#468Salvatore Melani Arnova 194Een vintage gipsen beeld van een Afrikaanse man in kano. Onderaan gesigneerd en gemerkt. Salvatore Melani voor Arnova 480.
A vintage plaster statue of an African man in a canoe. Signed and marked at the bottom. Salvatore Melani for Arnova 480.No longer availableDim. 29 x 45 cmEstimate: € 150 / 200 -
#200ChopardEen 18 kt geelgouden dameshorloge bezet met Happy Diamonds met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en lederen polsband. Genummerd en met certificaat.
#172Abraham I HulkPeriod: 1813-1897“Vissersboten op zee”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Fishing boats at sea". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 29 x 44 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#93Een set vazen in gecraqueleerd aardewerk en bronzen voet in Art-Nouveau stijl. Onderaan gemerkt JBT 1906.
A set of vases in crackled earthenware with bronze base in Art Nouveau style. Marked JBT 1906 on the bottom.No longer availableDim. h 38,8 cmEstimate: € 120 / 180 -
#87“Bicorne Marine Imperiale”. Een hoed uit de periode van Napoleon III met bijgevoegd een set epauletten in koper en vilt met bijlen en vlammen.
"Bicorne Imperial Navy." A hat from the period of Napoleon III accompanied by a set of copper and felt epaulettes with axes and flames.No longer availableDim. h 12 x l 41 cmEstimate: € 150 / 250 -
#688Drie verschillende Oosterse kannen van gedreven koper.
#178Jaeger-LeCoultre“Atmos”. Een verguld metaal en glazen vintage tafelklok. Verso gemerkt “Le Coultre & Cie - Swiss”.
"Atmos". A gilt metal and glass vintage table clock. Marked "Le Coultre & Cie - Swiss" on the back.No longer availableDim. 23,5 x 16 x 21 cmEstimate: € 500 / 700 -
#101Susan Luppino“Cavallo”. Een brons gegoten beeldje van een gestileerd paard. Onderaan gesigneerd en genummerd 56/200.
"Cavallo" A bronze cast sculpture of a stylized horse. Signed and numbered 56/200 at the bottom.No longer availableDim. 23,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#179Anna CuperusPeriod: 1904-1956“Stilleven met anjers en 3 appels”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Still Life with Carnations and 3 Apples". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 98 x 84 cmEstimate: € 300 / 400 -
#129Paul Permeke”Hoevelandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Farm Landscape." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 79 x 99 cmEstimate: € 300 / 400