#337Een regulateur in houten frame. Gemerkt G.B. Met sleutel en slinger.
A regulator in a wooden frame. Marked G.B. With key and pendulum.No longer availableDim. H: 70 cmEstimate: € 50 / 80 -
#162Anna CuperusPeriod: 1904-1956“Bloemstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. In Romantisch gesculpteerd kader. Gesigneerd “Anna Cuperus”.
"Flower still life". A painting, oil on canvas. In a romantically sculpted frame. Signed "Anna Cuperus".No longer availableDim. 66 x 82cmEstimate: € 300 / 400 -
#230Een 18 karaats wit en roze gouden art deco ring bezet met één centrale briljant van +- 0,72 ct. HP1 en vier diamanten in driehoek slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct. en vier briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
#602Een paar handgeschilderde Thaise doeken.
A pair of hand-painted Thai canvases.No longer availableDim. 25 x 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#710Een 18 karaats witgouden ketting met hanger in de vorm van een kruisje bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct. en saffieren in markies slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
An 18 carat white gold necklace with pendant in the shape of a small cross, set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.36 ct. and marquise-cut sapphires with a total weight of approximately 0.25 ct.No longer availableDim. 5,40 gEstimate: € 600 / 700 -
#642Luc Goossens“Stilleven van een Geisha beeldje”. Een schilderij, olieverf op paneel. Achterzijde met opschrift vermelding “Luc Goossens”.
"Still life of a Geisha figurine". A painting, oil on panel. The back is inscribed with the name "Luc Goossens".No longer availableDim. 27 x 17cmEstimate: € 80 / 120 -
#30Een 18 karaats geelgouden ketting met hanger bezet met kleine briljanten en een robijn van +- 0,20 ct.
An 18 carat yellow gold necklace with pendant set with small diamonds and a ruby of approximately 0.20 carats.No longer availableDim. 3,65 gEstimate: € 200 / 300 -
#91Ets. VAN DER HEYDEN SAEen apothekers weegschaal in houten vitrinekast met gewichtjes. Gemerkt Ets. VAN DER HEYDEN SA.
A pharmacist's scale in a wooden display case with weights. Marked Ets. VAN DER HEYDEN SA.No longer availableDim. 43x30x50 cmEstimate: € 150 / 200 -
#49Josephus NauwensPeriod: 1830-1886Bos- en rivierlandschap met vissers”. Een pentekening op papier. Onderaan gemerkt “composé et dessiné à la plume par Jos. Nauwens 1852."
"Forest and river landscape with fishermen". A drawing on paper. Marked at the bottom "composed and drawn with a pen by Jos. Nauwens 1852."No longer availableDim. 26 x 32cmEstimate: € 100 / 150 -
#270Een halssnoer van Keshi parels en een parelarmband.
A necklace of Keshi pearls and a pearl bracelet.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#318“Moeder gods”. Verzilverd koperen icoon. Oost-Europees.
"Moeder Gods". Silver-plated copper icon. Eastern European.No longer availableDim. 31 x 27 cmEstimate: € 60 / 80