#620Een zwarte halsketting met hanger van rozenkwarts en zirkonen.
A black necklace with a pendant made of rose quartz and zirconia.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#691Een lot Chinees porselein, bestaande uit 3 dekselpotjes en bijgevoegd vaasje op sokkel. Met floraal tafereel.
A lot of Chinese porcelain, consisting of 3 lidded jars and an accompanying vase on a pedestal. Featuring a floral scene.No longer availableDim. H: 10-13 cmEstimate: € 35 / 70 -
#391De VormenfabriekEen vintage metalen chocolade gietmal met Sint en Piet figuren. Gemerkt de Vormenfabriek - Tilburg Holland.
A vintage metal chocolate mold with Sinterklaas and Piet figures. Marked de Vormenfabriek - Tilburg Holland.No longer availableDim. 20 x 47cmEstimate: € 45 / 90 -
#588Een gietijzeren tuinvaas.
#234‘Stilleven met bloemen’, een schilderij, olie op doek gesigneerd Y. Willems in vergulde kader. Het doek heeft een herstelling op 2 plaatsen.
'Still life with flowers', a painting, oil on canvas signed Y. Willems in a gilded frame. The canvas has been repaired in two places.No longer availableDim. h 63 x b 83 cmEstimate: € 60 / 80 -
#624Dyckmans“Abstract, planeet met confetti.” Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Genummerd 24926 (2).
"Abstract, planet with confetti." Mixed media on paper. Signed. Numbered 24926 (2).No longer availableDim. 48,5 x 39 cmEstimate: € 80 / 100 -
#666MalayerEen oosters handgeknoopt wollen tapijt.
#54CastelloEen paar interieurs. Olieverf op doek. Gesigneerd.
A pair of interiors. Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 46 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#267Een tafellamp in tiffany stijl met een voet voorstellend een boomstam met wortels en een florale kap.
#647Een set van 2 19e eeuwse Delftse dekselvaasjes.
A set of 2 19th-century Delft covered vases.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 40 / 60