#772“Oude Vlierstruik”. Een ets op papier, genummerd 11/20, gesigneerd buiten de plaat.
#326Armstoel van notenhout in Lodewijk XIII-stijl.
#194Een eikenhouten spiegel met kroon.
#506Een Oosters wollen tapijt.
#314Marcel VerstrepenStraatzicht bij Winter, met oude dame, olieverf op doek, gedateerd 1940.
Street view in Winter, with elderly lady, oil on canvas, dated 1940.No longer availableDim. 34 x 25 cmEstimate: € 50 / 100 -
#83Verzilverd metalen plateau met twee geslepen kristallen karaffen.
Silver-plated metal tray with two cut crystal decanters.No longer availableDim. H: 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#321Enclyclopédie du Siècle - L’Exposition de Paris - 1900. Librairie Illustrée, Montgredien et Cie, Editeurs. Bundeling in drie volumes, volledig met vouwbladen etc.
Enclyclopédie du Siècle - L’Exposition de Paris - 1900. Librairie Illustrée, Montgredien et Cie, Editeurs. In three volumes, complete with folding illustrations etc.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#447Twee gebeeldhouwe Afrikaanse beeldhouwwerken, bestaande uit een masker met twee personages (beschadiging) en een hoofd, bekleed met leder.
"Radishes in a net." A painting, oil on panel. Signed at the bottom "L. Goossens."No longer availableDim. 23,5 x 19cmEstimate: € 120 / 200