#476
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#187
Een paar bronzen beelden van een jongen en een meisje. Eén gesigneerd Cellini en de andere Breigerant. Beide op marmeren sokkel.
Paire de sculptures en bronze d’un garçon et d’une fille. L’une signée Cellini, l’autre Breigerant. Avec socles en marbre.No longer availableDim. h ± 36 cmEstimate: € 200/300 -
#485
Statiedegen, Belgisch, begin XXste eeuw.
Epée d’apparat. Travail belge, début du XXe siècle.No longer availableDim. L. 93 cmEstimate: € 120/200 -
#655
Een roodgelakt Chinees barmeubel met twee deuren en met spiegelglas binnenin.
Een eikenhouten garderobe met twee gemoulureerde deuren. XIXe eeuw.
Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes moulurées. XIXe siècle.No longer availableDim. 200 x 142 x 62 cmEstimate: € 100/150 -
#49
“Meisjes”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘76.
“Petites filles”. Fusain sur papier. Signé et daté ‘76.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 40/50 -
#272Johan Hendrik WijtkampPeriod: 1834-1915
“Panoramisch zeegezicht met vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd Rotterdam 1888.
“Marine panoramique aux voiliers de pêche”. Huile sur toile. Signée et datée Rotterdam 1888.No longer availableEstimate: € 400/600 -
#4Alphonse StengelinPeriod: 1852 - 1938
“Liggende koe”. Een steendruk. Gemonogrammeerd buiten de plaat.
“Vache couchée”. Lithographie. Monogrammée hors planche.No longer availableDim. 9 x 18 cmEstimate: € 30/50 -
#771
Een lot van 23 eieren in diverse mineralen en in verschillende groottes.
#372Kurt Peiser
“Werklieden bij het droogdok”. Ets. Gesigneerd binnen en buiten de plaat.
“Travailleurs devant la cale sèche”. Eau-forte. Signée dans et hors planche.No longer availableDim. 22 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#353
Een messingen jachthoorn.
Cor en laiton.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 60/80 -
#719
Een lot van veertien XIXe eeuwse munten, bestaande uit dertien Zwitserse herdenkingsmunten van 5 Frank en een oude Roebel
Lot de 14 pièces de monnaie du XIXe siècle comprenant 13 pièces commémoratives suisses de 5 francs et un vieux Rouble.No longer availableEstimate: € 20/30