eau-forte. Signée et numérotée 29/350 hors planche.No longer availableDim. 37 x 49 cmEstimate: € 40 / 50 -
#322“La fuite à dessein”, “Le menuet de la mariée” & “La noce au chäteau”. Drie lithografieën.
“La fuite à dessein”, “Le menuet de la mariée” et “La noce au château”. Trois lithographies.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#409Van Kerkhove“Zomers straatzicht”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Vue estivale sur la rue”. Une gravure. Signée hors planche.No longer availableDim. 19 x 35,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#9Henri Schaefels“Personages in de straat.” Een oude gravure. Gesigneerd binnen de plaat.
“Personnages dans la rue”. Une eau-forte . Signée dans la planche.No longer availableDim. 21 x 28 cmEstimate: € 20 / 25 -
#1039Floris Jespers“Harlekijn”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 29/100 buiten de plaat.
”Arlequin.” Une eau-forte. Signée et numérotée 29/100 hors planche.No longer availableDim. 26 x 20,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#319Julien CélosPeriod: 1884-1953“Zicht op Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 005/350 buiten de plaat.
“Vue de Bruges”. Eau forte en couleurs. Signée et numérotée 005/350 hors planche.No longer availableDim. 43,5 x 53,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#752Felix Labisse“Naakt”. Een lithografie. Artiestenproef. Gesigneerd buiten de plaat.
”Nu.” Une lithographie. Epreuve d’artiste. Signée hors planche.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 200 / 240 -
#22Een paar oude ingekleurde Franse prenten.
Paire d’estampes anciennes en couleur. Travail français.No longer availableDim. 14 x 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#10Omega GenèveEen roestvrij stalen dameshorloge.
Montre de dame en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#964Johannes LuykenPeriod: 1649 - 1712“Het belegh der Stadt Antwerpen in den Jaeren MDLXXXIV en MDLXXXV”. Een laat XVIIe eeuwse ets met een voorstelling van de slag om de Kouwensteinsedijk.
“Het belegh der Stadt Antwerpen in den Jaeren MDLXXXIV en MDLXXXV”. Eau-forte de la fin du XVIIe siècle représentant la bataille de Kouwensteinsedijk.No longer availableDim. 27,5 x 35,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#962Paul Van HoeydonckPeriod: Antwerpen 1925“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 5/80 buiten de plaat.
”Composition.” Une lithographie. Signée et numérotée 5/80 hors planche.No longer availableDim. 54 x 71 cmEstimate: € 70 / 100 -
#152Hans KitslaarPeriod: °1944“Zelfportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Autoportrait”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 81 x 65 cmEstimate: € 150 / 200 -
#742“Burcht en fontein”. Een houtsnede. Gesigneerd, gedateerd ‘53 en genummerd 20/30 buiten de plaat.
”Château fort et fontaine.” Une gravure sur bois. Signée datée ‘53 et numérotée 20/30 hors planche.No longer availableDim. 22,5 x 15 cmEstimate: € 25 / 35 -
#707“Zonneland”. Een lot schooltijdschriften. Complete reeks oktober 1656 - december 1962.
”Zonneland.” Un lot de magazines écoliers. Série complète octobre 1956- décembre 1962.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#362Alfred Van Neste“Begijnhofpoort” en “Binnenhof”. Twee etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat en respectievelijk genummerd 218/350 & 75/350.
“Porte de béguinage” et “Cour intérieur”. Deux eaux fortes. Signées hors planche et respectivement numérotées 218/350 et 75/350.No longer availableDim. 25,5 x 19,5 & 27 x 39 cmEstimate: € 30 / 50 -
#292Goezu‘Mirador de chasse’. Een ets. Genummerd 2/35 en gesigneerd buiten de plaat.
“Mirador de chasse”. Eau-forte. Numérotée 2/35 et signée hors planche.No longer availableDim. H: 43,5 cm; B: 57 cmEstimate: € 55 / 65 -
#889Edgard BytebierPeriod: 1875 - 1940“Kerk te Itterbeek”. Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd 1920 buiten de plaat
”Eglise à Itterbeek.” Une lithographie. Signée et datée 1920 hors planche.No longer availableDim. 64 x 44 cmEstimate: € 20 / 30 -
#389Een groot lot prenten, waarbij een bundel uit de reeks ‘Cries of London’ met vier ingekaderde exemplaren, enkele losse oude modeprenten, drie ingekaderde reproducties van Franse prenten en een kalender.
Lot d’estampes dont une suite de la série “Cries of London” dont quatre exemplaires encadrées, quelques planches de mode dépareillées, trois reproductions encadrées d’estampes françaises et un calendrier.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#272Isidore OpsomerPeriod: Lier 1878 - Antwerpen 1967“Begijnhofkerk in de sneeuw”. Lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
“Eglise de béguinage sous la neige”. Lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 68 x 40 cmEstimate: € 25 / 40 -
#469Willem Vermandere“De verzoener”. Een linosnede. Artiestenproef, gesigneerd.
“Le réconciliateur”. Linogravure. Epreuve d’artiste signée.No longer availableDim. 19,5 x 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#34“Insulae Indiae Orientalis Praecipuae”. Een oude landkaart van Zuid-Oost Azië. Met de hand ingekleurd.
“Insulae Indiae Orientalis Praecipuae”. Ancienne carte de l’Asie Sud-Est. Colorée à la main.No longer availableDim. 34 x 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#462Nick Andrews“Death warmed up”. Een kleurenets. Gesigneerd, genummerd 121/260 en gedateerd 2013.
“Death warmed up”. Eau forte en couleurs. Signée, numérotée 121/260 et datée 2013.No longer availableDim. 17 x 13,5 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#951“Geschiedenis der vaderlandsche schilderkunst. Roeland van Eynden & Adriaan der Willigen. Deel I tem III. Het later verschenen deel IV is niet aanwezig. 1816.
“Geschiedenis der vaderlandsche schilderkunst. Roeland van Eynden & Adriaan der Willigen. Partie I -partie III. Partie 4 non inclus.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#669“Huisje in het bos”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Madeling.
”Petite maison dans la forêt.” Huile sur panneau. Porte la signature: Ladeling.No longer availableDim. 33,5 x 23,5 cmEstimate: € 120 / 150 -
#1046Een handgeknoopt wollen Pakistaans tapijt.
Tapis du Pakistan en laine. Noué main.No longer availableDim. 130 x 76 cmEstimate: € 60 / 80 -
#648Jef LambeauxEen vrouwenbuste van plaaster met bronskleurig patina. Gesigneerd.
Un buste féminin en plâtre, patine couleur cuivre.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#541Een terrine van blauw en wit porselein, versierd met vlinders en bloemen. Dekselknop in de vorm van een rocaille, oren in de vorm van dierenkoppen.
Terrine en porcelaine bleue et blanche décorée de papillons et de fleurs. Fretel en forme de rocaille, anses en forme de têtes d’animaux.No longer availableDim. 31 x 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#555MahalPerzisch wollen tapijt met centraal medaillon en rozenstruiken. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine? Noué main. Décor au médaillon central et roses.No longer availableDim. 404 x 368 cmEstimate: € 120 / 200 -
#950Een eikenhouten tafel in renaissancestijl met poten in kruisverbinding en twee laden in de gordel.
Able en chêne de style Renaissance. Pieds à entretoise en X et deux tiroirs en ceinture.No longer availableDim. 177 x 111 cmEstimate: € 180 / 220 -
#138“Les muses”. Ed. Erasme. 15-delige reeks kunstboeken.
“Les Muses”. Ed. Erasme. Série de livres d’art en 15 volumes.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#888Twee verschillende oude koperen lantaarns.
Deux anciennes lanternes en cuivre.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#580Een Keshan tapijt van wol en zijde.
Tapis Kashan en laine et soie. Noué main.No longer availableDim. 205 x 125 cmEstimate: € 300 / 400 -
#642Felix Labisse“L’Amante réligieuse”. Zeefdruk. Gesigneerd buiten de plaat.
”L’amante religieuse.” Une sérigraphie. Signée hors planche.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#809Giles De BeefeEen staande klok in gesculpteerde houten kast met koperen uurwerk met tinnen versieringen.
Horloge de vestibule en bois sculpté. Mouvement en laiton, cadran aux motifs en étain.No longer availableDim. 265 x 50 cmEstimate: € 240 / 360

