Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Le mousquetaire Bleu” & “La femme nue”. Twee lithografieën naar werken van Pablo Picasso, uitgegeven bij Artco, France. Met certificaat op de rugzijde.

“Le mousquetaire bleu” & “La femme nue”. Twee lithografieën naar werken van Pablo Picasso, uitgegeven bij Artco, France. Met certificaat op de rugzijde.

Le mousquetaire bleu & La femme nue. Deux lithographies d'après des œuvres de Pablo Picasso, éditées par Artco, France. Avec certificat au dos.
Dim. 20 x 15 cm
SKU: 2610210502.
Category: Grafiek.
Auction day: 27 October 2021 19:00
Catalogue #502
Estimate: € 300 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #694
    Bernard Charoy

    “Moeder en dochter”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.

    Mère et fille. Une lithographie. Signée à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 57 x 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #509

    Een zeefdruk naar een werk van Keith Haring. Uitgave Artestar, New York.

    Une sérigraphie d'après une œuvre de Keith Haring. Edition Artestar, New York.
    No longer available
    Dim. 62 x 74 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #332

    Twee ingekaderde Amerikaanse Marineprenten, begin XXe eeuw.

    Deux gravures encadrées de l'US Navy, début du 20e siècle.
    No longer available
    Dim. 20 x 39 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #299

    Een lot van vier gravures, bestaande uit twee XVIIIe eeuwse architectuurprenten (34 x 23,5 cm), een portret van André-Modeste Grétry (met handtekening?) en een portret van karel Rogiers, gesigneerd door Léon Brunin. (14,5 x 10,5 cm)

    Un lot de quatre gravures, composé de deux estampes architecturales du XVIIIe siècle (34 x 23,5 cm), un portrait d'André-Modeste Grétry (avec signature ?) et un portrait de Karel Rogiers, signé par Léon Brunin (14,5 x 10,5 cm)
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #542
    Irene Awret
    Period: 1921 - 2014

    “Meisje met duiven”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Epreuve d’artiste.

    Fille aux pigeons. Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche. Epreuve d'artiste.
    No longer available
    Dim. 53 x 37 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #329
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “O. L. Vr. Rockoxhuis Keizerstraat Antwerpen II” Een ets. Gesigneerd en genummerd 12/100 buiten de plaat.

    “O. L. Vr. Rockoxhuis Keizerstraat Antwerp II” Une eau-forte. Signée et numérotée 12/100 à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 36,5 x 16 cm
    Estimate: € 50 / 55
  • #44

    Een reeks van vier litho’s met jachtscènes naar werken van Harry Eliott en een grotere naar Dorothy Hardy. Twee met gebarsten glas.

    Une série de quatre lithographies représentant des scènes de chasse après des œuvres de Harry Eliott et une plus grande après Dorothy Hardy. Deux avec du verre fissuré.
    No longer available
    Dim. 16 x 41 & 28 x 72 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #699
    William Woollett
    Period: 1735 - 1785

    “The fishery”. Een XVIIIe eeuwse gravure naar een werk van Richard Wright.

    “The fishery”. Gravure du XVIIIe siècle d’après Richard Wright.
    No longer available
    Dim. 38 x 52 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #22
    Dirk Baksteen
    Period: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971

    Een reeks van twaalf originele kleine etsen. Allen gesigneerd buiten de plaat. In map met inhoudstafel.

    Un ensemble de douze petites eaux-fortes originales. Toutes signées à l'extérieur de la plaque. Dans chemise avec table des matières.
    No longer available
    Estimate: € 240 / 300
  • #692
    Amedee Charpentier

    “Insurrection de juin 1848”. Twee XIXe eeuwse gravures naar werk van Graaf Calix François Claudius.

    “Insurrection de juin 1848”. Deux gravures du XIXème siècle d'après l'œuvre du comte Calix François Claudius.
    No longer available
    Dim. 42,3 x 49,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #452

    “Dames op een brug”. Een herdruk van een Japanse houtsnede van Utamaro.

    “Femmes sur un pont”. Réédition d’une gravure sur bois japonaise par Utamaro.
    No longer available
    Dim. 39 x 26 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #532

    Een expressionistische houtsnede. Draagt monogram rechts onder.

    Une gravure sur bois expressionniste. Porte le monogramme en bas à droite.
    No longer available
    Dim. 24 x 49 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #309
    Edmond Van Dooren
    Period: 1896-1965

    “De denker”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 2/75 buiten de plaat.

    Le Penseur. Une lithographie. Signée et numérotée 2/75 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 32,5 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #689
    Boris O’Klein
    Period: 1893 - 1985

    “Le fruit défendu”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.

    Le fruit défendu. Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 23 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #339
    Braun & Hogenberg

    “Lira, elegans et amoenum Brabantiae”. Een XVIIe eeuwse kaart van Lier. Centrale vouw, niet ingekleurd. Bijgevoegd een recente reproductie van een antieke kaart van Lier.

    Lira, elegans et amoenum Brabantiae. Carte de Lierre du XVIIe siècle. Pliée au milieu, sans couleurs. On ajoute une reproduction récente d’une carte ancienne de Lierre.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 31,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #302

    “Les environs de Dinant, ...” Een oude ingekleurde kaart door N. de Fer uit 1703.

    Les environs de Dinant,... Une carte colorée ancienne par N. de Fer. 1703.
    No longer available
    Dim. 22 x 59 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #319

    Een lot van negen lithografieën met rozen naar P. J. Redoute.

    Un lot de neuf lithographies aux roses d'après P. J. Redoute.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 150 / 180

Other lots in this auction

  • #380
    Paul Van Dessel
    Period: 1956-2021

    “Eye-catcher”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2017.

    Eye-catcher. Huile sur toile. Signée et datée 2017.
    No longer available
    Dim. 81 x 72 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #648
    Praktica

    Een lot van vier camera’s, periode 1969 - 1974: - Praktica IV met Enna 50/ 1:2.8 lens. - Praktica IV F met Jena 58/ 1:2 lens. - Praktica PL Nova 1B met Domiplan 50/ 2.8 lens. - Praktica Super TL met Pentacon 50/ 1.8 lens Allen in werkende staat, twee in tas en één in originele doos.

    Un lot de quatre caméras, période 1969 - 1974 : - Praktica IV avec objectif Enna 50/ 1:2.8. - Praktica IV F avec objectif Jena 58/ 1:2. - Praktica PL Nova 1B avec objectif Domiplan 50/2.8 - Praktica Super TL avec objectif Pentacon 50/1.8 Le tout en état de fonctionnement, deux dans un sac et un dans la boîte d'origine.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #148
    Celine

    Een zwart lederen handtas met messingen gesp.

    Un sac à main en cuir noir avec boucle en laiton.
    No longer available
    Estimate: € 360 / 400
  • #213

    Een antieke kist met gegalbeerd deksel en met ijzeren beslag.

    Coffre à couvercle galbé et aux montures en fer.
    No longer available
    Dim. 70 x 116 cm
    Estimate: € 240 / 260
  • #621

    “Koppeltje ganzenhoedsters”. Een grote groep van meerkleurig Italiaans aardewerk.

    Couple d'éleveurs d'oies. Un grand groupe de poterie italienne multicolore.
    No longer available
    Dim. 38 x 55 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #116

    Een vintage salontafel met vier roterende bladen op chromen voet en met gefumeerd glazen blad. Jaren ‘70.

    Une table basse vintage avec quatre plateaux tournants sur une base chromée et avec un plateau en verre fumé. Années 1970.
    No longer available
    Dim. 130 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #374

    R. De Boer naar Rembrandt. “Oude hoeve”. Gravure.

    R. De Boer d'après Rembrandt. Vieille ferme. Gravure.
    No longer available
    Dim. 13 x 31,5 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #14
    Felix Timmermans

    Twee kleine kleurenlitho’s. Gemonogrammeerd in de plaat.

    Deux petites lithographies en couleurs. Monogrammées dans la planche.
    No longer available
    Dim. 19 x 16,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #152
    C. Mendelson

    “Boom”. Crayon gras. Gesigneerd en gedateerd 1939.

    Arbre. Crayon gras. Signé et daté 1939.
    No longer available
    Dim. 56 x 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #39
    Josée Melsen

    Een kalfje. Olieverf op papier. Gesigneerd in potlood.

    Un veau. Huile sur papier. Signé au crayon.
    No longer available
    Dim. 59 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #221

    Een traditioneel sieraad van een vrouwenkleed van zilver, deels verguld, en stenen van karneool. Centraal Azië - Turkmenistan.

    Ornement traditionnel d'une robe de femme en argent, partiellement doré, et pierres de cornaline. Asie centrale - Turkménistan.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #305

    Een 18 K wit en geel en gouden ring bezet met rode steen.

    Une bague blanche et jaune et or 18 carats sertie d'une pierre rouge.
    No longer available
    Dim. 5,35 g
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 Oktober 2021

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 oktober van 10.00 tot 17.00.

26 October 2021 19:00
27 October 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More