#312Een spiegel in vergulde kader gedecoreerd met een strik en rozen.
A mirror in a gilded frame decorated with a bow and roses. -
#321Twee platonische lichamen in hout.
Two platonic solids in wood. -
#421Een verzilverde bronzen koe.
A silver-plated bronze cow. -
#93Christofle FranceEen set van 7 verzilverd metalen onderborden, gemerkt.
A set of 7 silver-plated metal side plates, marked. -
#165Edmond Verstraeten“Bosrand bij herfst.” Olieverf op doek. Draagt monogram E.V. gedateerd 1930.
"Bosrand in autumn." Oil on canvas. Monogrammed E.V. dated 1930. -
A console table in Louis XV style, brass base with green marble top. -
#539“Zicht op zee”. Een schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd.
"View of the sea." A painting, oil on canvas, not signed. -
#287Een partij van vier boeken over Antwerpen. Bouwen door de eeuwen heen in Vlaanderen, Stad Antwerpen 3na. Historiek der straten en openbare plaatsen van Antwerpen, Augustin Thys. Bouwstoffen voor de geschiedenis van Antwerpen in de XIXde eeuw. Antwerpen, beeld van een stad, Marijke Seresia & Jef Vanreusel.
A set of four books on Antwerp. Building through the ages in Flanders, City of Antwerp 3rd edition. History of the streets and public places of Antwerp by Augustin Thys. Building materials for the history of Antwerp in the 19th century. Antwerp, an image of a city by Marijke Seresia & Jef Vanreusel. -
#529“Wilde Yaks”. Een Chinees schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Wild Yaks." A Chinese painting, watercolor on paper. Signed at the bottom. -
#573Een oud mastlicht, rood koper, glas en messing, met wandhouder.
An old mast light, red copper, glass, and brass, with wall bracket.