#94“Maritiem zicht”. Olieverf op doek, links onder onleesbaar gesigneerd. 19e eeuws.
"Maritime view." Oil on canvas, signed illegibly lower left. 19th century.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 120 / 150 -
#367Een art-deco beeldje van een polychroom metalen reeënkopje op een zwart marmeren voetstuk.
An art-deco statue of a polychrome metal deer head on a black marble base.No longer availableDim. h 28,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#6823 handgeknoopte Bochara tapijtjes.
#74Maurice FelbierPeriod: 1903 -1991“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd en gedateerd.
"Flower still life". A painting, oil on canvas, signed and dated at the bottom.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 120 / 180 -
#578Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas met rood in de massa. Onderaan gemerkt.
A cut crystal vase with red in the mass. Marked at the bottom.No longer availableDim. 21 x 15 cmEstimate: € 150 / 200 -
#320Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale citrine van 2,53 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,38 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central citrine of 2.53 ct. and diamonds weighing approximately 0.38 ct. in total.No longer availableDim. 4,02 g m: 55.Estimate: € 700 / 800 -
#465Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet vier kleine briljanten en een parel.
#482Jac Gijzen‘Kathmandu’, gemengde techniek op papier, gedateerd ‘85 en gesigneerd Joc Gijzen.
#293Een driedelig schouwgarnituur in marmer en koper bestaande uit een klok en twee kandelaars. De klok draagt het opschrift H. Six Bruges.
A three-piece fireplace set in marble and copper consisting of a clock and two candlesticks. The clock is inscribed with H. Six Bruges.No longer availableDim. h 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#393luc Van De Vyvere“De Spanjaard”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel gesigneerd ‘De Luc’.
"The Spaniard". A bronze sculpture on a marble base signed 'De Luc'.No longer availableDim. h 56 cmEstimate: € 60 / 80 -
#18Een lot van vier kepies van verschillende Britse guards.
A lot of four kepis from different British guards.No longer availableEstimate: € 60 / 80