#36Een antieke bolderkar in hout, vroeg 20ste eeuws.
An antique wooden cart, early 20th century.No longer availableDim. 57 x 95 x 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#451Een meerkleurig Tibetaans of Chinese, helmvormige trouwhoed. Versierd met diverse kralen, cabochons uit kopal en gestoffeerde voering. Op metalen staander.
#91Stig Lindberg GustavsbergPeriod: 1916-1982Een Zweeds aardewerken vintage design vaas uit de “Grazia” reeks, nr 221. Onderaan gemerkt.
A Swedish earthenware vintage design vase from the “Grazia” series, nr 221. Marked at the bottom.No longer availableDim. 26,5 x 12,5 cmEstimate: € 150 / 250 -
#332Een grote 19e eeuwse Delfts blauwe porseleinen kom met florale motieven. Tekenen van restauratie aan de bovenrand.
#534Period: 1863 - 1949“Koeien bij de Drenkplaats”. Olieverf op paneel. XIXde eeuw.
"Cows at the Watering Place". Oil on panel. 19th century.No longer availableDim. 42 x 36,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#157“Liggend naakt met schedel”. Een groot beeld in terracotta beschilderd met een houtstructuur. Op een rijkelijk versierde sokkel in hout en plaaster.
"Reclining nude with skull." A large terracotta statue painted with a wood texture. Resting on a lavishly decorated wooden and plaster pedestal.No longer availableDim. 45 x 78 x 28 cm(beeld)Estimate: € 250 / 350 -
#422Een lot van 4 verzilverd metalen schalen op voet waarvan met kristallen schaal.
#387AbdallahEen antieke messing gehamerde theekan. Vermoedelijk Toeareg, begin 20e eeuw. Onderaan gemerkt.
An antique hammered brass teapot. Presumably Tuareg, early 20th century. Marked at the bottom.No longer availableDim. 20,5 cmEstimate: € 60 / 80