#601“Rattanakosin Boeddha”. Een brons gegoten verguld beeldje. Thailand.
"Rattanakosin Buddha". A bronze cast gilt statue. Thailand.No longer availableDim. 38,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#416Een Art Deco rokerstafeltje met rond glazen blad en houten center. Bovenop een koperen asbak gemonteerd.
An Art Deco smoking table with a round glass top and wooden center. Mounted on top is a copper ashtray.No longer availableDim. 60 x Ø 60 cmEstimate: € 120 / 180 -
#6823 handgeknoopte Bochara tapijtjes.
#500Veertien langspeelplaten. Walter Carlos, “Switched-on Bach”. Bilitis. Iaora, chants folkloriues tahitiens. Jean-Christian Michel “Crucifixus”. Liza Minelli. Philippe Boesman, “La Passion de Gilles” (box). Quilapayun. Poets in New York. Phases of the Moon, traditional Chinese Music. Los Lobos, “La Pistola y El Corazón”. Boris Vian. Juliane Werding. Mecano. Cidália.
#488Een Chinees porseleinen vaas met draak in het decor.
#45Bergen Céramique MontoiseEen lot Art Deco polychroom plateelwerk, onderaan gemerkt CM Bergen. Bestaande uit zeshoekige vaas, genummerd 614/156, een asbak genummerd 763/156 en een vide poche genummerd 267/156.
#337Val Saint LambertEen art-deco vaas in kleurloos persglas, gemerkt Val Saint Lambert.
#106Jitona SobeslavPeriod: 1970Een lot van 3 vintage design sofa’s met gestoffeerde zitting. Bestaande uit een 3-zit, 190 x 80 x 95 cm, en 2 fauteuils 90 x 80 x 95 cm. Ontwerp door Jitona Sobeslav, medio 1970.
A lot of 3 vintage design sofas with upholstered seats. Includes a 3-seater, 190 x 80 x 95 cm, and 2 armchairs 90 x 80 x 95 cm. Designed by Jitona Sobeslav, circa 1970.No longer availableDim. 190 & 90 x 80 x 95 cmEstimate: € 400 / 500 -
#361Een kunststoffen beeldje van een verpleegster op albasten voetstuk.
#429Philippe SwyncopPeriod: 1878-1949“Portret dame met hoed”. Een litho op papier. Onderaan binnen de plaat gesigneerd.
“Portrait lady with hat”. A litho on paper. Signed in the plate at the bottom.No longer availableDim. 42 x 32cmEstimate: € 200 / 300 -
#29Een lot van 2 Duitse officierskepies.
A lot of 2 German officer's kepis.No longer availableDim. 17 cmEstimate: € 50 / 75