Similar lots by type
-
#351
Kleine bolle vaas van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Kleine schilfer aan de bovenrand.
Petit vase sphérique en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Eclats minusculules au bord supérieur.No longer availableDim. Ø 14 cmEstimate: € 120/140 -
#479Pol MaraPeriod: 1920-1998
“La tatouée”. Een lithografie op zijde. Gesigneerd en gedateerd ‘86 binnen de plaat.
"La tatouée". Une lithographie sur soie. Signée et datée 86 dans la planche.No longer availableDim. 52 x 34 cmEstimate: € 120/180 -
#62
“Kiekeboe - Eindelijk grappig”. Een ingekaderde affiche voor een komedie-avond te Turnhout naar aanleiding van het dertigjarig bestaan van Kiekeboe in 2007.
"Kiekeboe - Eindelijk grappig". Une affiche encadrée en honneur d'une soirée comédie à Turnhout à l'occasion de l'anniversaire trentenaire de Kiekeboe en 2007.No longer availableDim. 56 x 38 cmEstimate: € 40/50 -
#799Sidy. Hall Bury Strt. Bloomsby
Twee kaarten in lijst:- “A.D. 1828. End of the General Peace”. Een kaart van Sidy. Hall Bury Strt. Bloomsby uit 1830.- “Turcici Imperii Descriptio”. Een reproductie van een kaart van Abraham Ortelius.
Deux cartes encadrés:- “A.D. 1828. End of the General Peace”. Une carte de Sidy. Hall Bury Strt. Bloomsby, 1830.- “Turcici Imperii Descriptio”. Une reproduction d’une carte d’Abraham Ortelius.No longer availableDim. 35 x 52 cm & 41 x 51 cmEstimate: € 60/100 -
#789
“Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd, met droogstempel gemerkt en genummerd 84/100 buiten de plaat. In de plaat: C. 1917.
“Bruges”. Une eau-forte en couleurs. Signée, avec cachet et numérotée 84/100 hors planche. Dans la planche: C. 1917.No longer availableDim. 38 x 31 cmEstimate: € 20/30 -
#502Bernard CharoyPeriod: °1931
“Nicole”. Een lithografie. Artiestenproef op 25 exemplaren. Gesigneerd buiten de plaat.
"Nicole". Une lithographie. Epreuve d'artiste sur 25 exemplaires. Signée hors planche.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#482Bernard CharoyPeriod: °1931
“Portret van een jonge vrouw”. Een lithografie. Artiestenproef, gesigneerd en genummerd 13/25 buiten de plaat.
"Portrait d'une jeune femme". Une lithographie. Epreuve d'artiste, signée et numérotée 13/25 hors planche.No longer availableDim. 60 x 46 cmEstimate: € 100/120 -
#489Bernard CharoyPeriod: °1931
“Portret van een jongedame”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 128/150 buiten de plaat.
"Portrait d'une jeune femme". Une lithographie. Signée et numérotée 128/150 hors planche.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 100/120 -
#284Alfred Van NestePeriod: 1874-1969
‘Brugge’. Kleurenets. Gesigneerd.
"Bruges". Une eau-forte en couleurs. Signée.No longer availableDim. 53 x 65 cmEstimate: € 30/50 -
#342Juliaan Severin
“Zicht op de markt te DIest”. Een ingekleurde ets. Gesigneerd en genummerd 54/150.
"Vue sur le marché à Diest". Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 54/150.No longer availableDim. 49 x 38,5 cmEstimate: € 20/25 -
#362
“Colin Maillard”. Een oude lithografie naar een werk van Arturo Rietti. Uitgegeven te Londen in 1897.
"Colin Maillard". Une ancienne lithographie d'après l'oeuvre d’Arturo Rietti. Editée à Londres, 1897.No longer availableDim. 65 x 84 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#593Leopold Van EsbroeckPeriod: °1911
“Familie”. Gebeeldhouwd lindenhout.
“Famille”. Sculpture en tilleul.No longer availableDim. H. 133 cmEstimate: € 500/600 -
#373
Een lot van vijf klokjes.
Un lot de cinq horloges murales polychromes.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#523
Twee groepjes van gesculpteerd speksteen. Chinees werk.
Deux groupes en pierre de lard sculptée. Travail chinois.No longer availableDim. h: 13 & 18 cmEstimate: € 40/50 -
#401
Een flamingo van meerkleurig porselein. Italiaans werk.
Flamant en porcelaine polychrome. Travail italien. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40/50 -
#450
Een driedelig kaststelletje van blauw crackleware.
Une petite garniture de trois vases en crackleware bleu.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80/120 -
#285Heriz
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
Un tapis persan fait main en coton et laine.No longer availableDim. 317 x 240 cmEstimate: € 200/220 -
#358
Een groot lot gesteenten en mineralen.
Grand lot de pierres et de minéraux.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#537
Een okimono van gebeeldhouwd ivoor met voorstelling van talrijke personages en een aap voor een boom. Japan, XIXde eeuw. Onderaan gemerkt in rode lak.
Un okimono en ivoire sculpté, représentant plusieurs personnages et un singe devant un arbre. Japon, XIXième siècle. Marque sous la base en laque rouge.No longer availableDim. H: 11 cmEstimate: € 200/280 -
#300
“Windhonden”. Inkt op papier. Frankrijk, vroeg XVIIIe eeuw.
“Lévriers”. Encre sur papier. France, début XVIIIième siècle.No longer availableDim. 10,5 x 14,5 cmEstimate: € 150/180 -
#308Franz Mehlem
Een reeks van vier borden van meerkleurig aardewerk met Vlaamse spreuken. Onderaan gemerkt.
Une série de quatre assiettes en faïence polychrome avec des citations flamandes. Marques sous la base.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 80/100 -
#179
“Madonna met kind”. Op porselein. XIXde eeuw.
"Vièrge à l'enfant". Sur porcelaine. XIXième siècle.No longer availableDim. 22 x 17 cmEstimate: € 100/120 -
#228
Zilverkleurig metalen windlicht.
Une lanterne en métal argenté.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 40/60