#156Een reeks van tien stoelen in Lodewijk XV-stijl. In zeer goede staat.
#314Een vierkant schaaltje, gemerkt 84%, Made in Iran en maker, een vierkant en een rechthoekig kaartendoosje van geciseleerd zilver versierd met bloemen en arabesken. Zonder merken. Een slotje en een scharniertje te herstellen.
#676Een metalen designluchtertje met drie wit glazen kapjes.
#327Ovale jardinière van Frans porselein, met gelobde rand, buik versierd met landschappen en rozentuilen, boven-en onderrand in kobaltblauw, voluutvormige oren. XIXde eeuw.
Jardinière ovale en porcelaine française, à rebord lobé, panse à décor de paysages et ombelles roses, rebord supérieur et inférieur en bleu cobalt, oreilles en forme de volute. XIXème siècle.No longer availableDim. 15 x 33 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#174Een bronzen vrouwentorso met donker patina.
#333Een zeshoekig metalen schemerlampje met kap van gekleurd glas in lood.
Lampadaire hexagonale en métal avec abat-jour en vitrail coloré.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 35 / 50 -
#180Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met diamanten oude slijp in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct. en druppelvormige in briolette geslepen turkoois.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de diamants taille ancienne en argent, sertis d'un poids combiné de + - 1,50 ct. Et turquoise taille briolette en forme de larme.No longer availableDim. 27,50 gEstimate: € 750 / 850 -
#318Een moderne chromen schemerlamp met wit opaalglazen kap.
Une lampe de table moderne en chrome avec un abat-jour en opaline blanche.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 80 / 100 -
Vase ovoïde en cristal taillé, coloré en vert dans la masse. Marqué avec étiquette.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 60 / 100 -
#212Een verguld houten butlerspiegel.
1 pièce d'or Conservation de 100 000 roupies. Verso: varan. Au 900/1000. Indonésie 1974.No longer availableDim. (33,43 g)Estimate: € 1400 / 1600