An 18 kt white gold design ring set with black brilliant-cut diamonds totaling approximately 0.32 ct. and white stones of 0.06 ct.No longer availableDim. 16,4 g m: 57.Estimate: € 1100 / 1300 -
#421Een paar gebeeldhouwde natuurstenen consoles.
A pair of carved natural stone console tables.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#89Georges HawayPeriod: 1895 - 1945“Neige”. Olieverf op paneel. Gesigneerd G. Haway en achteraan gedateerd 1937.
#415Zes gekleurde champagne glazen van Boheems glas.
#236Een grote massief eiken dekenkoffer met paneelfronten.
#395Een grote pop van de kerstman. Geschenken in arm en draagtas.
#339Een polyesteren beeld van een butler, zijn dienblad ontbreekt.
A pair of crackle porcelain bookends in the shape of a seated child. Marked on the bottom.No longer availableDim. 15,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#78Val Saint LambertEen kristallen vaas, kleurloos en roze in de massa gekleurd, onderaan gemerkt Val Saint Lambert.
A crystal vase, colorless and pink colored within the mass, marked Val Saint Lambert at the bottom.No longer availableDim. h 23 x Ø 16.5 cmEstimate: € 100 / 130 -
#41Kaiser W. GermanyEen set van een grote schaal, een kom en vaas van Duits porselein. Decor ‘Fünnan’. In nieuwstaat. Onderaan gemerkt.
A set of a large dish, a bowl, and a vase of German porcelain. Decor 'Fünnan'. In new condition. Marked on the bottom.No longer availableDim. Ø 39 cm, Ø 27,5, cm, h 32 cmEstimate: € 60 / 80 -
#686Een beschilderd houten Chinees krukje, zwart met goudkleurige florale motieven.
A painted wooden Chinese stool, black with gold floral motifs.No longer availableDim. h 46 x Ø 27 cmEstimate: € 40 / 60