#637Een lot speksteen en jade.
#368“Sjors & Sjimmie”. Een lot van 5 vintage albums.
"Sjors & Sjimmie". A lot of 5 vintage albums.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#195Noverdy, FranceEen Art Deco glaspasta luchter met 4 lichtpunten, gesigneerd Noverdy France.
#229Gaby De Pauw‘Winterzicht bij nachtelijke hemel’, olieverf, getekend De Pauw.
"Winter view under a nocturnal sky", oil painting, signed by De Pauw.No longer availableDim. h 24 x b 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#468“Tante Filomeen”. Een albasten buste. Jaren dertig.
#466VibiaEen vintage goudkleurige stalamp. In hoogte verstelbaar, gemerkt “Vibia”.
#679Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“O.L.Vr.toren.gevels Antwerpen”. Een ets op papier, buiten de plaat gesigneerd en genummerd 74/100.
#192“Lassoed mustang”. Een grote groep van gepatineerd brons naar een werk van Frederic Remington.
"Lassoed mustang". A large group of patinated bronze after a work by Frederic Remington.No longer availableDim. H. 98 cmEstimate: € 800 / 1400 -
#374“Straat tafereel”. Een ets op papier, buiten gesigneerd gesigneerd.
#557Een in arduin gesculpteerd beeld van een olifant.
#26Een houten armchair met madras uitvoering gestoffeerd en gerestaureerd.
A lot of 100 vintage Robbedoes weekly magazines. No. 1562-1661. Period '68-'70.No longer availableEstimate: € 25 / 75