#110Een 18 karaats witgouden art deco ring bezet met 24 diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct. en een centrale briljant van +- 0,60 ct.
An 18 carat white gold art deco ring set with 24 old-cut diamonds with a total weight of approximately 0.44 ct., and a central brilliant cut diamond of approximately 0.60 ct.No longer availableDim. 7,70 gEstimate: € 700 / 800 -
#68Een modern aardewerken servies bestaande uit 8 tassen, 4 kopjes, 7 schoteltjes, 7 kommen, 4 middelgrote kommen, 7 eetborden, 7 lange borden. Gemerkt PTMD. Bijgevoegd 6 borden met oppervlak in reliëf, ongemerkt.
#599Een lot van 6 sérigrafieen van verscheidene stripfiguren.
#492“Abstract”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Monogram “LK”.
#442“Oosterse Ruiters”. Een paar paneel deco’s met verguld Oosters tafereel in het reliëf.
#203Een paar rechthoekige likeurkaraffen met handgegraveerd rocailledecor. Massief zilveren montuur, gemerkt en 835/1000.
A pair of rectangular liqueur decanters with hand-engraved rocaille decoration. Solid silver frame, marked and 835/1000.No longer availableDim. H. 26,5 cmEstimate: € 200 / 220 -
#571José ChapellierPeriod: °1946“Fantôme Jésus à la Croix”. Een verguld bronzen beeld. Gesigneerd.
#724Vier gravures. Alfred Van Neste. “Stadspoort”. Ets (ruitje gebroken). Alfred Van Neste. “Brugge”. Kleurenets. Genummerd en gesigneerd. Isidore van Mens“Sint-Rombouts, Mechelen. Genummerd en gesigneerd. Roger Hebbelinck. “De Brugse Reien”. Kleurenets genjummerd en gesigneerd.
Four engravings. Alfred Van Neste. "City Gate". Etching (damaged glass). Alfred Van Neste. "Bruges". Color etching. Numbered and signed. Isidore van Mens "Sint-Rumbold's, Mechelen". Numbered and signed. Roger Hebbelinck. "The Canals of Bruges". Color etching, numbered and signed.No longer availableDim. 20x25 cm - 42x32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#638Een houten beeld van een soldaat, eveneens een dienbladhouder.
A wooden statue of a soldier, also a tray holder.No longer availableDim. h 103 cmEstimate: € 80 / 120