#382Jan Vercruysse“God’s Comic”. Spuitbus op doek. Een modernistisch werk voorstellend Elvis Costello. Achteraan gesigneerd Maur-Ice zijnde Antwerpse kunstenaar Jan Vercruysse. Gedateerd 1994.
"God's Comic". Spray paint on canvas. A modernist piece depicting Elvis Costello. Signed on the back Maur-Ice, alias for Antwerp artist Jan Vercruysse. Dated 1994.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#549Yves DE CHASTELLUXPeriod: 1914“Kerkgezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Church view". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 28 x 22cmEstimate: € 200 / 300 -
#203Een accordeon, Hohner Atlantic IV De Luxe in zijn originele draagkoffer in werkende staat.
An accordion, Hohner Atlantic IV De Luxe in its original carrying case in working condition.No longer availableDim. H: 45 cmEstimate: € 200 / 300 -
#389Een lot van vijf Belgische militaire kepies waaronder twee van de zeemacht.
#345Negen stuks divers antiek glaswerk met vergulde decors.
Nine pieces of various antique glassware with gilded decorations.No longer availableDim. H: 7-22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#131Clara Juan“Klein meisje op stoel”. Beeld van donker gepatineerd brons. Gesigneerd.
"Little girl on chair." Sculpture in dark patinated bronze. Signed.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 250 / 350 -
#155Gaetano SciolariEen grote messingen ‘ananas’ kroonluchter, met een wit melkglazen struisvogelei centraal. Gaetano Sciolari voor Boulanger.
#554K. Chau***“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Hoevezicht". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 26 x 29,5 cmEstimate: € 200 / 240