#624Een houtgesculpteerd beeld van Boeddha op een lotus. Gemonteerd op een houten sokkel.
#709Een kleine mahoniehouten console met entretoise. In de gordel een lade met merkwaardige trekkers van porselein en koper.
A small mahogany console table with a stretcher. In the apron a drawer with unique pulls of porcelain and copper.No longer availableDim. 72 x 68 x 33 cmEstimate: € 100 / 150 -
#468Salvatore Melani Arnova 194Een vintage gipsen beeld van een Afrikaanse man in kano. Onderaan gesigneerd en gemerkt. Salvatore Melani voor Arnova 480.
A vintage plaster statue of an African man in a canoe. Signed and marked at the bottom. Salvatore Melani for Arnova 480.No longer availableDim. 29 x 45 cmEstimate: € 150 / 200 -
#701BruderEen groot wollen tapijt, verso gemerkt.
#213“Ars Pictura en Litterae”. Twee massief houtgesculpteerde panelen rond de wetenschappen en kunsten afkomstig uit het ‘Café des Arts’ op de Frankrijklei te Antwerpen.
"Ars Pictura en Litterae". Two solid wood carved panels depicting sciences and arts from the 'Café des Arts' on Frankrijklei in Antwerp.No longer availableDim. 85 x 54 cmEstimate: € 150 / 250 -
#124“Bloemenstilleven naar de Vlaamse Romantiek.” Olieverf op doek. Met ‘echtheidscertificatie’ van Kunsthandel Contessa te Mechelen (1981).
"Flower still life in the style of Flemish Romanticism." Oil on canvas. With a certificate of authenticity from Art Gallery Contessa in Mechelen (1981).No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 220 / 280 -
#282Jules De BruyckerPeriod: 1870-1945“Terrasjesweer”. Een ets op papier gesigneerd buiten de plaat J. De Bruycker en genummerd 78/100.
"Terrace weather." An etching on paper signed outside the plate J. De Bruycker and numbered 78/100.No longer availableDim. 18.5 x 22.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#229“Landschap met paard en kar”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Landscape with horse and cart." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 64 x 75 cmEstimate: € 150 / 200 -
#372Een zandstenen tuinvaas.
A sandstone garden vase.No longer availableDim. H: 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#304Een set van 9 groen gekleurde geslepen kristallen wittewijnglazen.
A set of 9 green cut crystal white wine glasses.No longer availableDim. H: 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#132Alfons BlommePeriod: Roeselare 1889-1979“Oostkerke in de winter”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Oostkerke in winter". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 60 x 56 cmEstimate: € 200 / 300 -
#286Een massief eikenhouten tafel met twee verlengstukken en getorste poten.
A solid oak table with two extension leaves and twisted legs.No longer availableDim. 75 x 91 x 91 cmEstimate: € 80 / 120