Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
‘Le pêcheur napolitain à l’oiseau’. Een bronzen beeld van een jonge visser met een vogel. Draagt handtekening Ch. Brunin en het opschrift Roma.
‘Le pêcheur napolitain à l’oiseau’. Een bronzen beeld van een jonge visser met een vogel. Draagt handtekening Ch. Brunin en het opschrift Roma.
‘Le pêcheur napolitain à l’oiseau’. Een bronzen beeld van een jonge visser met een vogel. Draagt handtekening Ch. Brunin en het opschrift Roma.
‘Le pêcheur napolitain à l’oiseau’. Een bronzen beeld van een jonge visser met een vogel. Draagt handtekening Ch. Brunin en het opschrift Roma.
‘Le pêcheur napolitain à l’oiseau’. Een bronzen beeld van een jonge visser met een vogel. Draagt handtekening Ch. Brunin en het opschrift Roma.
Charles Brunin
Period: 1841 - 1887

‘Le pêcheur napolitain à l’oiseau’. Een bronzen beeld van een jonge visser met een vogel. Draagt handtekening Ch. Brunin en het opschrift Roma.

'The Neapolitan fisherman with the bird.' A bronze statue of a young fisherman with a bird. Signed by Ch. Brunin and inscribed Roma.
Dim. h 61 cm
SKU: 0503240155.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 5 March 2024 19:00
Catalogue #155
Estimate: € 600 / 800
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #176

    Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.

    A bronze chandelier, decorated with crystal pendeloques.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #171

    Een vrouwenbuste van gebeeldhouwd albast. Gesigneerd op de rug.

    A female bust sculpted in alabaster. Signed on the back.
    No longer available
    Dim. h 58 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #547

    Een bronzen beeld van een panter.

    A bronze sculpture of a panther.
    No longer available
    Dim. 14,5 x 43 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #523

    Een paar geaderde marmeren cassolettes, versierd met verguld bronzen saterkoppen en bloemenguirlandes. Medio 1900.

    A pair of veined marble cassolettes, decorated with gilded bronze satyr heads and flower garlands. Mid-1900s.
    No longer available
    Dim. 52 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #670

    Een Chinees uit speksteen gesculpteerd beeldje van een oude wijze.

    A Chinese sculpture carved from soapstone of an old sage.
    No longer available
    Dim. 9 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #208

    Een Napoleon III figuraal, gepatineerd en verguld bronzen brule-parfum. Replica, naar een werk van J. Dasté. Gegoten als een met bladeren versierde urn met twee handvaten en deksel, ondersteund door een putto, op rechthoekige basis met Apollo en groteske maskers. Staande op vier C-rollen poten.

    A Napoleon III figurative patinated and gilded bronze incense burner. Replica, after a work by J. Dasté. Cast as a leaf-adorned urn with two handles and lid, supported by a putto, on a rectangular base with Apollo and grotesque masks. Standing on four C-scroll legs.
    No longer available
    Dim. 110cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #145

    Een bronzen salontafel van een zittend, naakte vrouw, dewelke een glazen ovaal tafelblad vasthoudt.

    A bronze sculpted coffee table of a seated, naked woman holding a glass oval tabletop.
    No longer available
    Dim. 58 x 160 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #352

    Een piëdestal in gegoten kunststof met hierop een buste van een jong meisje.

    A pedestal in cast plastic with a bust of a young girl on top.
    No longer available
    Dim. h 98 cm (enkel zuil)
    Estimate: € 60 / 80
  • #585
    Auguste Henri Carli
    Period: 1868-1930

    “Vrouw met hoofddoek”. Een uit albast gesculpteerde buste op marmeren voet. Verso gesigneerd.

    "Woman with headscarf." A bust sculpted from alabaster on a marble base. Signed on the back.
    No longer available
    Dim. 21 x 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #351

    Een set van twee vergulde kemphanen, ca 1970.

    A set of two gilded fighting cocks, circa 1970.
    No longer available
    Dim. h 20.5
    Estimate: € 30 / 50
  • #699

    Een meerkleurig porseleinen beeld van een zittende Boeddha.

    A multicolored porcelain statue of a seated Buddha.
    No longer available
    Dim. 26 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #675

    Een schouwgarnituur van zamak met een klokje en twee beeldjes op een sokkeltje. Met de voorstelling van paarden en paardenmenners naar Coustou.

    A fire surround set in zamak with a clock and two figurines on pedestals. Featuring horses and equestrians.
    No longer available
    Dim. h 38 x b 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #175

    Een klokstel in marmer met bijhorende kandelaars en een bronzen beeld van Homerus met de signatuur ‘Grégoire’. Het marmer vertoont schade op meerdere plekken.

    A clock set in marble with accompanying candlesticks and a bronze statue of Homer with the signature 'Grégoire'. The marble shows damage in several places.
    No longer available
    Dim. h 61 cm (kandelaar)
    Estimate: € 250 / 350
  • #680

    Een piëdestal met marmeren blad en bronzen beslag in de vorm van guirlandes.

    A pedestal table with a marble top and bronze fittings in the shape of garlands.
    No longer available
    Dim. h 76 x Ø 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #563

    Een gepatineerd bronzen Art Nouveau lamp in de vorm van een Pierrot met mandoline. Op marmeren voet en melkglazen bol.

    A patinated bronze Art Nouveau lamp in the shape of a Pierrot holding a mandolin. On a marble base with a milk glass globe.
    No longer available
    Dim. 40 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #165

    ‘Le Cheval De Marly’. Een bronzen groep naar Guillaume Coustou.

    'The Horse of Marly.' A bronze group after Guillaume Coustou.
    No longer available
    Dim. h 58 x l 55 x d 25 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #542

    Een bronzen beeld op marmeren voet, naar L’Âge d’Airain van Rodin.

    A bronze sculpture on a marble base, after Rodin's "The Age of Bronze."
    No longer available
    Dim. 54 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #557

    “Engeltjes op een schelpvormig bootje, getrokken door dolfijnen”. Een bronzen groep op rood marmeren voetstuk naar een werk van Auguste Moreau. Draagt een handtekening.

    "Angels on a shell-shaped boat, pulled by dolphins." A bronze group on a red marble base inspired by a work by Auguste Moreau. Bears a signature.
    No longer available
    Dim. H. 22 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #211
    Guglielmo Pugi
    Period: 1850-1915

    Een vrouwenbuste van gesculpteerd albast. Verso gesigneerd. Medio 1900. Gemonteerd op een ovaal spiegeltje.

    A sculpted alabaster bust of a woman. Signed on the back. Circa 1900. Mounted on an oval mirror.
    No longer available
    Dim. 30 x 28 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #587

    Een groot Capodimonte beeld van vier jonge kaartspelers en een toeschouwer. Gesigneerd en genummerd. Minieme schade.

    A large Capodimonte sculpture of four young card players and a spectator. Signed and numbered. Minor damage.
    No longer available
    Dim. 29 x 49 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #582

    Een bronzen tafellamp met gesculpteerd beeld van een stier en hoorns uit been.

    A bronze table lamp with a sculpted figure of a bull and horns made of bone.
    No longer available
    Dim. 57,5 x 30 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #619

    Een bronzen luchter met tien armen en kristallen bellen.

    A bronze chandelier with ten arms and crystal pendants.
    No longer available
    Dim. h 65 x Ø 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #186

    Een bronzen luchter met zes armen en kristallen bellen.

    A bronze chandelier with six arms and crystal pendants.
    No longer available
    Dim. h 60 x Ø 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #531

    Een driedelig, verguld kunstbronzen schouwgarnituur met klok in Louis XV stijl op marmeren voet, gedragen door 2 putti’s en met beeldje van een haan bovenop. Bijgestaan door 2 sierkandelaars met 3 lichtpunten en putti’s in het decor.

    A three-piece, gilded art bronze fireplace set in Louis XV style with clock on marble base, supported by 2 putti and topped with a rooster statue. Accompanied by 2 decorative candelabras with 3 lights each and putti figures in the design.
    No longer available
    Dim. 47 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #107

    Een 19e eeuws massief eikenhouten Mariabeeld afkomstig uit een klooster. Het beeld is op meerdere plaatsen gebarsten.

    A 19th-century solid oak statue of Mary from a monastery. The statue has cracks in multiple places.
    No longer available
    Dim. h 56 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #580

    Een 14 kt witgouden ring bezet met twee diamanten en één saffier met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.

    A 14 kt white gold ring set with two diamonds and one sapphire with a total weight of approximately 0.30 ct.
    No longer available
    Dim. 1,35 g
    Estimate: € 230 / 280
  • #657

    Een lot van vier houten Afrikaanse beeldjes.

    A lot of four wooden African figurines.
    No longer available
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #345

    Een verlichte albasten zuil met dito verlichte schenkkan. Het bovenste deel van de kan is op meerdere plaatsen gerestaureerd.

    An illuminated alabaster column with matching illuminated pitcher. The top part of the pitcher has been restored in several places.
    No longer available
    Dim. h 150 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #442

    “Abstract”. Een zeefdruk op papier. Vermoedelijke uitgave door Keith Haring Foundation.

    "Abstract." A silkscreen on paper. Presumably published by the Keith Haring Foundation.
    No longer available
    Dim. 46 x 62 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #379
    Mattel

    Een vintage lot van Mattel, bestaande uit een draagbaar kleerkastje met opschrift ‘Skipper’ en ‘Scooter’, een Skipper pop en een lot kledij voor Skipper. Toegevoegd een vintafe popje (niet Mattel).

    A vintage lot from Mattel, consisting of a portable wardrobe labeled 'Skipper' and 'Scooter', a Skipper doll, and a lot of clothing for Skipper. Also included is a vintage doll (not Mattel).
    No longer available
    Dim. 28 x 19 x 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #240

    Ee 18 Kt witgouden ring bezet met briljanten met en gezamenlijk gewicht van +- 0,38 ct.

    18 kt white gold ring set with approx. 0,38 ct diamonds.
    No longer available
    Dim. 2 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #636

    Een Chinese sokkel van gesculpteerd hardhout en een roze marmeren blad.

    A Chinese pedestal of carved hardwood with a pink marble top.
    No longer available
    Dim. h 39 x Ø 38 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #214
    Idsidore Verheyden
    Period: 1846 - 1905

    “Koeien bij de rivier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Cows by the River". Oil paint on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 30 x 37 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #50

    Een 18 karaats geelgouden ketting met 18 kt geelgouden hanger of broche bezet met een camee.

    An 18 karat yellow gold necklace with an 18 kt yellow gold pendant or brooch set with a cameo.
    No longer available
    Dim. ketting 11,28 g camee 13,22 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #31

    Een lot van twee heiligenbeeldjes bestaande uit: Notre Dame D’Orval in Vlaams aardewerk en een terracotta beeld getekend A. Fernandez.

    A lot of two religious statues including: Notre Dame D'Orval in Flemish earthenware and a terracotta statue signed by A. Fernandez.
    No longer available
    Dim. h 23 en 22 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #665

    Een lot van 6 mahoniehouten stoelen en 1 gelijkende armstoel toegevoegd. 19e eeuws. Gestreepte stoffen zitting.

    A lot of 6 mahogany chairs and 1 matching armchair added. 19th century. Striped fabric seat.
    No longer available
    Dim. h 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More