#287Tintin
Een lot ingebonden nummers van de jaargangen 1967 tot 1982.
#328
Twee kunstboeken:-”Expressionisme”. 1988.-”Vanitas revisited”. 2013.
Deux livres d’art : - “Expressionisme”. 1988.- “Vanitas revisited”. 2013.No longer availableEstimate: € 25/40
#264Nicolaas Johannes Wilhelmus De RoodePeriod: 1814 - 1884
“De schoenmaker”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1881.
“Le cordonnier”. Huile sur toile. Signé et daté 1881.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 100/150 -
#598Jan Van BaelenPeriod: °1946
“Paard en kippen bij de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Cheval et poules prés de l’écurie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 x 59 cmEstimate: € 600/800 -
#321
Een kandelaar in renaissancestijl met acht lichtpunten in twee niveaus.
#593
“Moderne compositie”. Acryl op papier. Gesigneerd. Met toeschrijving aan Gerhard Hoeme.
“Composition moderne”. Acrylique sur papier. Signée. Attribution à Gerhard Hoeme.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#59Armand Apol
“Winters landschap”. Een kleurenets naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd en genummerd op 250 exemplaren buiten de plaat. Gedateerd 1930 binnen de plaat.
“Paysage hivernal”. Eau-forte en couleurs d’après Valérius de Saedeleer. Signée et numérotée sur 250 exemplaires hors planche. Datée 1930 dans la planche.No longer availableDim. 55 x 57 cmEstimate: € 100/150 -
#768
Un fauteuil en chêne sculpté de style Louis XIII, revêtement tapisserie.No longer availableEstimate: € 240/360 -
#160
Samengestelde eetkamer in notenhout.
#490Phas en Biotherm Enrico Coveri
#2
Een lot van zes stuks etsen e.a.
Six gravures aux vues de villes.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#449Sarouk
Een Persisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine.No longer availableDim. 128 x 72 cmEstimate: € 50/80 -
#368
Een verzameling comics: Sjors en Sjimmie, Billie Turf, Blauwbloezen. 13 stuks.
Une collection de bandes dessinées: Sjors et Sjimmie, Billie Turf, Les Tuniques Bleues. 13 pcs.No longer availableEstimate: € 26/40 -
#4
Een lot van vijf oude gravures met zichten op Vlaamse steden en een marine.
Cinq gravures anciennes aux vues de villes flamandes et une marine.No longer availableEstimate: € 100/120