#450Een 18 karaats geelgouden geweven ketting.
#211“Ex Ligno SS Crucis D.N. Jesu Christi”. Een bronzen kruisbeeld met een reiiekhouder met splinters van het Kruis van Christus. Albasten voetstuk.
"Ex Ligno SS Crucis D.N. Jesu Christi" translates to "From the Wood of the Holy Cross of Our Lord Jesus Christ." It refers to a bronze crucifix with a relic holder containing splinters from the Cross of Christ. It has an alabaster pedestal.No longer availableDim. H: 23 cmEstimate: € 300 / 500 -
#504MilotaAbstract gemengde techniek uit 1972, op papier. Gesigneerd.
Abstract mixed media artwork from 1972, on paper. Signed.No longer availableDim. 52 x 68 cmEstimate: € 100 / 120 -
#179Hendrik Van de Sande Bakhuyzen“Uitgebreid landschap met een jong hoogstammig bos en een poel links, wandelaars op een pad en een dorp in de verte”. Olieverf op doek (herdoekt). Oude toeschrijving achteraan en sporen van handtekening rechtsonder.
"Extensive landscape with a young, high-stemmed forest and a pool on the left, hikers on a path, and a village in the distance." Oil painting on canvas (re-stretched). Old attribution with traces of a signature.No longer availableDim. 66 x 85 cmEstimate: € 1200 / 1500 -
#40Een 18 karaats geelgouden ring bezet met één briljant van +- 0,18 ct.
#143Een beeld in metaal van 3 lopende windhonden op een granieten voet.
#748Een eironde dekselvaas van porselein met een polychroom decor van Lange Lijzen in een landschap. Onderaan gemerkt.
#572Twee heraldische leeuwtjes van gesculpteerd albast.
#397SchatzEen scheepsklok met roerwiel.
A ship's clock with a helm wheel.No longer availableDim. H: 23 cmEstimate: € 35 / 45 -
#68Een modern aardewerken servies bestaande uit 8 tassen, 4 kopjes, 7 schoteltjes, 7 kommen, 4 middelgrote kommen, 7 eetborden, 7 lange borden. Gemerkt PTMD. Bijgevoegd 6 borden met oppervlak in reliëf, ongemerkt.
A modern earthenware service consisting of 8 cups, 4 cups, 7 saucers, 7 bowls, 4 medium bowls, 7 dinner plates, 7 long plates. Marked PTMD. Included 6 plates with embossed surface, unmarked.No longer availableEstimate: € 100 / 120