#494Van Doren“Portret van een zittende burgerman”. Olieverf op doek (herdoekt). Toeschrijving achteraan. Einde XIXde eeuw.
#429Philippe SwyncopPeriod: 1878-1949“Portret dame met hoed”. Een litho op papier. Onderaan binnen de plaat gesigneerd.
“Portrait lady with hat”. A litho on paper. Signed in the plate at the bottom.No longer availableDim. 42 x 32cmEstimate: € 200 / 300 -
#228Val Saint LambertEen set van 6 meerkleurige kristallen glazen, alle gemerkt onderaan en met sticker Val Saint Lambert.
A set of 6 multicolored crystal glasses, all marked at the bottom and with Val Saint Lambert sticker.No longer availableDim. h 18,5 Ø 8 cmEstimate: € 180 / 240 -
#398Een oranje metalen bureaulamp, verstelbaar. Ongemerkt. Jaren 50 design.
#77Een grote kristalglazen vaas met gesculpteerd geometrische patronen.
#448Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van gelukstekens op florale achtergrond.
#503Een set Chinese famille rose vazen met tweezijdig decor, 19/20e eeuws.
A set of Chinese famille rose vases with double-sided decoration, 19/20th century.No longer availableDim. h 60 cmEstimate: € 400 / 600 -
#570Léo Ferré.Period: 1916-1993Veertien langspeelplaten. UItgaven uit de tijd.
#119Een butlerspiegel met vergulde lijst.
A butler's mirror with a gilded frame.No longer availableDim. Ø 63 cmEstimate: € 120 / 160 -
#32“Nederlands winterzicht”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
"Dutch winter view." Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 80 / 120