Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Le Purgatoire”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd.
Armand Jamar

“Le Purgatoire”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd.

“Le Purgatoire”. Huile sur toile. Signée et datée.
Dim. 39 x 47 cm
SKU: 9903210424.
Auction day: 10 March 2021 19:00
Catalogue #424
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #187

    Een paar lichtjes vernauwende cylindrische vaasjes van gedreven en geciseleerd zilver versierd met vogels en dieren in uitsparingen. Perzië, medio XXste eeuw. Onderaan gemerkt: 840/1000.

    Paire de vases cylindriques légèrement rétrécis en argent ciselé et ciselé à décor d'oiseaux et d'animaux dans des renfoncements. Iran, milieu du XXe siècle. Marqué en bas: 840/1000.
    No longer available
    Dim. 412 g - H. 15 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #417

    Een lot van drie miniatuur paspopjes.

    Un lot de trois mannequins miniatures.
    No longer available
    Dim. h: 38 - 44 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #490

    1 gouden munt “Conservation”. Au 900/1000. Thailand 1974. Recto: Rama IX, verso: siantarazwaluw. Heel kleine oplage.

    1 pièce d'or Conservation . Au 900/1000. Thaïlande 1974. Recto: Rama IX, verso: aronde d’Asie. Edition très limitée.
    No longer available
    Dim. (33,43 g)
    Estimate: € 2700 / 5000
  • #485

    1 gouden munt van 1500 shilingi. “Conservation”. Au 900/1000. Tanzanië, 1974. Recto: Nyerere, Rais wa kwanza in profiel, verso: cheetah.

    1 pièce d'or de 1500 shilingi. Conservation . Au 900/1000. Tanzanie, 1974. Recto: Nyerere, Rais wa kwanza de profil, verso: guépard.
    No longer available
    Dim. (33,43 g)
    Estimate: € 2200 / 2500
  • #282
    Salvador Dali
    Period: 1904 - 1989

    “La licorne”. Een lithografie. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 117/300.

    La licorne . Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche et numérotée 117/300.
    No longer available
    Dim. 48 x 58 cm
    Estimate: € 250 / 280
  • #188

    Cocktailshaker van gedreven en geciseleerd zilver versierd met bloemenfriezen rond uitsparingen met personages en vogels. Perzië, medio XXste eeuw. Onderaan gemerkt.

    Shaker à cocktail en argent martelé et ciselé à décor de frises florales autour des renfoncements avec personnages et oiseaux. Perse, milieu du XXe siècle. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 25 cm - 541 g
    Estimate: € 350 / 400
  • #84
    R. Belstein

    “Bomen bij een poort”. Inkttekening op papier. Gesigneerd.

    Des arbres près d'une porte . Dessin à l'encre sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 59 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #479

    Een paar terracotta beelden van geisha’s met sporen van polychromie.

    Une paire de statues en terre cuite de geisha avec des traces de polychromie.
    No longer available
    Dim. (h: 33 cm)
    Estimate: € 60 / 80
  • #481

    Een paar balustervazen van Chinees porselein met een voorstelling van de Keizerlijke hofhouding in een cartouche met rondom diverse bloemen en vruchten. Onderaan gemerkt.

    Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor d’une Cour Impériale dans une cartouche entourée de fleurs et de fruits. Marque sous la base
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #63

    Een bronzen damesbuste zonder patina op zwart marmeren sokkel.

    Un buste de femme en bronze sans patine sur un socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #139
    Georges Steel
    Period: °1923

    “Straatzicht te Capileira”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1976.

    Vue de rue à Capileira . Huile sur toile. Signée et datée 1976.
    No longer available
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #661
    Val St. Lambert

    Een serie kristallen schoteltjes.

    Une série de coupelles en cristal.
    No longer available
    Dim. Ø: 9 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 9 & 10 Maart 2021

Veiling compleet - 700 loten Kijkdagen Enkel op afspraak - Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken. Catalogus in .pdf

9 March 2021 19:00
10 March 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 March 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More