Similar lots by type
-
#79Felix De BoeckPeriod: 1889 - 1995“Moederschap”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 20/100.
”Maternité”. Une lithographie. Signée et numérotée 20/100.No longer availableDim. 56 x 38 cmEstimate: € 120 / 140 -
#719Utagawa KunisadaPeriod: 1786 - 1865“Kabuki toneelspeler”. Een Japanse houtsnede. Met uitgeverszegel van Matsumura Tatsuemon. Omstreeks 1826.
”Acteur Kabuki”. Une gravure sur bois japonaise. Avec sceau : Matsumura Tatsuemon. +- 1826.No longer availableDim. 36,5 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#469Walter Brems“Vrouw met libel”. Een zeefdruk. Gesigneerd en gedateerd ‘88 buiten de plaat.
”Femme et libellule”. Une sérigraphie. signée et datée ‘88 hors planche.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#694“Vissers met zicht op Fuji”. Een herdruk van een houtsnede uit de reeks “36 zichten op de berg Fuji”. Lichte vochtschade.
”Pécheurs , vue sur le Fuji”. Une réimpression d’une gravure sur bois venant de la série “ 36 vues de la montagne Fuji”. Quelques dégâts des eaux.No longer availableDim. 16 x 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#22“Kasteel van Schoten”. Een met de hand ingekleurde oude kopergravure door Franz Ertinger.
”Château de Schoten”. Une gravure sur cuivre mise en couleurs à la main par Franz Ertinger.No longer availableDim. 12 x 21 cmEstimate: € 25 / 40 -
#454Frans ClaessensPeriod: 1885 - 1968“Moeder en kind”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Mère et enfant”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 48 x 44 cmEstimate: € 40 / 50 -
#399Een lot van vijf werken, waarbij olieverf op papier en lithografieën. Een gesigneerd van Patris en met opdracht.
Un lot de cinq oeuvres, dont des huiles sur papier et des lithographies. Une signée ‘Patris’ et dédicace.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#682“Geisha’s”. Een ingekleurde houtsnede. Gesigneerd.
”Geishas”. Une gravure sur bois. Signée.No longer availableDim. 21 x 15 cmEstimate: € 100 / 160 -
#509“Brigitte Bardot”. Een zeefdruk naar Andy Warhol.
”Brigitte Bardot”. Une sérigraphie d’après Andy Warhol.No longer availableDim. 90 x 90 cmEstimate: € 130 / 150 -
#334“L’épouse indiscrete” & “Le lever de la Mariée”. Twee oude Franse gravures.
”L’épouse indiscrète” & “Le lever de la Mariée”. Deux gravures anciennes françaises.No longer availableDim. 42 x 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#349Vier XVIIIe eeuwse ingekleurde gravures van Georg Balthasar Probst:- “Havengezicht”.- “Het stadhuis en een deel van de haven van marseille”.- “Seylen in’t ys en soeken na de walvis”.- “De walvis wort na boors geboegseerd of geroeyd”.
Quatre gravures du XVIIIème siècle par Georg Balthasar Probst:- “Havengezicht”.- “Het stadhuis en een deel van de haven van marseille”.- “Seylen in’t ys en soeken na de walvis”.- “De walvis wort na boors geboegseerd of geroeyd”No longer availableDim. 29 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#582Herman BroodPeriod: 1946 - 2001“Ferrari Testarossa”. Een zeefdruk. Binnen de plaat gesigneerd en buiten de plaat genummerd 19/200.
”Ferrari Testarossa”. Une sérigraphie. Signée dans la planche et numérotée 19/200 hors planche.No longer availableDim. 66 x 75 cmEstimate: € 420 / 500 -
#502Daniel Monic“Olifanten”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 8/40 buiten de plaat.
”Eléphants”. Une lithographie. Signée et numérotée 8/40 hors planche.No longer availableDim. 66 x 46 cmEstimate: € 120 / 140 -
#9Leonor Fini“Jonge vrouw”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 53/175 buiten de plaat.
”Jeune femme”. Une eau-forte. Signée et numérotée 53/175 hors planche.No longer availableDim. 13 x 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#482Ichiyusai Kuniyoshiga“Het verhaal van de 47 Ronins”. Een diptiek. Japanse ingekleurde houtsnede. Gesigneerd. Omstreeks 1850.
”L’histoire des 47 Ronines”. Une diptyque. Une gravure sur bois japonaise. Signée. +- 1850.No longer availableDim. (35 x 24) x2Estimate: € 120 / 200 -
#39Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949“Vrouw in een interieur”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 155/300 buiten de plaat.
”Femme et intérieur”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 155/300 hors planche.No longer availableDim. 49,5 x 42,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#359Drie XVIIIe eeuwse ingekleurde gravures van Jean Benoit Winckler:- “Zicht op de Melkbrug over de Spaarne te Haarlem.”-”Zicht op de bruggen over de Maas te Rotterdam”- “Zicht op de grote kerk en de Koornmarkt te Rotterdam”.
Trois gravures en couleurs par Jean Benoit Winckler du XVIIIème siècle :- “Zicht op de Melkbrug over de Spaarne te Haarlem.-”Zicht op de bruggen over de Maas te Rotterdam”- “Zicht op de grote kerk en de Koornmarkt te Rotterdam”No longer availableDim. 29 x 41 cmEstimate: € 100 / 120 -
#452Jozef W. CornelisPeriod: °1941“Personages”. Een ets. Artiestenproef, gesigneerd buiten de plaat.
”Personnages”. Une eau-forte. Epreuve d’artiste, signée hors planche.No longer availableDim. 26,5 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#4Willem DolphynPeriod: 1935 - 2016“Staketsel op de Schelde”. Een ets. Gesigneerd, gedateerd 1981 en genummerd 62/100 buiten de plaat.
”Estacade sur l’Escaut”. Une eau-forte. Signée, datée 1981 et numérotée 62/100 hors planche.No longer availableDim. 15,5 x 23 cmEstimate: € 25 / 50 -
#492Pol MaraPeriod: 1920-1998“Il Maestro”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 41/125 buiten de plat.
”Il Maestro”. une lithographie. Signée et numérotée 41/125 hors planche.No longer availableDim. 76 x 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#32Jozef Heymans“De landbouwer”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”L'agriculteur”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 25 / 40 -
#439Emiel HoornePeriod: °1951“Kleurmenger”. Een linosnede. Gesigneerd en genummerd 48/250 buiten de plaat.
”Mélangeur de couleurs”. Une lino. Signée et numérotée 48/250 hors planche.No longer availableDim. 21 x 29 cmEstimate: € 30 / 50 -
#42“Zeilschip op woelige zee”. Een lithografie naar een werk van Plugger Jacob.
”Voilier sur mer agitée”. Une lithographie d’après un travail par Plugger Jacob.No longer availableDim. 24,5 x 37 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#477Een gemberpot van Chinees porselein met een houten deksel en een blauw en wit decor van pioenen.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine à couvercle en bois et décor bleu et blanc de pivoines.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#602“Sint Anne-ten-drieën”. Een Heiligenbeeld van gebeeldhouwd lindehout. XVIIe eeuw met latere polychromie.
“Sainte-Anne Trinitaire”. Sculptures en tilleul sculpté. XVIIe siècle, polychromie tardive.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 800 / 900 -
#712“Het nest”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Wols.
”Le nid”. Huile sur carton. Porte la signature: Wols.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#358L & V CeramEen windhond van crackleware-aardewerk. Onderaan gemerkt.
Un lévrier en faïence crackleware. Marque sous la base.No longer availableDim. b: 34 cmEstimate: € 50 / 80 -
#581“Wijze met draak”. Een beeld van gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor”.
”Sage et dragon”. Une statue en ivoire sculptée et polychrome.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 200 / 240 -
#230Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct. en een glinsterende maansteen.
Une chaîne en or jaune 18 ct avec un pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,15 ct, et une pierre de lune étincelante.No longer availableEstimate: € 700 / 800 -
#296“Sint Michael”. Een handgeschilderde Griekse icoon.
”Saint Michel”. Une icône grecque peint à la main.No longer availableDim. 68 x 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#146Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué main.No longer availableDim. 338 x 250 cmEstimate: € 300 / 400 -
#270Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale briljant van ± 0,20 ct. en met diamantbaguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’un brillant central de ± 0,20 ct et de diamants baguettes ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 3,75 gEstimate: € 700 / 800 -
#46Een gedraaid houten kapstok.
Un portemanteau en bois tourné.No longer availableDim. h: 184 cmEstimate: € 20 / 30 -
#629Een grote industriële lamp.
Grande lampe industrielle.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 180 / 220 -
#71Een kleine antieke revolver met penvuurmechanisme en met een houten kolf. Luik, XIXe eeuw.
Un petit revolver à broche ancien et à crosse en bois. Liège, XIXème siècle.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 60 / 100

