#602Een paar handgeschilderde Thaise doeken.
A pair of hand-painted Thai canvases.No longer availableDim. 25 x 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#402Een ingekleurde litho van 2 mannen die een Bunraku poppentheater bijwonen in Osaka, 1970.
A colored lithograph of two men attending a Bunraku puppet theater in Osaka, 1970.No longer availableDim. h 30 b 38 cmEstimate: € 30 / 40 -
#566BidjarEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
#354D. Wageneer“Stadsgezichten”. Drie aquarellen in één lijst.
#315Fine Bone ChinaEen lot van 5 stuks Engels porselein bloemboeket ornamenten. Gemerkt onderaan “Fine Bone China, Crown, England, Staffordshire”.
#571José ChapellierPeriod: °1946“Fantôme Jésus à la Croix”. Een verguld bronzen beeld. Gesigneerd.
#286Een donker eiken Engels bureau, 5 laden met groen lederen blad en een bijhorende stoel.
A dark oak English desk, 5 drawers with a green leather top and a matching chair.No longer availableDim. 75 x 151 x 75 cmEstimate: € 80 / 120 -
#282Alexander WustEen boszicht met stroom. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
A forest view with a stream. Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 120 / 140 -
#392“Bloemenstilleven”. Een ets op papier, genummerd 9/10, signatuur onleesbaar.
"Bloemstilleven." An etching on paper, numbered 9/10, illegible signature.No longer availableDim. 9 x 6cmEstimate: € 15 / 20 -
#85ChanelEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 85 x 88 cmEstimate: € 200 / 250 -
#643Een ronde koperen art deco schaal op drie bolle houten pootjes.
A round copper art deco bowl on three rounded wooden legs.No longer availableDim. Ø 55 cmEstimate: € 50 / 70 -
#767RobbedoesEen lot van 10 Robbedoes hardcover albums. nr 150-159.
A lot of 10 Robbedoes hardcover albums, numbers 150-159.No longer availableEstimate: € 50 / 100