#356Een antieke massief houten koffer.
#662John LaenenPeriod: 1881 - 1965“Mortsel”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1964.
#487Een paar cloissoné vaasjes met decor van vogels.
A pair of cloisonné vases with bird decorations.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 35 / 45 -
#588Een gietijzeren tuinvaas.
#41Een vintage Canon camera model Canonet QL19 met lederen tas inclusief toebehoren lichtmeter, flash, etc.
A vintage Canon camera model Canonet QL19 with leather bag including accessories such as light meter, flash, etc.No longer availableDim. 22 x 23cmEstimate: € 50 / 75 -
#190Een paar 18 karaats witgouden hartvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,42 ct.
A pair of 18 karat white gold heart-shaped earrings set with brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.42 ct.No longer availableDim. 6,67 gEstimate: € 700 / 800 -
#777RobbedoesEen lot van 10 Robbedoes hardcover albums. nr 120-129. 128 manco.
#596Vijf recente borden van meerkleurig Chinees porselein.
#214Een bloemenstilleven, olie op doek, gesigneerd Van Giel F.
#201Een neogotisch kruisbeeld van gebeeldhouwd eikenhout.
#527Een grote, blauw wit Chinese bloempot, afgebeeld met tempelleeuwen en varia decoratie.
A large, blue and white Chinese flowerpot, depicted with temple lions and various decorations.No longer availableDim. 40 x Ø40cmEstimate: € 325 / 350