Other lots by Abeloos
Similar lots by type
-
#689Gabriel De PauwPeriod: 1924 - 2000
“Hoeve in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Fermette dans un paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 80/120 -
#694
“De Fruitverkoopster”. Een miniatuur . Gesigneerd.
”La vendeuse de fruits”. Une miniature. Signée.No longer availableDim. 9 x7 cmEstimate: € 25/35 -
#659Jozef Adriaan Callaerts
“Haven van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Le port d’Anvers”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 28 x 35 cmEstimate: € 100/140 -
#704
Een miniatuur van een biddende vrouw. Gesigneerd.
Une miniature représentant une dame qui prie. Signée.No longer availableDim. 10 cmEstimate: € 40/50 -
#234Jules De Cort
“Bloemenstilleven”. Schilderij, Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 160/180 -
#639Alfons Waterschoot
“Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”fermette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100/150 -
#709
Een paar Moghul - miniaturen op zijde, ingekaderd.
Deux miniatures Moghul sur soie, encadrées.No longer availableDim. 31,5 x 24 cmEstimate: € 55/65 -
#162Victor Quienen
“Havengezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue portuaire”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 220/260 -
#602
“Hoevezicht.” Olieverf op doek. Draagt een handtekening: “ B. Viegers”.
”Vue sur fermette”. Huile sur toile. Porte une signature: ‘B. Viegers’.No longer availableDim. 48,5 x 69 cmEstimate: € 850/900 -
#219Step
“Stilleven met bloemen en Chinese vaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1901.
”Nature morte, fleurs et vase chinois”. Huile sur toile. Signée et datée 1901.No longer availableDim. 58 x 89 cmEstimate: € 120/200 -
#559
“Strandtafereel.” Olieverf op doek. Draagt handtekening: “ Van Noort”.
”Scène sur la plage”. Huile sur toile. porte la signature: ‘ Van Noort’.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 160/180 -
#564
“Theekransje op het strand.” Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: “ Willy Sluiter”.
”Partie de thé à la plage”. Huile sur panneau. Porte une signature: ‘Sluiter’.No longer availableDim. 19 x 19 cmEstimate: € 220/240 -
#684Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 54 cmEstimate: € 40/60 -
#594Han Snel
“Balinese markttaferelen.” Een paar werken, gemengde techniek op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘09.
”Scènes maréchales du Bali”. Quelques oeuvres, techniques mixtes sur toile. Signées et datées ‘09.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 850/900 -
#632Jacques Delvaux
“Naakt op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘62.
”Nu sur la plage”. Huile sur toile. Signée et datée ‘62.No longer availableDim. 50 x 80 cmEstimate: € 120/160 -
#244Konstantin SzewczenkoPeriod: 1915 - 1991
“De rabijn en de leerling”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Le rabbin et l’étudiant”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 180/240 -
#209Eddy Belvau
“Zicht op Amsterdam”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur Amsterdam”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#194Karel Van LerberghePeriod: 1889 - 1953
“Besneeuwd hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fermier enneigé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 250/350 -
#249Stephan Gorus
“Bloeiende bomen bij de hoeve”. Olie op paneel. Gesigneerd.
”Arbres en floraison près de la fermette”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32 x 45 cmEstimate: € 55/65 -
#222J. Decoster
“Schepen aan de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Bateaux à la côte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 62 cmEstimate: € 200/250 -
#189Felix De Boeck
“Nachtlichten”. Litho. Genummerd 45/100 en gesigneerd buiten de plaat.
”Lumières de nuit”. Une lithographie. Signée 45/100 hors planche.No longer availableDim. 50 x 38 cmEstimate: € 220/280 -
#569
“Uitstap op het strand.” Olieverf op board. Draagt een handtekening. Achteraan toegeschreven aan Henry Saint - Clair.
”Sortie à la plage”. Huile sur carton. Porte une signature. Dédicace au dos, à Henry Saint-Clair.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 160/180 -
#562
“Walsende vrouwen.” Gemengde techniek. Draagt handtekening: “ Israêls”.
”Femmes qui dansent la valse”. Techniques mixtes. Porte une signature: ‘Israels’.No longer availableDim. 28 x 19,5 cmEstimate: € 220/240 -
#679I. Werny
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur la rue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 56 x 69 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#785
Een kruisbeeld, een Arabische doos en een icoon van verzilverd metaal.
Un crucifix, une boîte d’Arabie et une icône en métal argenté.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#628
Een eikenhouten koffer met gesculpteerde versieringen.
Un coffre en chêne aux décorations sculptés.No longer availableDim. b: 105 cmEstimate: € 120/180 -
#533
Een lot van vier maskers uit Kameroen.
Un lot de quatre masques du Cameroun.No longer availableDim. L : 36 cmEstimate: € 60/100 -
#718
Schotel van schildpad met versiering in goudverf. Chinees werk
Un plat en tortue et décoration en peinture dorée. Travail chinois.No longer availableDim. Ø 28,5 cmEstimate: € 60/100 -
#627Washington
Een kist met 123 sigaren ‘Fernand Piot’.
Une boîte à cigares et 123 cigares ‘Fernand Piot”.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#515
Een ronde tafel op centrale poot, eindigend in vier voluten. Verlengbaar met twee klapbladen. We voegen er zes stoelen met rieten zit aan toe.
Une table ronde sur un pied central se terminant en quatre volutes. Allongeable avec deux tablettes rabattables. Nous ajoutons six chaises avec assises en roseau.No longer availableDim. Ø: 118 cm + 2 x 26 cmEstimate: € 80/150 -
#445
Een lot van drie stukken koraal en een grote zeeschelp.
Un lot de trois pièces de corail et un grand coquillage.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#385
Een antiek pianostoeltje van zwartgelakt hout in Lodewijk XVI-stijl met roterende zit, bekleed met rood fluweel.
Une petite chaise de piano en bois laqué noir style Louis XVI avec assise tournante, revêtement en velours rouge.No longer availableDim. Ø 40 cm h: 52 cmEstimate: € 50/70 -
#94Germaine Brus
“St.-Bavostraat, Wilrijk”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1967.
”Rue St-Bavon, Wilrijk”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1967.No longer availableDim. 42 x 48 cmEstimate: € 20/25 -
#240Pontiac
Een roestvrijstalen dameshorloge met lederen polsband in originele doos.
Une montre pour dame en acier inoxydable, bracelet en cuir, dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#470
Een lot van drie karaffen in kristal.
Un lot de trois carafes en cristal.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#16
Een antieke stoel.
Une chaise antique.No longer availableEstimate: € 20/30