#725Een 3/4 doorsnede van een handgranaat bedoeld als leerstof voor militairen.
#700Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,74 ct.
An 18 karat white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a combined weight of approximately 0.74 ct.No longer availableDim. 4,70 gEstimate: € 700 / 800 -
#453Een gevarieerd lot van 13 aziatica bestaande uit 5 beelden, een instrument, een doosje, een beschilderd potje, 2 kadertjes, 2 stempels en een beschilderd sierplaatje.
A varied lot of 13 Asian items consisting of 5 sculptures, one instrument, one box, one painted jar, 2 frames, 2 stamps, and one painted decorative plate.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 40 / 50 -
#659Médard II Tytgat“Meisjesportret.” Olieverf op doek. Gesigneerd, gedateerd 1942.
#224‘Twee zusjes’, gemengde techniek, 19e eeuws, in ovalen passe-partout en vergulde kader?
#740Een zakhorloge met paard op de achterkant met horloges ketting en sleutel.
#299J. FoltierGestileerd Dorpszicht, gemengde techniek met aquarel op papier, gedateerd 1974.
#50Een 18 karaats geelgouden halsketting met hanger bezet met een centrale briljant van +- 0,29 ct.
An 18 karat yellow gold necklace with pendant, set with a central brilliant cut diamond of approximately 0.29 carats.No longer availableDim. 3,30 gEstimate: € 600 / 700 -
#644Nicole Halsberghe“Man in het groen”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
#94Elysé SchuermansPeriod: °1938“Bomenrij in de winter met huizen in de achtergrond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechtsonder. Passe-partout te vervangen.
"Row of trees in winter with houses in the background." Oil on panel. Signed lower right. Mat to be replaced.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 150