Other lots in this auction
-
#697EkaOude projector. Medio XXste eeuw.
Un ancien projecteur. Milieu du XXème siècle.No longer availableDim. H. 95 cmEstimate: € 35 / 45 -
#170Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en een robijn van ± 2 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct eet d’un rubis de ± 2,00 ct.No longer availableDim. 4,08 gEstimate: € 350 / 450 -
#303Een tafelset van verzilverd metaal, bestaande uit twee peperstrooiers, twee zoutvaatjes en twee mosterdpotjes. Met vier lepeltjes. In etui.
Un set de table en métal argenté comprenant deux poivriers, deux salières et deux pots à moutarde. Avec quatre cuillères. Dans un étui.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#254Johannes LuykenEen reeks van 15 oude etsen met scènes uit het Oude en het Nieuwe Testament. Edit. J. Covens & C. Mortier, Amsterdam (1721-1866)). Enige vochtschade (niet aan de afbeeldingen) en enkele vlekken.
Série de 15 vieilles eaux-fortes aux scènes bibliques. Edit. J. Covens & C. Mortier (1721-1866). Quelques dégâts d’humidité (pas dans les planches) et quelques tâches.No longer availableDim. 33 x 45 cmEstimate: € 200 / 240 -
#871Drie XIXe eeuwse inktstellen van Brussels porselein. Twee met restauratie.
Trois encriers en porcelaine de Bruxelles. XIXème siècle. Deux avec restaurations.No longer availableDim. b: 10, 16 & 27 cmEstimate: € 75 / 100 -
#481Val Saint-LambertTwee asbakken van kleurloos kristal versierd met een rund. Onderaan gemerkt. Evenals 12 onderzetters met de tekens van de dierenriem, niet gemerkt.
Deux cendriers en cristal incolore, décoration de boeuf. Marque sous la base. Et 12 sous-verres à signes zodiaques, pas de marque.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#845Een antiek houten kinderstoeltje.
Une petite chaise pour enfant antique en bois.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 40 / 50 -
#150Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,08 ct.
Bracelet d’esclave en or jaune 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1,08 ct.No longer availableDim. 17,35 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#395Een ring met bijpassende armband van zilver.
Bague en argent et bracelet assorti.No longer availableDim. 69,10 gEstimate: € 50 / 100 -
#694Kunichika Toyohara“Kabuki-acteur”. Houtsnede. Gesigneerd.
”Acteur Kabuki”. Une gravure sur bois. Signée.No longer availableDim. 36 x 24 cmEstimate: € 60 / 100 -
#567Een bronzen plaquette met een beeltenis van Napoleon in reliëf.
Une plaquette en bronze, représentation de Napoléon en relief.No longer availableDim. Ø: 15 cmEstimate: € 65 / 80 -
#804MusimaEen gitaar.
Une guitare.No longer availableDim. l: 93 cmEstimate: € 50 / 60

