#278Twee aardewerken borden met bloemendecor. XVIIIde eeuw. Randschade en oude restauratie.
#353Een oude ovalen glazen stolp met een wassen Madonna met kind.
An old oval glass dome with a wax Madonna and child.No longer availableDim. 50 x 37 x 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#715Een notenhouten speeltafel met klapblad.
A walnut game table with drop leaf.No longer availableDim. 78 x 80 x 41,53 cmEstimate: € 100 / 150 -
#361Een kunststoffen beeldje van een verpleegster op albasten voetstuk.
#647Een lot van drie Imari porseleinen borden met traditioneel decor, twee met bloemenvaas en een abstract.
#14Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Winterzicht met knotwilg aan het water”. Olieverf op paneel, gesigneerd L. Jordaens.
"Winter view with pollard willow by the water". Oil on panel, signed L. Jordaens.No longer availableDim. 38 x 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#174Willy Ros“Vismarkt te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd W. Ros en gedateerd ‘91.
"Fish Market in Lier". Oil on canvas. Signed W. Ros and dated '91.No longer availableDim. 95 x 110 cmEstimate: € 120 / 180